Vegetariško šašliuko daržovės | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Vegetariško šašliuko daržovės

Vasarą mes turime vis dažniau galvoti apie tai, kaip gaminti tokius skanius ir originalius sezoninius daržoves. Dėl apmąstymų ant stalo yra standartinis ratatouille, salotos ar troškinys, tuo tarpu galima padaryti daug originalesnių ir valgyti šašlykas iš daržovių. Tai bus puikus šalutinis patiekalas pagrindiniam patiekalui arba visiškai pakeis, kuris visiškai priklauso nuo originalaus recepto.

Naudingi dalykai!

Vegetariško šašliuko daržovės

Iš esmės sąvoka "Shish kebab" yra neatsiejamai susijęs su kepta mėsa akcijoje. Bet dabar daržovės, virtos ant ugnies, tikrai patenkina praktiškai bet kokią viešąją instituciją, siūlančią patiekalus ant grotelių.

Nepaisant akivaizdaus egzotiškumo, toks maistas yra populiarus, o bent kartą, kai jis virtas, yra kiekvienos šeimininkės pareiga.

Sugalvoję esamus daržovių šašliukų kebabo receptus, vaikščiodami gamta taps tikra gastronomijos šventė, užpildyta nepamirštamų aromatų ir skonių.

Daržovių kepsnys, virti keptuvėje - puikus priedas prie panašios mėsos ir žuvies, įspūdingas užkandis, tikra vasaros vakarienė ir net visiškai nepriklausomas patiekalas, kuris lengvai papuošia šventinį stalą. Daržovių šašliukų kebabą galima tiekti metalo keptuvėms, ir ant medžio tvorų. Pastaruoju atveju jie turi būti virti orkaitėje, kuris yra ne mažiau skanus ir originalus.

Vegetariško šašliuko daržovės

Iš ugnies virtos daržovės, tinkamos iškyloms, kurių dalyviai bus avid vegetarai arba lieknėjimo svečiai, žmonės su virškinimo sutrikimais ir kasos ligos. Šis patiekalas turi mažiausią kalorijų skaičių, tačiau jis yra prisotintas vitaminais ir maistinėmis medžiagomis.

Beje, šašinio kebabo receptai iš šviežių daržovių gali nustebinti savo ekscentriškumu ir nenuspėjamu pagrindinių ingredientų deriniu. Pavyzdžiui, kepama ne tik bulvės, bet ir pomidorai, cukinijos, paprikos, svogūnai ir pan. Kalbant apie marinatų ir padažų įvairovę, jūs negalite visiškai pasakyti - daug jų yra.

Pagrindinės sėkmingo šašinio kebabo taisyklės

Daugumoje Rytų ir Viduržemio jūros regiono šalių kartu valgyti šašlykinį kebą su mėsa ir daržovėmis. Pavyzdžiui, Armėnijoje šie gaminiai yra suvynioti į skirtingus stengutes, o Azerbaidžane - ant vieno, savo ruožtu.

Daržovių paruošimas yra pats elementariausias procesas. Pakanka tik plauti juos, išvalyti (jei reikia), supjaustyti juos į tinkamų dydžių gabaliukus.

Tada lieka tik laikytis šių pagrindinių rekomendacijų:

Vegetariško šašliuko daržovės
 • Kiek įmanoma, naudokite kepsninę;
 • Norėdami supjaustyti daržoves, neuždenkite košės, jas reikia sūdyti prieš patiekiant, o ne kepdami ar traškuodami. Išimtys yra tik baklažanai. Jie turi būti įmirkyti druskos vandeniu iš anksto, siekiant pašalinti karstą;
 • Marinuoti ar ne - tai priklauso nuo jūsų. Savo ruožtu daržovėms nereikia marinuoti tiek pat, kiek mėsos;
 • Dabar kiek jums reikia kepti. Iš esmės tai priklauso nuo jūsų gastronominių įpročių. Apskritai pakanka tik rudos ir minkštinti daržoves, neleidžiant prarasti savo pradinės formos. Pavyzdžiui, saldieji pipirai pakankamai kepami 5 minutes, svogūnai - 7, o cukinijoms reikia 10-12 minučių;
 • Norėdami pakeisti, daržovių šašlykas gali būti papildytas grybais, sūriu, riebalais ar riebalais;
 • Venkite slinkti gaminį padeda naudoti kaklo kampus.

Valgių parinktys

Taigi, atėjo laikas pereiti nuo bendrosios prie privačios, būtent kaip paruošti marinuotą ir šviežią daržovę ant grotelių arba orkaitėje.

Šio patiekalo Viduržemio jūros regiono skirtumai yra tokie:

Vegetariško šašliuko daržovės
 • Spaudos metu perduodama česnako gvazdikėlių porcija ir rozmarino žiupsnelis;
 • Visa tai sumaišoma su 5 st.l. alyvuogių aliejus arba kitas augalinis aliejus;
 • Bet daržovės plaunamos ir supjaustomos patogiomis dalimis, sumaišomos su marinatu ir paliekamos keletą minučių;
 • Tada gabalėliai įstrigo ant keptuvių / vėrinukų ir virti krosnyje iki aukso rudos spalvos.

Kaip jau minėta, visai nesvarbu, kad daržovių šašlykui būtų gaminamas marinatas. Daugelis nori paprasčiausiai išgerti daržoves, kepdami sviestą, sumaišytą su prieskoniais ir žolelėmis. Visa tai yra jūsų gastronominių įpročių dalykas. Vienintelis dalykas, kurį galite patarti, yra citrinų sulčių, česnako ir natūralaus alyvuogių aliejaus naudojimas.

Jei nenorite išbandyti marinuotų daržovių, galite naudoti šią formulę būsimiems vegetariškiems šašliukai:

Vegetariško šašliuko daržovės
 • Valykite ir išplaukite tris mažus svogūnus, tris saldžiąsias paprikas, vidutinį baklažaną ir keletą pomidorų;
 • Ingredientai supjaustyti į griežinėliais daugiau, o skiltelės supjaustomos su augaliniu aliejumi;
 • Produktai savo ruožtu yra sriegiuojami ant keptuvių / keptuvių;
 • Viskas yra tepamas aliejumi ir siunčiamas į degliuką, kol minkštas;
 • Prieš patiekiant rekomenduojama pabarstyti citrinų sultimis.

Daržovių šašlykas, virtas orkaitėje arba atvirame ugnyje, yra puikus būdas išmokyti savo šeimą ne tik skanu, bet ir sveiku maistu.

Būtinai prašau savo artimuosius su originaliu ir gražiu patiekalais, pateiktais geriausiuose pasaulio restoranuose.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

45 + = 51