Valgyk skanu

Ryžiai suši keletą kartų – skanus, greitas ir lengvas!

Ryžiai yra grūdų, kurių sudėtyje yra daug naudingų maistinių medžiagų, manoma, kad jis yra beveik nuo pat civilizacijos gimimo lopšio. Bet kokiu atveju, archeologiniai kasinėjimai dažnai randa daiktus su jo liekanomis, nuo 6-7 tūkstančių metų iki mūsų eros. Žemynas, kuriame jis kilęs, buvo Azija, todėl nenuostabu, kad laikui bėgant ši žolė tapo tokios šalies kaip Kinijos, Korėjos ir Japonijos kultūros dalimi.

Ryžiai suši keletą kartų - skanus, greitas ir lengvas!

Jis rado savo vietą ne tik dietoje, bet ir tapo nacionalinių legendų ir įsitikinimų dalimi. Šalies kilmės šalyje žinoma, kaip parengti šį produktą. Receptas priklauso nuo patiekalo, kuriam jis yra paruoštas. Populiariausias yra, žinoma, suši.

Šiuolaikiniai japonai neatspindi suši be ryžių, tačiau tuo pačiu metu, kai gimė šis nacionalinis patiekalas, nebuvo tokio ingrediento. Sushi buvo paruošta tik iš žuvų ir jūros dumblių, o grūdai buvo naudojami tik kaip apsaugos priemonė.

Norint, kad suši pasidarė skanus, svarbiausia yra ne tik tinkamai padalinti žuvis, bet ir ryžių grūdus. Šiandien mes sužinome, kaip virti ryžius suši keletą kartų.

Pasirinkite tinkamus suši riešus

Norėdami gauti skanius ir ne per daug purusius ryžius multivarke, turite pasirinkti tinkamą javų grūdų kategoriją. Jis turi būti pakankamai lipnus, kad sudarytų suši ar ritinius. Tam mes parenkame grūdus su apvaliomis granulėmis, smulkiagrūdis, baltas, nepermatomas. Tokie rassinki gaminant maistą sulauks kartu, ir gerai sugeria vandenį.

Pasirinkite ryžius, kurių sudėtyje yra daug krakmolo, o kai virti, jie virsta kreminė pasta. Dabar daugelis gamybos įmonių gamina ryžius suši specialiai ženklinimui. Pasirinkdami, atkreipkite dėmesį į pakavimo datą, žinoma, jei perkate supakuotus grūdus. Kuo šviežias, tuo geriau. Ekspertai mano, kad geriau suši sėti grūdus iš naujo pasėlio, tada sėklos bus aromatinės ir sūresnės. Iš to, ką siūlo mūsų parduotuvės, galite pasirinkti Krasnodaro veislę ir arborio. 

Valgių paslaptys

Paruošimą galima suskirstyti į kelis etapus:

  • plovimas;
  • virimo;
  • padažu

Pirmasis etapas yra paraudimas. Japonai mano, kad ryžiai turėtų būti nuplaunami bent septyniose vandenyse. Tai atliekama, siekiant išplauti visą grūdų lukštą, taip pat dulkes ir nešvarumus, kurie gali būti laikomi saugojimo ir transportavimo metu. Kartu su vandeniu išeina per daug krakmolo, kuris neleidžia kartu suvirinti ryžių. Grūdai plaunami tol, kol vanduo tampa visiškai skaidrus ir nesudaro smulkių ginčų.

Tam naudokite šalto tekančio vandens. Padėkite kruopas dubenyje, užpilkite vandeniu ir patrinkite rankomis, kad nešvarumai būtų nuplauti. Po to, kai vanduo išdžiūvus ir įgaunamas naujas. Po paskutinio plovimo palikite ryžius arba žarną išdžiūvę, arba, priešingai, mirkykite maždaug dvidešimt minučių. Bet tai, ko jums nereikia, nepamirškite, kad odą prieš pusryčius reikia nuplauti kažkur pusvalandį.

