Tilapia orkaitėje: įdomūs receptai | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Tilapia orkaitėje: įdomūs receptai

"Tilapia" yra labai skanus žuvis iš paukščių grupės. Jos mėsa yra baltos ir švelni, subtilios skonio, galinčios pažeisti net pripažintus gurmanus. Neabejotinas šio žuvies gaminimo privalumas yra tas, kad jį galima įsigyti beveik kiekvienoje parduotuvėje. Taigi neturėtumėte problemų ieškodami.

Naudinga kūnui ir malonus skoniui!

Tilapia orkaitėje: įdomūs receptai

Labai tinkami patiekalai iš šios žuvies ir tie, kurie atidžiai seka jų figūrą. Faktas yra tai, kad mėsoje beveik nėra riebalų, o tai reiškia, kad jūs iš to nepadarysite riebalų. Ir jei tilapija tinkamai paruošiama, derinant su daržovėmis ir prieskoniais, tuomet taip pat galite aprūpinti savo kūną reikalingais mineralais ir vitaminais. 

Kitas šios žuvies privalumas, palyginti su kitais, yra minimalus kaulų skaičius. Ir tai yra svarbu, jei jums nepatinka šluostyti ir pasirinkti mažus kaulus iš sultingų minkštimo. Valgymas tilapija gali būti įvairiais būdais, tačiau dauguma virėjų pasirenka kepimą orkaitėje, nes šiuo atveju mėsa išlieka labai sultinga. 

Be to, ši žuvis turi gana įdomią istoriją. Pavyzdžiui, Egipte laikomas naujo gyvenimo gimimo simboliu. Šio egiptiečių požiūrio priežastis yra tai, kad tilapija kiaušinius supjausto ir kepta burnoje. Ir ji gali tai padaryti iki mėnesio, tuo pačiu metu nevalgydama maisto. Egiptiečiai netgi pastatė didelius baseinus netoli jų namų ir ten laikė tilapiją, kaip šventą gyvūną. 

Bet krikščionybėje galite rasti nuorodų į tą faktą, kad Šv. Petras, kuris buvo žvejoja iki tos akimirkos, kol jis tapo apaštalu ir dažniausiai pasivijo jį, buvo tilapija. Beje, šie du tamsūs taškai už tilapijos žiaunų laikomi pirštų atspaudais. Štai kodėl Pietų Europoje ir Izraelyje tilapiją vadina Šv. Petro žuvimi. 

Žinoma, galite papasakoti dar daugiau istorijų apie šią nuostabią žuvį, tačiau šio straipsnio tema yra šios žuvies kepimo būdai. Indai su šia žuvimi yra labai populiari, o viena iš šio reikalavimo priežasčių yra nedidelių duobių nebuvimas. Taigi galite gaminti bet kokią patiekalą su šia žuvimi net mažam vaikui. 

Tilapijos virimo krosnyje savybės

Prieš pradedant ruošti šią žuvį, verta žinoti, kad jo mėsa yra labai naudinga žmogaus organizmui, nes joje yra daug baltymų. Na, dabar eikime tiesiai į kepimo orkaitėje ypatumus. Jei jums patiks, kad kepta žuvis turi auksinę plutą, prieš gaminant ją reikia pašalinti skales.

Taip, taip! Pasirodo, kai kurie labai tingūs virėjai iškepia nešvarią žuvį. Tačiau šie patiekalai turi labai specifinį skonį. Ir odos pašalinimas kartu su svarstyklėmis yra labai sudėtingas po paruošimo. 

Kad tilapija, kepta krosnyje, buvo labai originali skonio ir aromato, į pilvą galite įdėti keletą citrinos skiltelių. Taigi gausite labai skanios žuvies, tarsi įmirkę citrinų kvapą.

Dar vienas dalykas: jei nusipirkėte užšaldytas filė, negalėsite atitirpinti. Taigi jūs sutaupysite tik laiko, o žuvys pasirodys sultingesnės, nes virimo metu buvo gana daug skysčio. 

Kad žuvys nebūtų pernelyg džiovintos, kepimo plokštelėje galite užpilti kokį nors augalinį aliejų. Labai geras būdas paruošti tilapijos filą krosnyje yra folija.

Taigi jūs dirbtinai sukuriate garo efektą, o visa mėsa yra įmirkyta tų daržovių aromato, kuris kartu su žuvimi yra folijoje. Šio maisto ruošimo metodo ypatybė yra ta, kad žuvys turi būti suvynioti į foliją taip, kad tarp jo ir pakuotės būtų oro sluoksnis.

Indai, pagaminti iš tilapijos krosnyje

Pirma, apsvarstykite lengviausią būdą kepti.

