Valgyk skanu

Mes išsiaiškinsime, ką galite gaminti iš jau rūgštosios varškės

Daugelis namų šeimininkių susidūrė su situacija, kai įsigytas naminis sūris nebuvo laiku naudojamas, todėl jis sugadintas ir tapo rūgštus. Šiuo atveju bus labai sveikintina informacija apie tai, kas geriausia padaryti su rūgštuoju varškės sūriu.

Gaila išmesti tokias prekes, o tai nėra būtina, nes yra daug įvairių patiekalų, kuriuos galima paruošti remiantis tokiu produktu. Norėdami atsakyti į šį įdomų klausimą, siūlome jums labiausiai paplitusius ir patikrintus receptus, kuriuos kiekvienas gali susidoroti.

Sūrio pyrago receptas iš rūgščiojo varškės

Sūrus myli suaugusieji ir vaikai. Tai yra puikus pasirinkimas pusryčiams arba patiekalas gali būti patiekiamas kaip desertas. Kad padengtų rūgšties skonį, rekomenduojama tiekti sūrio pyragus, pavyzdžiui, su kondensuotu pienu, uogiene ar bet kokiu saldžiu padažu.

Būtina priimti tokį produktų rinkinį: 0,5 kg varškės, 2 kiaušiniai, 4,5 šaukštai. šaukštai cukraus, 150 g miltų, augalinis aliejus, druska ir vanilinas.

Kepimas bus taip:

Mes išsiaiškinsime, ką galite gaminti iš jau rūgštosios varškės
 1. pirmiausia reikia padaryti varškę: kruopščiai jį sudaužykite arba sumalkite per sietą. Ši procedūra pašalins esamus gabalėlius. Gautu svoriu įdėkite kiaušinius, taip pat cukrų, vaniliną ir druską. Kruopščiai sumaišykite, kad ingredientai būtų tolygiai paskirstyti;
 2. paruoškite 100 g miltų ir mėsinkite tešlą iki tolygiai, kad nebūtų gabalėlių. Likę miltai pilami į plokščią plokštelę ir galite pradėti gaminti sūrio pyragus. Šaukštas sudrėkinti vandenyje ir jos sujungimo dalis paruošto tešlos perdavimą ir rankų priplyusnite formos, ir tada įdiegti iš abiejų pusių miltų;
 3. Virtos keptuvėje šildykite alyvą ir padėkite sūrio pyragus. Kepkite iš abiejų pusių nedideliame ugnyje po dangteliu, kol pasireiškia paraudimas. Patiekite karštu su saldžiu priedu.

Kaip paruošti varškės pyragėlį?

Puodelis yra puikus desertas, kuris yra paruoštas labai greitai ir paprastai. Toks patiekalas padės netikėtai atvykusiems netikėtai svečiams, ir jiems nieko nereikės gydyti. Jei nežinote, ką galite gaminti iš rūgštosios varškės, tai šis receptas jums tinka.

Norėdami ruošti puodą, turite vartoti šiuos produktus: 0,5 kg varškės, 3 šaukštai. šaukštai grietinės, sviesto ir cukraus, 0,5 šaukštai. uogos arba grūsti vaisiai, 2 šaukštai. šaukštai mangai, kiaušiniai, 100 g razinos, trinčiai kepimui ir vanilino žiupsnelis.

Kepimas bus taip:

Mes išsiaiškinsime, ką galite gaminti iš jau rūgštosios varškės
 1. norint pradėti sūrį taip pat reikia iš naujo išplauti, kad atsikratyti gabalėlių. Galite naudoti sietą, malūną ar maišytuvą. Ištirpinkite sviestą garine pirtimi ir nusiimkite į paruoštą masę. Mažame dubenyje kepkite kiaušinį, įpilkite granuliuoto cukraus su švilpimu. Gautas mišinys siunčiamas į varškės masę. Tada įpilkite mango, vanilino ir druskos;
 2. Gatavą masę gerai sumaišykite, kad gautumėte homogeninį mišinį. Razės verda į miltus, tada išsiųskite į tešlą. Dėl šio apgauti, džiovinti vaisiai yra tolygiai pasiskirstę pagal masę. Paimkite kepimo skardą, sutepkite aliejumi ir pabarstykite džiūvėsėliais. Jei jų nėra, tada tiesiog padėkite pergamento lapą. Supilkite paruoštą tešlą ir sumaišykite su grietine. Įdėkite formą į orkaitę, kurią reikia šildyti iki 200 laipsnių. Valgymo laikas - 30 min. Patiekite užkepėlį ant stalo, laistydami jį su kondensuotu pienu ar uogiene.

Kaip virti saldžius sausainius?

Skanus arbatos patiekalas gali būti paruoštas net iš rūgštinio varškės. Yra daugybė įvairių variantų, siūlome sutelkti dėmesį į slapukus su aguonomis.

Kad pagardintumėte, turite imtis tokių produktų185 g margarino, 2 kiaušiniai, 8 g natrio hidroksido, 60 g cukraus, 275 g varškės, 4 g druskos, 385 g miltų, 175 g obuolių džemo, 70 g aguonos ir 40 g miltelių cukraus.