Kitas yra virimo fazė. Valgyti ryžių grūdus multivarkete yra malonumas, dėl kurio jūs negalėtumėte jį paruošti. Nesvarbu, ar tai yra suši riešai, ar jau paruoštas patiekalas su šiuo produktu, pavyzdžiui, ryžiai su vištiena multivarke - jūs neabejotinai patinka procesas ir rezultatas. Vanduo neišsišalina, ryžiai nesiliestų prie kubilo dugno ir nekaito. Taip, ir stebėti laiką, taip pat nereikia kontroliuoti minutės ranka.

Viskas, ko reikia iš jūsų, tai tik tam, kad gautumėte tinkamą klasę, nes suši ar ritinėlių skonis tiesiogiai priklauso nuo grūdų paruošimo kokybės. Ekspertai pataria sustabdyti grūdų pasirinkimą, augintą Azijos šalyse, nes jame yra daugiau krakmolo nei mūsų šalyje. Tai visų pirma yra dėl klimato ypatybių - dienos temperatūros skirtumo, mineralinės dirvožemio sudėties ir tt

Ryžiai suši keletą kartų - skanus, greitas ir lengvas!

Paskutinis etapas - degalų pildymas. Norint virti ryžius multivarke suši ar ritiniais, turėsime kitą degalų papildymą. Kadangi įprasta naudoti ryžių actą su druska, cukrumi ir jūros dumblių nordija, pastaroji yra neprivaloma. Paruošti padažą, cukraus ir druskos pilamas į actą, o viskas šildomas, kol visiškai ištirps.

Paruošta naudoti padažas pridedama prie ryžių košės. Paruoškite užpildą, stenkitės neperkrauti jo actu, nes jei jis bus daug, ryžiai taps labiau purūs ir sunku suši ar ritiniais sudėti. 

Ryžių kepimo receptas yra daugialypis

Norint užtikrinti, kad virimo metu negaunate grūdų, patartina griežtai laikytis grūdų ir vandens dozių. Tai skiriasi nuo ryžių košės, virtos multivarke, recepto, nes vanduo už jį imamas daug mažiau.

Paruoškite ingredientus:

  • remiantis 2 puodeliais javų;
  • vanduo 2,5 puodeliai;
  • ryžių actas - 50 ml;
  • druska - 1 arbatinis šaukštelis;
  • cukrus - du arbatiniai šaukštai.

Tiems, kurie nori iš anksto pamerkti keterą, jums reikia šiek tiek daugiau paimti vandenį iš vienos dalies 1,15 dalių vandens. Sugerti galima tiesiai pačiame multivarke. Po 20-30 minučių mirkymo nustatykite programą. Optimalus variantas yra "Grikiai", Virimo laikas 25 minutės.

Programa yra automatiška, todėl tolesnio įsikišimo į virimo procesą nereikia. Kai programa duoda signalą apie virimo pabaigą - įpilkite degalų. Keletas degalų iš anksto paruošti, o jau į kruopas atskirai pridėti actą, cukraus ir druskos, ir visi sumaišoma.

Ryžiai suši keletą kartų - skanus, greitas ir lengvas!

Pageidautina sumaišyti košę su medine mentele. Po paruošimo ir išdžiūvimo nuplaukite, kruopas neturėtumėte išplauti, kad nebūtų praplauti glitimo. Įtraukite padažas, uždarykite multivarko dangtelį ir palikite košę ilgą laiką dar 10 minučių. 

Ryžiai virti. Japonijoje jis yra aušinamas ventiliatoriaus pagalba, nes manoma, kad tada jis įsigyja perlų blizgesį. Norėdami paruošti suši ar ritinius, būtina, o kruopos neužšaldytos, bet taip, kad rankos nebūtų karštos. Pageidautina drėkinti rankas vandeniu, pridedant acto.

Tikimės, kad po šio recepto jums nėra paslapčių, kaip kepti ryžius suši keletą kartų, kad jie pasireikštų nuostabiu skoniu. Džiaukitės savo artimaisiais!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 8 = 1