Valgyk skanu

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!

Virtas sutirštintas pienas yra mėgstamiausias visų saldžiųjų dantenų dailiaitė. Mes visi prisimename, kaip mes laukėme slapuko ar vaflio, sutepto šiuo kremu. Dabar parduotuvėse jau yra paruoštas produktas, vadinamas "toffee". Tačiau skonis nėra tas pats. Koks sprendimas? Sužinokite, kaip reguliariai suvalgytą pieną išmesti tiesiai namuose!

Kaip virti suvirintą pieną namuose?

Atrodytų, kad sunku išvirti kondensuotą pieną! Ir ne visai ... Pirmiausia, tai daroma ne taip greitai, ir, antra, turi ištverti ir nevalgyti prieš tai, kol ji bus paruošta!

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!

Taigi, norint pagaminti viršktą sutirštintą pieną, pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą reguliarųjį pieną. Atitiktis GOS standartams yra santykinis dalykas, pažvelkite į kompoziciją. Kad produktas būtų sumuštas ir karamelizuotas, jis turėtų būti sudarytas tik iš pieno ir cukraus.

Įvairių riebalų, tirštiklių ir aliejaus pavidalo priedai - pirmasis ženklas, kad iš tokio įprasto suslėgto pieno užpildas gali palikti skysčio ir tiesiog išsiskirti per pyragą.

Jūs taip pat galite vartoti grietinėlę su cukrumi - jie dažnai parduodami be suslėgto pieno ir karamelės.

Be to, jie yra tik cukrus ir grietinėlė. Tuo pačiu kremu yra didelis riebalų kiekis. Šis produktas yra tankesnis, o terminis apdorojimas yra geresnis. Ir namuose tai būtent tai, ko mums reikia.

Pasirinkę pieną, mes pradėsime virti. Laikyti ugnyje turi būti bent 3 valandos. Šiuo atveju stiklainį reikia įdėti į puodą, kurio vandens lygis yra didesnis už kanalo lygį, ir nuolat papildyti skysčio. Jei vandens kiekis nepakankamas, bankas sprogs. Po to stiklainį reikia išimti ir įšaldyti vandeniu. Prašau dėmesio! Svarbu, kad saldus pienelis būtų visiškai atšaldytas, nes karštu būdu jis taip pat plisti.

Ką galima padaryti iš virinto suspausto pieno?

Iš tikrųjų, yra daug paraiškų jūsų mėgstamiausia gydyti. Galite naudoti jį kaip tarpsluoksnį, kad pyragai, kremas pyragus ar įdaras sausainiams ir vafliams. Virtos skiltelės gali būti dedamos į blynus ar patiekalą į kepalus, pagardinti kremo brulią ar pyragaičius ir netgi išplauti duoną. Gastronominiai malonumai šiame saldumynui kiekvienu atveju tik didėja.

Universal kremas

Jei ketinate gaminti namus arba vaflinį pyragą, o kaip virti suslėgtu pienu pagaminti grietinėlę nežinote ar abejojate savo sugebėjimus, laikykitės paprastesnio recepto! Norėdami tai padaryti, jums reikės tik alyvos, 2/3 iš dviejų šimtų svarų pakuočių ir keptu suslėgtu pienu.

Be to, receptas yra paprastas:

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!
 • minkštinkite aliejų. Norėdami tai padaryti, iš pradžių jį išimkite iš šaldytuvo, kad jis atitiktų kambario temperatūrą ir tampa minkštas, bet neprasiskverbia. Galite tiesiog įdėti jį į vandenį - taip jis bus atšalęs ir netirpsta;
 • maišytuvą sumaišykite į homogeninę klampią masę - pažodžiui minutę ar dvi;
 • sumaišykite abu ingredientus ir vėl įvilkite. Rekomenduojama pjauti maždaug penkias minutes ir dideliu greičiu;
 • įdėti į šaldytuvą 20 minučių;
 • kremas yra paruoštas!

Jei planuojate naudoti masę, pavyzdžiui, užpildą ar grietinėlę tortui, galite iškart perkelti jį į dubenėlį ir jį pateikti į stalą.

Dėl kulinarinių eksperimentų namuose šis receptas yra universali, nes jis greitai pildo užpildymą, reikalauja mažų finansinių išlaidų ir, svarbiausia, yra daug lengviau paruošti nei kremas. Jis puikiai derinamas su mastika, neplinta po svoriu ir puikiai padengtas šokoladu. Taip pat gerai užpildyti sausainių pyragaičius ir yra universalus purškimas. Trumpai tariant, visos vaikystės sultys yra pagamintos iš vieno paprasto kremo!