Jums reikės:

Tilapia orkaitėje: įdomūs receptai
  • Dvi tilapijos filė;
  • Penkiolika mililitrų citrinų sulčių;
  • Pusė šaukšto lydyto sviesto;
  • Ketvirtis šaukštelio juodųjų pipirų;
  • Ketvirtis stiklinio tarkuotų kietų sūrių:
  • Pomidorai, supjaustyti puslankiais. 

Pirmiausia pradėkite kaitinti orkaitę, nes galite įdėti kepimo skardą tik tuo atveju, jei temperatūra jau pakankamai didelė. Taigi, kol esate virimo, orkaitė lėtai pašildys. 

Filė nuplaunama šaltu vandeniu. Tada švelniai pritvirtinkite popierine servetėlėmis, filė turi būti visiškai sausa. Beje, skalavimas nėra privalomas, bet manau, kad reikia nuplauti visus žuvų nešvarumus, tiksliai nežinote, kaip jis buvo pristatytas į prekybos centrą. Dabar reikia sumaišyti lydytą sviestą ir citrinų sultis. 

Kitas žingsnis bus filialų nekepimas. Negalima sutaupyti vietos ir įdėti reikalingus daiktus nedideliais intervalais. Kiekvieną filė supilame su mišiniu ir pipirais. Dabar galite įdėti kepimo skardą orkaitėje. 190 laipsnių temperatūroje tilapija turėtų būti paruošta per pusvalandį. Jei norite, galite pabarstyti tarkuotu sūriu dešimt minučių, kol virti. 

Beje, jei norite, galite virti orkaitėje ir tilapijoje su daržovėmis. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia papildyti patiekalą su bulvėmis, pomidorais ir svogūnais. 

Tilapia krosnyje su bulvėmis

Parengti šį patiekalą reikės: trijų šimtų gramų bulvių, iš tilapija filė, pusė svogūno miną stiklinę pieno, du šaukštus majonezo ir šimtą gramų tarkuoto kietojo sūrio.

Virimo procedūra yra tokia:

  • Bulvės valomos ir supjaustomos skiltelėmis. Tada supilkite jį į kepimo lakštą storu sluoksniu;
  • Mano žuvis, išdžiovinkite popieriniu rankšluosčiu ir supjaustykite bulves;
  • Pabarstykite visa tai su pipirais. 

Dabar reikia virti padažą. Tam jums reikia sumaišyti pieną, majonezą ir sūrį. Išmaišykite mūsų padažą ir vandenį su žuvimi. Krosnelė pašildoma iki 200 laipsnių ir įdedama į keptuvę. Indelis yra paruoštas apie pusvalandį, o pasirengimo indikatorius - traškios aukso spalvos pluta. 

Tilapijos žuvies ritiniai su sūriu

Dėl preparato reikia svaras tilapija filė, šimtas gramų grietinėlės sūrio Philadelphia grietinėlės taurę, du puodeliai saldus garstyčių A ketvirtį šaukštą krienų, druskos ir pipirų pagal skonį. 

Mes supjaustėme filė į juosteles, dešimt centimetrų pločio. Sumaišykite sūriuką su Philadelphia, krienais ir garstyčiomis ir supilkite gautą mišinį į gabaliuką. Tada švelniai apvyniokite kiekvieną juostelę ritinyje. 

Po to, kai paskutinis ritinys jau yra susuktas, mes platiname viską, ką mes patekome į kepimo indą ir supilame su kremu. Prašau dėmesio! Kremas turėtų pasiekti ritinėlių vidurį. Pabarstykite pipirais ir druska ir įdėti į orkaitę. Kepkite tą indą, kurio jums reikia pusę valandos esant 200 laipsnių temperatūrai. 

Tilapia orkaitėje: įdomūs receptai

Puikiai galite papildyti šį receptą daržovėmis. Taigi ritiniai tampa labiau rafinuoti ir skanu. Be to, daržovių įdėjimas taip pat yra originalus kvapas, dėl kurio visa jūsų šeima laukia, kai patiekalas bus paruoštas. 

Kaip matote, labai lengva paruošti tilapiją krosnyje. Galite naudoti šią nuostabią žuvį įvairiais daržovėmis, prieskoniais. Beje, receptų, skirtų kepti tilapiją krosnyje, skaičius neapsiriboja tomis, kurias mes išvardinome. Galite saugiai eksperimentuoti ir pridėti savo ingredientų.

Svarbiausia, nepamirškite, kad tilapiją negalima kepti ar kepti ilgai, nes dėl mažo riebalų kiekio jis gali pernelyg išdžiūti. Sėkmės kulinarijos lauke!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

48 − = 41