Kepimas bus taip:

 1. pradžioje rūpinkitės rūgštybe ir patrinkite jį per sietą arba sumalkite į maišytuvą. Margarinas supjaustykite peiliu ir įdėkite į dubenį, kuriame suminkate. Atskirai nuplaukite kiaušinius ir atsiųskite į margariną. Tada sumaišykite soda, cukrų ir gerai sumaišykite. Dar lieka tik įdėti varškę ir, supjaustyti daliu miltus, išmaišyti tešlą;
 2. Gautoji masė padalinta į 4 dalis ir supilama į pyragą. Padalinkite jas į 8 sektorius, kiekvieną riebalą sumaišykite su džemu ir apibarstykite aguonėmis. Sulenkite kiekvieną gabalėlį į ritinį. Paimkite kepimo lapą, padėkite pergamą ir padėkite bunkerius ten. Nusiųskite į orkaitę, kurią reikia šildyti iki 180 laipsnių. Virimo laikas - 15 min. Baigti sausainiai atvėsti, pabarstykite miltelių cukrumi ir pasidėkite.

Kaip virti sūrio pyragą?

Galite gaminti ne tik saldų desertą, bet ir druską. Tokie slapukai gali būti naudojami sumuštiniams gaminti ir tiesiog valgyti užkandžiais.

Tai padaryti mes slapukus iš tokių produktų: 225 g rūgšto sūrio, kiaušinio, 5 g druskos, 320 g miltų ir 125 g sezamo.

Kepimas bus taip:

Mes išsiaiškinsime, ką galite gaminti iš jau rūgštosios varškės
 1. Norėdami pradėti dar kartą, mūsų pagrindinis ingredientas yra paverstas homogenine masė, atsikratyti gabalėlių bet kuriuo iš aukščiau aprašytų būdų. Įmaišykite supjaustytus miltus ir gerai sumaišykite. Įdėkite druskos ir šaldyto aliejaus gabalėlių, kuriuos reikia sumalti kartu su kitais ingredientais. Po to minkykite tešlą rankomis, kad ji būtų vienalytė ir minkšta. Suformuokite bandelę, apvyniokite ją maisto plėvele ir palikite pusę valandos šaldytuve;
 2. praėjus laikui išimkite tešlą ir supilkite į sluoksnį, kad jo storis būtų apie 2 mm. Naudodami stiklinę arba turimas liejimo formas, išpjaukite sausainių gabaliukus. Padėkite juos ant kepimo skardos, kuri pirmiausia turi būti padengta pergamentu. Lėkštelyje kepkite kiaušinį šakutėmis ar varpeliais, tada riebinkite sausainiais. Pabarstykite su sezamo sėklomis. Taip pat galite naudoti sūrį. Kepkite 220 laipsnių kampu 23 minutes. Užbaigtame slapuko viršuje turi būti traškios pluta ir likti minkštas viduje.

Saldžiosios varškės spurgų receptai

Kukurūs ir erdvūs spurgos su traškia džiūvėsėda yra mėgstamiausias suaugusiųjų ir vaikų desertas. Be to, patyrę namų šeimininkės teigia, kad jie yra labiausiai skanūs iš tiksliai pasenusio varškės. Norite sužinoti, kokia garda gali būti pagaminta iš rūgščiojo varškės, kad norėtumėte ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, tada šis receptas yra idealus.

Paruoškite tokius produktus: 600 gramų varškės, 5 kiaušiniai, 8 šaukštai. šaukštai cukraus, 0,5 arbatiniai šaukštai soda su hidratuotu actu, 3,5 šaukštai. miltai, vanilinas ir augalinis aliejus.

Kepimas bus taip:

Mes išsiaiškinsime, ką galite gaminti iš jau rūgštosios varškės
 1. Pagrindinis indo ingredientas turi būti pakartotas, kad masė būtų vienalytė. Į tai pridėkite soda, sumaišytą su actu ir cukrumi. Kruopščiai sumaišykite ir įdėdami kiaušinį, vanilą į masę, tada sumalkite porcijomis, miltus, sumaišykite vienarūšę tešlą;
 2. paimkite storą dugną kazanoką ir supilkite į jį daug aliejaus, kad spurgos galėtų laisvai juda. Jei turite giliuosius keptuves, tada, žinoma, jį naudokite. Gerai iškaskite, tada eikite į kepimą. Atsikratykite tešlos gabalo ir sudėkite kamuolį, kurios dydis turėtų būti kaip riešutas. Atkreipkite dėmesį, kad kepimo metu jų dydis padidės beveik 2 kartus. Kuko nedidelėmis dalimis. Beje, rūgščiojo varškės skonio ruošimo metu visiškai išnyksta. Paplitę pipirai rekomenduojami ant popierinių rankšluosčių, kad jie sugertų riebalų perteklių.

Mes pristatėme jums labiausiai paplitusius receptus, leidžiančius iš rūgščiojo varškės pagaminti skanų patiekalų, kurie bus malonūs tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Dabar negalima nerimauti, kad nusipirktas varškė sunaikins ir turės atsikratyti. Jei produktas labai kvepia, išmeskite jį ir nekeliant pavojaus jūsų sveikatai.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 15 = 16