Valgyk skanu

Naminis jogurtas daugybėje

Norint rasti natūralų jogurtą parduotuvėje, jūs turite praleisti daug laiko, o tokių rūgščiųjų pieno produktų kokybė palieka daug norimų rezultatų. Žvelgiant į ingredientų sąrašą ant pakuotės, mes tikrai matysime skonio, dažiklių ir kitų priedų, kenksmingų organizmui. Jei galėtumėte rasti tikrai kokybišką variantą, tada jo kaina žymiai paveiks namų biudžetą. Mes tikimės, kad mes pateikėme pakankamai argumentų už tai, kad jūs patikslintumėte jogurtą daugialypėje.

Yra daug receptų su įvairiais priedais ir užpildais. Tradicinis tradicinis fermentuotas pieno produktas gali būti naudojamas salotų, desertų ir pan. Tvarsčių gamybai.

Bendrieji patarimai virimui

Naminis jogurtas daugybėje

Galite gaminti rūgštus pieno produktus bet kokiame multivarke, tai nėra būtina turėti atskirą programą.

Pirmiausia turėsime suprasti parengimo principą. Jogurtas gaminamas veikiant gyviems mikroorganizmams, kurie gyvena 36-40 laipsnių temperatūroje.

Visi jogurto receptai apskritai turi bendrą modelį: pirmas šildomas iki šios temperatūros, kartu su raugu ir paliekamas tam tikrą laiką.

Paruošiant fermentuotus pieno produktus, labai svarbi yra pieno kokybė. Ideali alternatyva yra naminis pienas, kuriame nėra miltelių ir augalinių riebalų. Būtina išvirti, kad sunaikintų visas bakterijas, nes jos gali sutrikdyti procesą.

Kitas svarbus komponentas yra raugas. Beje, tai gali būti sausa, tai yra pasirinkimas, kuris laikomas geriausiu. Galite nusipirkti vaistinėje ar specialioje parduotuvėje. Norėdami supaprastinti procesą, galite naudoti parduotuvių versijas be užpildo, pavyzdžiui, ""Activia""

Keletas paslapčių:

 • Kai svarbus jogurtas, indų grynumas yra svarbus, todėl geriausia jį sterilizuoti prieš pradedant rotangą;
 • Geriausia gaminti produktą vakare ir palikti jį naktį. Dėl to ryte gausite skanų ir naudingą rūgštųjų pieno produktą;
 • Jei neturite specialių puodelių, ideali galimybė yra stiklainiai kūdikių maistui;
 • Priklausomai nuo pieno riebalų, tankis pasikeis, tuo didesnis, storesnis;
 • Jei ant paviršiaus susidaro serumas, nesijaudinkite - tai rodo, kad viskas yra padaryta teisingai. Tai tiesiog reikia nusausinti ir visi;
 • Atminkite, kad produktas gali būti laikomas šaldytuve ne ilgiau kaip 5 dienas;
 • Viena jame paruošto naminio jogurto puodelis bus tobulas raugas vėlesniems preparatams gaminti;

Jogurto receptai daugybėje

Pradėkime natūralaus jogurto be užpildo, kuris gali tapti padažų ir desertų pagrindu. Modelio ir apimties multivark nėra svarbu. Galite ištaisyti bet kokią jūsų technikos receptą.

Klasikinis receptas

Ingredientai:

 • Pienas - 1 l;
 • «"Activia"»- 1 vnt.

Virimo procesas

Pirmiausia, pieną reikia šildyti iki ne aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros. Tada pridėti ""Activia""Ir gerai sumaišykite. Dabar platinkite ruošinį specialiais puodeliais, o jei jų nėra, tada naudokite įprastus stiklainius. Į puodelį multivarka įdėti silikono kilimėlį, įdėti stiklainius ant jo ir užpilti šiltu vandeniu, kad jo lygis pasiektų pieno lygį.

Galite naudoti skirtingus režimus, bet jei specialus mygtukas "Jogurtas"Ten multivarke, tada pirmiausia pasirinkite 15 minučių. režimas "Šildomas" Pasibaigus laikui palikite jogurtą valandą, o tada vėl toje pačioje režime virkite dar 15 minučių. Po valandos išimkite stiklainius ir padėkite jas į šaldytuvą.

Jogurtas iš ožkos pieno

Ši virimo parinktis tinka tiems, kurie netoleruoja karvės baltymų. Be to, ožkų pienas yra naudingas vaikams, todėl gėrimas gryna forma yra gana sunkus.

Ingredientai:

 • Ožkų pienas - 1 l;
 • Rauginti sausai - 5 g.

Virimo procesas

Šiame jogurto recepte multivarke, pienas bus pasterizuotas naudojant techniką. Rankiniu režimu palaikykite pieną 20 minučių. esant 80 laipsnių temperatūrai. Jei tokio režimo nėra, tada funkcijos "Šildomas" Pasirinkite išvalytus indus, supilkite į jį raugą, šaukštus šilto pieno (temperatūra yra ne daugiau kaip 40 laipsnių) ir gerai sumaišykite.

