Kiaušinių su pemu receptas: kaip kepti pjaustytų kiaušinių krosnyje su pienu ir miltais keptuvėje? | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Kiaušinių su pemu receptas: kaip kepti pjaustytų kiaušinių krosnyje su pienu ir miltais keptuvėje?

Pjauti kiaušiniai su pienu yra paprastas ir nebrangus patiekalas. Jis tiekiamas pusryčiams viešbučiuose, paruoštuose vakariene, jis yra pasimėgautas vaikais soduose. Omletas yra mylimas visiems, nuo mažų iki didelių. Bet kaip paruošti kiaušinius su pienu, žinokite ne visi. Rusijos virtuvių receptuose yra mažai triukų ir paslapčių, dėl kurių šis patiekalas tampa kuklus, kvapus ir erdvus.

Klasikinis omletas keptuvėje

Kiekviena šeima turi savo nuosava receptas omletas, ir kad tai, ką ji mano, kad labiausiai tinka. Jūs galite pridėti jogurto arba majonezo - Jie, žinoma, įvairių skonių, bet tradiciniai prancūzų patiekalai tokie receptai kiaušinių ir pieno neturi santykius.

Kiaušinių su pemu receptas: kaip kepti pjaustytų kiaušinių krosnyje su pienu ir miltais keptuvėje?

Pertraukite du kiaušinius į gilią dubenį, sezamą su druska ir pipirais. Įpilkite apie 120 gramų pieno, gerai sumaišykite su šakute, kad ant paviršiaus pasirodytų burbuliukų. Idealios proporcijos: pieną reikia išpilti tiek, kiek naudojamų kiaušinių masė.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą keptuvę - ji turėtų turėti nelipnę dangą. Taip pat tinka keramikos, ketaus ar aliuminio keptuvėms, dangtis yra absoliučiai reikalingas.

Įdėkite jį į ugnį ir šilumą, įpilkite 25 gramų sviesto. Jums nereikia naudoti lapų ar margarino - indas bus karstas. Jei sviesto nėra, galite jį pakeisti saulėgrąžų aliejumi.

Sumažinkite šilumą ir supilkite kiaušinių mišinį į keptuvę, įmerktą dangčiu. Kai patiekalo kraštai tampa nepermatomi, turite kuo mažiau sumažinti šilumą. Po to, kai matinys tampa viduriu, pašalinkite keptuvę nuo ugnies. Omletas paruošiamas labai greitai, taigi ilgai nelaikykime - indas gali sudegti.

Perkelkite jį į plokštelę ir nesijaudinkite, jei dėl temperatūros kritimo omletas nukristų - viduje jis lieka švelnus ir minkštas.

Omletas su grietine

Jei norite šiek tiek pakeisti kiaušinių skonį su pienu, virtą keptuvėje, jį pakeiskite grietine:

Susmulkinkite 4 kiaušinius į dubenį, gerai įmerkite jas, kad susidarytumėte putų. Indelis bus ypač
Švelnus balinimo baltas atskirai nuo baltymų. Jei jums patinka storas omletas, pridėti šiek tiek miltų. Visi receptai kiaušinių su pienu ir miltais, kad indas yra tankus, o ne vandeningas.

Kiaušinių su pemu receptas: kaip kepti pjaustytų kiaušinių krosnyje su pienu ir miltais keptuvėje?

Supilkite grietinėlę (už kiekvieną kiaušinį 3-4 šaukštus) ir sumaišykite. Druska, pipirai pagal skonį. Indelis yra paruoštas keptuvėje. Kai jis įkaista, ištirpinkite sviesto gabalėlį ir supilkite mišinį. Nustatykite ugnį iki vidurinio lygio.

Kai kraštai tampa baltos spalvos, nedėkite ugnies. Po to, kai vidurys yra drumstas, pašalinkite keptuvę nuo ugnies. Po poros minučių indą paskleiskite po dangteliu, o jūs galėsite pasigaminti prie stalo, papuoštos žalumynais.

Omletas orkaitėje

Kepti kiaušiniai su pienu orkaitėje virti daugelyje šeimų.

Tai gaivieji, sveiki ir skanūs pusryčiai, kurie suteikia energijos pagyvėjimą:

  • Sumaišykite tris kiaušinius, apie 100 g pieno, sezono su druska, pridėti prieskonių;
  • Kruopščiai sumaišykite visas sudedamąsias dalis su švilpimu, bet ne švilpkite. Tam, kad olandas taptų tankesnis, galite jį pagaminti miltais (šaukštu);
  • Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių.

Tepkite kepimo indą aliejumi. Pasirinkite tokius patiekalus, kad kraštai būtų didesni nei 5 cm - tada omletas nėra "Išeik" išeiti Įpilkite kiaušinių mišinį ir kepkite, kol jis yra skanus aukso rudos spalvos. Jei krosnyje virti omletas šiek tiek sumažės - tai nėra baisu. Viduje bus sultingas ir erdvus.

Vandens vonioje

Kiaušinių su pemu receptas: kaip kepti pjaustytų kiaušinių krosnyje su pienu ir miltais keptuvėje?

Du kiaušiniai porcelianiniame ar molio pintiniame dubenyje, šaukšteli juos šakutėmis, užpilkite pusę stiklinės pieno. Kruopščiai išmaišykite ir pridėkite lemputę, perduodamą per mėsmuką. Pipirai, druska, sezonas su prieskoniais, įdaryti kapotų česnako.

Dideliame puodelyje užpilkite vandenį ir išvirkite. Viršuje padėkite dubenį, kad gautumėte vandens vonelę. Kai kiaušinio mišinys pradeda kietėti aplink kraštus, perkelkite susmulkintus gabalus - tada visa masė pasieks paruoštą.

Po 10 minučių maišykite indą taip, kad jis tolygiai pasiskirstytų, ir išimkite dubenį iš indo. Galite papuošti žaliais, grietine ar kečupu.

Šie rusiškų virtuvių receptai yra paprasti, todėl net pradedanti šeimininkė gali paragauti skanių pusryčių.

Omletas pasidaro aukštas, tankus ir erdvus - su vaikais ir suaugusiais jis maloniai valgė. Turėkite malonų apetitą jums ir jūsų artimiesiems!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 4