Valgyk skanu

Kaip sūris namuose?

Koks yra daugumos vidutinių piliečių ryto pradžia? Su didžiuliu arbatos puodeliu ar nedideliu pyragaičiu. Bet tai, kad skrandis daug nesuderina ir gali gyventi iki vakarienės, jį maitina gaivus ir kvapus sumuštinis. Ir keletą šimtmečių produktų, skirtų ryto sumuštiniui gaminti, rinkinys nesikeičia: aliejus, dešra ir sūris.

Tik čia jų kokybinė sudėtis tapo šiek tiek kitokia, o dabar, norint paruošti ne tik skanuosius, bet ir sveikuosius pusryčius, netikslinga paklausti, kaip būtent tas sūris gaminamas.

"Kosichka"

Šio tipo sūrio sunku vadinti klasikiniu ryto produktu. Dažniausiai Pigtailas pasirinkti kaip užkandis alui, kuris yra dėl jo sūrumo skonio ir rūkyti.

Kaip sūris namuose?

Jei atidžiau pažvelgsite į tai, kaip ir kaip sūrio gaminti Pigtailas, galite sužinoti, kad jo gamyboje naudojamas visas tas pats pasterizuotas pienas, kaip ir kitų rūšių pramoniniams sūriams, kurių masė yra vartojama.

Pieno bazė sulankstyta su tam tikru fermentu, kurio vaidmuo gali veikti pepsinu, po kurio jis vėl kaitinamas.

Susiformavę dribsniai pradeda laikytis kartu, o mašinos sudaro juosteles, kurių kiekvienas yra 7 cm pločio.

Tada jie supjaustomi plonais pluoštais, iš jų pynimas pintinėmis juostelėmis, o beveik paruoštas produktas išsiunčiamas į druskos vandens cisterną. Kai šis gamybos etapas bus baigtas, "Pigtail" eis į rūkymo kamerą.

Dešra

Sūrio dešra tapo populiari Tarybų Sąjungoje, kai tapo beveik vieninteliu paprastų piliečių gėrybių. Gamybos technologija yra sudėtinga, o atsakymas į klausimą, kas iš tikrųjų yra dešros sūris, nieko nemėgsta.

Šis produktas yra pagamintas iš neatitinkančių ir nesenstančių sūrių, ilgai sviesto, varškės ir grietinėlės, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs. Visą šį mišinį pagardina didžiulis prieskonių ir prieskonių kiekis, tačiau jame yra druskos tirpstančių puodų. Pastarieji nesudaro skirtingų nuoseklumo komponentų, kad jie būtų skaidomi, kad gatavas produktas išlaikytų formą bet kurioje temperatūroje.

Gamybos sąlygomis tai atrodo taip:

Kaip sūris namuose?
 • Visi komponentai yra sumalami ir sumaišomi pagal standartinį receptą, po kurio masė siunčiama į cisternų lydymo įmonę;
 • Karšta sūrio medžiaga yra ant pakuotės, kuri savo forma primena kepimo formą. Jis pagamintas iš paprasto celofano, beloksino ar kutisino;
 • Paruoštos ir užpildytos juostos apkarpomos, supjaustomos į tokius pačius svorio gabalus ir siunčiamos atvėsti;
 • Dūmų kvapas pridedamas rūkant. Dėl to įprasta naudoti ąžuolo arba beržo pjuvenas, nors dauguma nesąžiningų gamintojų naudoja skystą dūmą.

Tofu

Kaip sūris namuose?

Tofu - yra aukštos kokybės baltymų produktas, kurio sudėtyje yra daug baltymų iš augalinės kilmės.

Atsakymas į klausimą, ką ir kaip padaryti tikru tofu sūriu, atrodys taip: imamas sojos pieno baltymas, kuris supjaustomamas filtruojant ar kaitinant. Koaguliacijos metu naudojamos citrinų rūgšties, magnio ar kalcio druskos.

Gautūs dribsniai atskiriami nuo likusio skysčio, suspaudžiami ir supakuojami į vakuumines talpyklas su sūdytu vandeniu. Dėl sudėties ir biologinės vertės tofu galima prilyginti mėsai, o jos kaina yra mažesnė.

