Kaip padaryti kepimo miltelius namuose - paprastus receptus | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Kaip padaryti kepimo miltelius namuose – paprastus receptus

Atrodytų, kodėl mokykis gaminti kepimo miltelius namuose? Galų gale, jis parduodamas bet kuriame prekybos centre be trūkumų. Bet taip atsitinka, kad patekti į gausybės prekybos sritį, mes einame apsipirkti, pamiršdami pirkti mažus pokyčius. Yra ir kita priežastis. Daugelis žmonių nori būti tikri maisto produktų kokybe ir šviežumu. Remiantis šiais samprotavimais, gana protingai išmokti kepti miltelius savo rankomis.

Kaip padaryti kepimo miltelius namuose - paprastus receptus

Ir mūsų močiutės ir motinos, įpratę gydyti soda, gesinti actą, ir mano, kad tai yra pinigų švaistymas parduotuvėse nusipirkti kepimo miltelius. Nerekomenduojame naudoti jų pavyzdžio, nes šie ingredientai gali suteikti mūsų kepimui specifinį skonį.

Geriau ištirti pramoninio metodo pagamintų kepimo miltelių sudėtį ir pamatyti, ką naudoja gamintojas.

Pasirodo, kad kompozicijoje vis dar yra soda, bet actą pakeičia citrinų rūgšties malonesnė skonio dalis. Ir trečias ingredientas yra neutralus užpildas, kuris gali pagaminti paprastus miltus. 

Kaip padaryti kepimo miltelius tešlai?

Norėdami paruošti kepimo miltelius, reikės tikslumo ir tikslumo. Jums taip pat reikės elektroninių svarstyklių ir hermetinių indų, kuriose ingredientai bus sumaišyti. 

Virimo receptas

Imtis: 

  • 10 g sodos; 
  • 6 gramai citrinų rūgšties; 
  • 24 g miltų. 

Proporcijose tai skamba taip, 5 dalys sodos, 3 dalys rūgšties ir 12 dalių miltų. Taigi, laikydamiesi šio santykio, galite tiek daug kepyklų, kiek norite vienu metu. Kodėl reikia naudoti svorius? Kadangi šių proporcijų pažeidimai, kuriuos, beje, vartoja patys gamintojai, gali pabloginti skonį ir kepimą. 

Siekiant geresnės sąveikos, dideli citrinos rūgšties kristalai turi būti sumalti su kavos malūnėliais ar mini malūnais, kad rūgštis taptų tokia pat nuoseklia, kaip sodos ir miltų. Taip pat galima pakeisti citrinos rūgšties miltelius iš sausų serbentų ir spanguolių. Šiuo atveju vaisių milteliai imami maždaug du kartus. 

Dirbant miltelius, naudokite tik sausus indus. Drėgnio metu cheminis procesas prasideda maišant. Viskas turi būti sausas ir švarus. Po to, kai visi trys ingredientai yra indelyje, uždarykite jį sandariu dangteliu ir keletą kartų purtykite. Nepamirškite pasirašyti banko, kad nesupainuotumėte jo su kitais kulinariniais gaminiais. 

Kaip gaminti kepimo miltelius be miltų?

Nurodant priežastis, kodėl žmonės gamina namus kepimo miltelius, mes nenurodėme kito, gana svarbaus - tai miltelių sudėtyje esanti glitimo netolerancija. Šiuo atveju rekomenduojama keisti miltus krakmolu, bulvėmis ar kukurūzais, nesvarbu. Tuo pačiu metu kepimo miltelių proporcijos lieka tokios pačios, kaip 5: 3: 12, kai paskutinis ingredientas yra krakmolas. 

Kaip padaryti kepimo miltelius namuose - paprastus receptus

Daugelis namų šeimininkių naudoja dar paprastesnį receptą, kuriame nėra nei krakmolo, nei miltų, o tik sodos ir smulkiagrūdžio citrinų rūgšties. Tokiu atveju proporcijos imamos lygios, viena nuo kitos. Šis metodas yra paprastas, bet netinkamas ilgalaikiam saugojimui. Šiuo atveju tešla taip pat neturės nemalonaus sodos išteka. 

