Vėžlių salotos | pangudownloads.com
Valgyk skanu

Vėžlių salotos

Nėra vienos salotų su neįprasto pavadinimo "Vėžlys" receptas. Jie vadinami taip, nes ant stalo tokios salotos yra tiekiamos formos, labai primenančio vėžlį. Tačiau labiausiai skanus yra "Turtle" salotų su ananasais receptas.

Ananasas yra labai skanus vaisius, kurį neseniai dažnai galima rasti mūsų staliukuose. Tačiau ne visi žino, kad tai ne tik skanu, bet ir naudinga.

Naudingos savybės ananasai

Neįmanoma apibūdinti visų naudingų elementų, sudarančių šį egzotišką delikatesumą. Tai yra daug riebalų, baltymų, vitaminų ir mikroelementų. Tai naudinga visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, ir "įdarbinti" ligas.

Ananasai gali užpildyti gyvybingumu, nes A, E ir PP grupės vitaminai. Tuo pačiu metu jis turi labai mažo kaloringumo kiekį. Bet galbūt labiausiai stebina tai, kad ananasai kartu su citrusu turi daug vitamino C.

Vėžlių salotos

Iš mikroelementų ananasuose labiausiai kalio, fosforo, kalcio, vario, geležies ir karotino, taip pat bromelaino. Visi teisingesnės lyties atstovai garantuoja, kad apie jį žino, nes jis gali duoti odos elastingumą, veikti kaip priešuždegiminis vaistas ir netgi padėti tiems, kurie yra susipažinę su varikozinių venų problema.

Be to, ananasų sultys pagerina virškinamojo trakto sistemos veiklą ir gali valyti toksinus.

Štai kodėl ananasai mėgsta tuos, kurie nori numesti svorį. Tai padės žmonėms, sergantiems širdies ligomis, taip pat imamasi kaip kepenų ir inkstų ligų prevencijos. Kaip matome, tai yra vienas iš labiausiai naudingų vaisių, bet, be to, jis taip pat yra labai skanu!

"Vėžlių" salotos su vištiena

Labai originalus, jis gros vienoje iš mėsos salotų, pavyzdžiui, salotų "Vėžlys" su vištienos receptu. Tam, kad suprastumėte tai, jums reikia bent vieną kartą paruošti jį su ananasais.

Norėdami paruošti salotos "vėžlys" su vištiena, jums reikės:

 • 4 gabalėliai vištienos kiaušinių;
 • 300 g vištienos krūtinės;
 • krūva žalių svogūnų;
 • 1 can of canned ananasas;
 • 100 g kieto sūrio;
 • 100 gramų graikinių riešutų;
 • majonezas.
Vėžlių salotos

Paruoškite visus reikalingus ingredientus. Virinama vištienos krūtinė ir vištienos kiaušiniai, tada juos smulkiai pjaustykite. Išpilkite skystis iš ananasų. Sūrio patiekite ant kepsninės, supjaustykite žalią svogūną. Graikiniai riešutai geriausiai supjaustomi su ritinėliais.

Kadangi salotos yra išpūstos, jis atrodys gražiai giliame skaidriame salotų dubenyje su didelėmis pusėmis. Apskaičiuokite sluoksnius, sutepdami kiekvieną sluoksnį su majonezu.

Negalima tik tepti priešpaskutinį sluoksnį.

Mes platiname "vėžlių" salotas sluoksniuose: įdedame vištieną apačioje, žaliuosius svogūnus viršuje, ananasus, po kieto sūrio. Prisiminkite, kad kiekvieną sluoksnį nulenkiame, kad salotos būtų pamirkštę, o ne išdžiūti. Sūris bus pripildytas baltymų, tada tryniai, ir iš viršaus, žinoma, išdėstyti graikinius riešutus.

Pasirodo, jis labai gražus ir panašus į vėžlių apvalkalą. Vieną laiką įdėti salotas į šaldytuvą. Pagal šį receptą, "vėžlių" salotos pasirodo esąs labai skanu ir malonus. Galite papuošti jį, piešdami su majonezo ir konditerijos švirkšto pagalba vėžlio šachmatų gabalėlį.

"Vėžlių" salotos su slyvomis

Tačiau antras, ne mažiau populiarus salotas "vėžlys" yra slyvų receptas. Tai taip pat skanus, todėl jūs turite jį paruošti.

Šis receptas apima šiuos ingredientus:

Vėžlių salotos
 • 200 g vištienos filė;
 • 4 vištienos kiaušiniai;
 • 250 g obuolių;
 • 150 g svogų;
 • 100 g kieto sūrio;
 • 50 gramų graikinių riešutų;
 • majonezas;
 • prieskoniai pagal skonį.

Paruošti "vėžlių" salotas su slyvomis iš produktų paruošimo.

Virkite vištienos filė ir kiaušinius, leisk jiems atvėsti. Supjaustykite svogūnų žiedus ir supilkite jį verdančiu vandeniu. Po kurio laiko nusausinkite vandenį ir praskalaukite svogūną šaldytu vandeniu. Dėl to ji ne tik taps minkšta, bet ir praranda savo rūstų skonį.

Atskirkite trynius iš baltymų ir smulkiai pjaustykite juos atskirai. Kaip ir ankstesniame recepte, supjaustykite riešutus su ritininiu kaiščiu, paliekant keletą sveikų šerdžių papuošti salotas. Skintos slyvos į slyvas, grotelinius obuolius ir kietą sūrį ant drožlės.

Dėl šios salotos pageidautina išimti ornamentą, kuris bus apvalios arba ovalios, priklausomai nuo to, kokia forma norite pamatyti savo "vėžlys".

Vėžlių salotos

Išdėstykite visas ingredientų sluoksnis sluoksniu, tepant juos majonezu. Pirmasis sluoksnis bus baltymas, ant vištienos filos viršuje, kuriame yra sumaišyti marinuoti svogūnai. Svogūnai supjaustyti tarkuotuosius obuolius, tada tarkuotą sūrį ir trynius.

Paskutinį sluoksnį sumaišykite su majonezu, apibarstykite susmulkintus graikinius riešutus ir paskleiskite skiltelėmis taip, kad pasirodytų "lukštas". Tada improvizuokite tiek, kiek tobulos vaizduotės pakaks papuošti salotas.

Abi salotos yra labai skanu ir, be abejo, atsipalaiduosite ir savo svečius!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + 2 =