Tokiame sūre nėra cholesterolio, jame yra minimalaus riebalų ir angliavandenių.

Sūris Adyghe

Originalus Adyghe sūris Ar produktas yra neapsaugotas nuo avių, ožkų ar karvių pieno. Bazė pašildoma iki 95 laipsnių, o 15-20 minučių į ją įdedama fermentuotos išrūgos.

Kaip sūris namuose?

Pagal pastarojo įtaką pieno rūgštėjimas ir krešuliai lieka šiltame skystyje dar 5 minutes. Tada likusi masė dedama į specialius gluosnių krepšius. Tai tie, kurie išbaigto originalaus produkto pusių palieka gražią ir gofruotą įspūdį.

Priklausomai nuo to, ką ir nuo ko Adyghe sūrio, tinkamumo maistui laikotarpis gali būti nuo kelių dienų iki savaitės. Dėl vakuuminių paketų naudojimo šis laikotarpis pratęsiamas iki mėnesio.

Perdirbta varškė

Visa tai yra gera, bet nuo to, ką darykite ištirpusio sūrio, kuris yra toks skanus kompanijoje, su tarku kiaušiniu ir česnaku, tarkiu?

Šio produkto gamybos technologija yra tokia pati kaip ir dešros sūriui gaminti, o galutiniame produkte gali būti šios sudedamosios dalys:

Kaip sūris namuose?
 • riebalų, fermentų ir neriebių sūrių produktai, kurių galiojimo laikas baigėsi, netinkamas ir tt;
 • palmių aliejai, virti riebalai ir margarinas;
 • baltyminiai sojos komponentai;
 • kukurūzų krakmolas ir džiovintos išrūgos;
 • druskos tirpikliai, cukrus, stabilizatoriai, vanduo;
 • miltai, valgomieji priedai, dažikliai ir pan.

Iš tiesų net brangiausias ištirpintas sūris yra ilgalaikis saugojimas, kuris puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems šalyse, kuriose yra karštas klimatas.

Briketik netirpsta net esant aukštai temperatūrai, tačiau ji gali greitai pablogėti.

Virimas namuose

Kaip matote, kaip ir kokiu būdu gaminamas pramoninis sūris, jis netapo apetitu, bet baimė dėl savo sveikatos yra labai netgi. Bet visa tai visiškai nėra pasiteisinimas atsisakyti patenkinto ir skanu produkto, nes jis gali būti pagamintas iš kokybiškų namų ingredientų ir paprastų technologijų.

Taigi, mes gaminame paprastą sūrį namuose:

 • 5 litrai pilno pieno;
 • 3 šaukštus nesaldintas jogurtas;
 • 0,5 g fermento (parduodama vaistinėse);
 • vanduo ir druska.

Toliau pateikiamas išsamus aprašymas, kaip padaryti savo sūrius iš tokio minimalaus maisto rinkinio:

Kaip sūris namuose?
 • Pienas sumaišomas su jogurtu, uždega ir šildomas iki 32 laipsnių;
 • Šiltame skystyje pridėti fermento arba fermento fermento. Tai gali būti 1-1,5 tabletės renino, 20 ml išgryninto vandens ir 0,25 g virtos druskos;
 • Visa tai yra tvirtai laikoma šiltoje vietoje. Tada masė turėtų būti grąžinta į marlę, leiskite gerai tekėti, sumaišykite, įdėkite į apkrovą 12 valandų;
 • Ilgalaikiam saugojimui namuose gaminamas sūrio produktas siunčiamas į šaldytuvą. Prieš tai jis turėtų būti dedamas į indą su sūrus ir šiltu vandeniu.

Ši užkanda mes darome tiesiogine prasme per dieną, o jo skonis yra daug geresnis nei parduotuvės versija, jau nekalbant apie daugiau "Saugus" ir įrodyta kompozicija.

Taip pat yra daug receptų naminiams pagamintiems sūriams su sviestu, konservuotomis alyvuogėmis, šviežiais žolelėmis ir netgi bulgarų pipirais.

Visi jie nusipelno dėmesio, ir tarp visų šios gausos bus vienareikšmiškai rasta produktas, kuris tinka bakalėjos rinkai, virimo sudėtingumo ir kvapiųjų savybių.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

38 − = 37