Yra daugybė kitų būdų, kaip pagaminti namus kepimo miltelius, kad gautų tinkamą kepimą. Tuo pačiu metu, soda turi būti neužgesta su actu arba citrinos rūgštimi, bet su kitais produktais, turinčiais didelį rūgštingumą. Tai gali būti kefyras, rūgštaus pieno produktai, vaisių jogurtas ir kt. 

Kaip gaminti ir naudoti kepimo miltelius namuose?

Kad kepimas būtų sėkmingas, naudojant kepimo miltelius, pagamintus ar virtus namuose, būtina laikytis tam tikrų sąlygų: 

  • Prieš įmaišę tešlą kepimo miltelius, sumaišykite su miltais. Priešingu atveju, patekę į skystį, milteliai iškart pradės cheminę reakciją ir iki to laiko, kai reikės ištraukti tešlą, jis jau bus išnaudotas; 
  • Labai dažnai receptas yra padalintas į keletą miltų priedų. Šiuo atveju dezintegrantas dedamas su paskutine dalimi;
  • Pusę kilogramo miltų rekomenduojama naudoti 1 arbatinį šaukštelį kepimo miltelius. Svorio ekvivalentu jis bus 12-15 gramų; 
  • Jei naudojate soda, o ne kepimo miltelius, paimkite ją per pusę; 
  • Laikykite kepimo miltelius sandariai uždarytame stikliniame dubenyje. Tai apsaugo nuo drėgmės. Krakmolo naudojimas kompozicijoje vietoj miltų pratęsia galiojimo laiką;
  • Jei milteliai yra drėgni - nesijaudinkite, naudokite natūralų absorbentą, pagamintą iš rafinuotų cukraus gabalėlių. Jis gana sugeba išvesti drėgmės perteklių. Naftos perdirbimo gamykla taip pat naudojama, jei miltelius ilgą laiką planuojama laikyti; 
  • Jei ruošiatės tešlą, pagamintą iš fermentuotų pieno produktų, arba planuojate medaus papildyti, kartu su kepimo milteliais įdėkite soda. Tai padės pašalinti bandymo metu esantį rūgštingumą. Soda reikalinga labai mažai, peilio galuose. 

Patarimai iš virėjo

Dirbdami su soda kaip kepimo milteliai, patyrę virėjai niekada neužgesins jo su actu lauke. Priešingu atveju, dauguma anglies dvideginio tiesiog išgaruoja, paliekant tešlą be fermentacijos.

Kad kepimas būtų sultingas, į miltus pridėkite soda, o actu arba rūgšties reagentu, kuris jį pakeis, į skysčius ingredientus - kefyru, kiaušiniais ar grietine. Tuo pačiu metu tešlą reikia nedelsiant kepti, kad reakcija nebūtų išeikvota. 

Kaip laikyti kepimo miltelius iš soda?

Vienintelis neigiamas dalykas, kurį radome patys kepimo milteliuose, yra tinkamumo laikas. Deja, reikia jį daug mažiau atpažinti, kad tai parduodama parduotuvėje.

Kaip padaryti kepimo miltelius namuose - paprastus receptus

Namų kepimo miltelius negalima laikyti ilgiau nei tris savaites net sausoje ir vėdinamoje vietoje. Priešingu atveju milteliai gali tapti korozijos ir jo savybės bus prarastos. Jei planuojate ilgesnę laikymo vietą, tada nepamirškite įdėti išgerto cukrainio stiklainio, kaip minėta aukščiau. 

Miltelių indas turi būti sandariai uždarytas. Jei norite laikyti, pasirinkite stiklinį indelį ir uždenkite nailoną ar bet kurį kitą, tik nemetalinį. Vieta, kur bankas yra saugomas, turi būti sausa. 

Dabar, kai jūs turite visas namų kepimo miltelių paslaptis, atidarytas prieš jus, jums nereikia jaudintis dėl jo papildymo. Bet kada galite pagaminti šviežią kepimo miltelių dalį ir gydyti savo artimuosius skaniais ir gausiais kepiniais.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 31 = 41