Paruošti raugai derinami su pienu. Pasirinkite specialų režimą ir nustatykite laikmatį 6 valandoms. Kai laikas pasibaigs, platinkite gatavą produktą į skardines ir palikite jį porą valandų šaldytuve.

Geriamojo jogurto receptas

Naminis jogurtas daugybėje

Šis rauginto pieno produktas yra labai mėgstamas užkandžiu, jis taip pat naudojamas įvairių padažų ir marinatų gamybai. Mes išsiaiškinsime, kaip kepti jogurtą daugybėje, kad jis liktų likvidus.

Ingredientai:

 • Pienas - 500 ml;
 • Kremas 11% - 500 ml;
 • Cukrus - 3 šaukštai. šaukštai;
 • Jogurtas be priedų - 200 ml.

Virimo procesas

Atskirame švariajame konteineryje sumaišykite visas sudedamąsias dalis ir gerai sumaišykite, arba maišytuvą suvokite geriau. Gautas mišinys supilamas į stiklinius indelius ir padengiamas maisto plėvele.

Bokšto apačioje multivarka įdėti rankšluostį, užpilkite šiek tiek vandens ir uždėkite ant jo stiklainius. Pasirinkite "Šildomas"Ir kepkite valandą. Pasibaigus laikui, keletą valandų iškart perkelkite stiklainius į šaldytuvą. Tai yra visas pagamintas naminis jogurtas.

Jogurtas su šokoladu ir riešutais

Sunku rasti ką nors, kas nepatinka desertų, ypač vaikų. Saldumynuose yra didžiulis kenksmingų kūno medžiagų kiekis, apie kurį negalima pasakyti apie naminį jogurtą. Jo paruošimas nereikalauja jokių kulinarinių įgūdžių, nes visas pagrindines darbas atliekamas multivarkeriu.

Ingredientai:

 • Pienas - 1 l;
 • Šokoladas - 100 g;
 • Nulupti graikiniai riešutai - 100 g;
 • Laikyti produktą be priedų - 250 g.
 • Kakavos milteliai.

Virimo procesas

Pirma, paruoškite graikinius riešutus. Pirmiausia juos sumalkite, o tada kepkite režimu "multivark"Kepimas"Arba"Kepimas»5 minutes, kartais maišant. Kai riešutai atšaldomi, jie dar kartą turi būti kapoti.

Įpilkite pieno į multivarko puodelį ir virkite į "Kepimas"Ir tada atvėsti iki 40 laipsnių. Gauta plėvelė turi būti pašalinta. Sumaišykite jogurtą, pieną ir gerai sumaišykite.

Jei norite gauti saldų desertą, tada pridėti 3 šaukštai. šaukštai cukraus. Gautas mišinys padalinamas į multivarkerių stiklainius. Pasirinkite specialų režimą ir nustatykite laikrodį 8 valandas. Supjaustykite šokoladą ant keptuvės, sumaišykite su veržlėmis ir padėkite viską gatavame sūrio piene. Prieš patiekdami pabarstykite kakavos miltelius.

Vaisių jogurtas

Pagal šią parinktį galite naudoti bet kokius vaisius, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Taip pat galite įdėti ir uogas.

Ingredientai:

 • Pienas - 350 g;
 • Kremas 15% - 350 g;
 • Eglės 2,5-300 g;
 • Obuoliai - 50 g;
 • Persikai - 50 g.

Virimo procesas

Pieno produktai derinami ir kruopščiai sumaišomi. Vaisiai žievelės, supjaustyti kubeliais ir įdėti į pieno mišinį. Multivarke pasirinkite specialią programą ir nustatykite laiką iki 12 valandų. Kai girdite pyptelėjimą, perkelkite turinį į stiklainį ir šaldykite 3 valandas.

Jogurtas iš ghei

Dėl šios galimybės galite gauti storą ir šiek tiek saldžią produktą su kreminiu aromatu.

Ingredientai:

 • Pienas išlydomas - 1 l;
 • «"Activia"»- 1 dalis;
 • Cukrus - 1 valgomasis šaukštas. šaukštas.

Virimo procesas

Naminis jogurtas daugybėje

Įpylto pieno temperatūra turi būti ne didesnė kaip 40 laipsnių. Įpilkite cukraus ir sumaišykite jį, tada sujunkite jį su ""Activia""Ir vėl sumaišykite. Sumaišykite mišinį į stiklainius ir padengti juos dangteliais.

Bokšto apačioje "multivarka" uždėkite silikono kilimėlį ir nustatykite stiklainius. Įpilkite šiltą vandenį, kad jis pasiektų pieno lygį. Įjunkite "Šildomas"15 minučių palikite valandą ir vėl įjunkite multivarkerį. Praėjus vienai valandai, stiklainius supilkite į šaldytuvą porą valandų.

Kaip jūs suprantate, namie pagamintas jogurtas multivarkeryje nereikalauja daug pastangų ir jokių nepasiekiamų produktų. Svarbiausia, kad jūsų virtuvėje būtų reikalinga įranga ir tinkamas receptas. Dėka "multivarker", jūs galite mėgautis sau ir jūsų artimaisiais kasdien su skaniu desertu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

47 − 37 =