Kaip padaryti paprastą vaflinį pyragą su virintu susitrauktu pienu

Vafliniai pyragaičiai, susmulkinti su suskaidytu pienu, tai tikriausiai populiariausias saldus desertas. Visi mes vaikystėje sugadino tai. Atėjo laikas padaryti paprastą saldus sau.

Mums reikia:

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!
 • du paprastus vaflinius pyragus, galite turėti daugiaspalvius;
 • naminis imbieras, virtas pagal pirmiau minėtą kompoziciją;
 • aliejus - 2/3 pakelis.

Suskaidyto pieno sumaišykite su sviestu, kaip ir ankstesniame recepte. Tankiai supjaukite suspaustą pyrago pieną ir padėkite ant vieno.

Mes įdedame ruošinį į šaldytuvą keletą valandų, kad įsiurbtų ir šiek tiek išmesdavome. Mes tai gauname ir valgome! Jei pageidaujate, galite tortą pridėti riešutų.

Kaip matote, kompozicija yra labai paprasta, bet malonumas yra jūra!

Vaflinis pyragas su bananais

Taip pat skanus papildymas prie stalo bus vaflių pyragas su panašiu įdaru ir bananais.

Pyragai receptas yra paprastas, nes jums reikės visų tų pačių komponentų:

 • vafliniai pyragaičiai;
 • virtas užpildas pagal receptą, kuris aprašytas aukščiau;
 • bananas - 3 vnt.

Nors tokio grietinėlės aliejus papildo dar ne viską. Kai nori paprasčiausiai tepti tešlą.

Tačiau tarkime, kad su sviestu papildykite, kad vaflinis pyragas geriau išlaikys figūrą, o tai pasirodys esanti maistingesnė.

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!
 1. Pakaitomis tepkite pyragaičius. Tačiau šiuo atveju ant trečiojo ir priešingiausio plutos darome bananų sluoksnį;
 2. Norėdami tai padaryti, 2 bananų šakutės atskirame dubenyje, bet ne visiškai. Bananų masė turėtų būti minkšta, bet ne bulvių koše, kitaip jis tvirtai įsišalins;
 3. Į bananą pridėti šiek tiek cinamono ir vanilinio cukraus;
 4. Kukurūzai, kuriuos mes padengsime bananą, sutepkite kondensuotu pienu, bet iš apačios. Koriandras turėtų būti vienodai maitinamas. Kad jūsų pyragas nebūtų skonių trūkumų, viską turėtumėte tepti;
 5. Tepkite taip pat iš šonų ir iš viršaus;
 6. Mes supjaustėme vieną bananą į gabaliukus, padėkite ją ant viršaus;
 7. Mes įdedame pyragą šaldytuve 2 valandas, kad jis galėtų užšalti ir šiek tiek suminkštinti;
 8. Išeiname iš šaldytuvo, supjaustome ir mėgaukitės!

Verta paminėti, kad vietoj sviesto dažnai naudojamas marmeladas. Dėl to įprasti marmeladiniai griežinėliai smulkiai supjaustomi ir apibarstomi kiekvienu sluoksniu. Vaisių želė tarpsluoksnyje atlieka formos išlaikymo funkciją, tačiau vaflių pyragas gauna labai įdomų skonio užrašą. Ypač vaikams bus malonu.

Kaip greitai paruošti riešutus su virintu susitrauktu pienu?

Nuo sovietmečio, beveik kiekvienas virtuvėje namuose yra vaflinis geležis ir lazdynas. Kai jie atvyko į visas atostogas: vestuves, gimtadienį arba garsiai Sabantuy. Prieš brangius svečius įdedami vaflių delikatesai su sutirštintu pienu. Bet šios saldžios veislės riešutai yra teisėtai karūnuoti. Kodėl? Taip, nes namie tešlą lengva paruošti, taip pat užpildo, greitai kepama ir daug riešutų.

Taigi, iš senų gerų riešutų iš sandėliuko pasižiūrėkim, tai yra gėrybių paruošimo dalis.

Jums reikės:

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!
 • 3 pilnas, bet be stiklo miltų;
 • virtos naminės daržovės pagal receptą, kuris aprašytas aukščiau;
 • 200 g aliejaus, 100 g - užpildymui, 100 g - tešlai riešutams;
 • šaukštelis soda;
 • cukrus - ketvirtadalis stiklo;
 • kiaušiniai - 2 vienetai;
 • grietinė - 100 g.

Norėdami užpildyti grietinėlę, jums reikia:

 1. Minkštinkite aliejų, bet ne iki, kol jis yra pusiau skystas. Norėdami tai padaryti, pirmiausia išimkite jį iš šaldytuvo ir padėkite į vandenį. Tada lengva padaryti homogeninę masę;
 2. Įpilkite į jį virinto keptuvę;
 3. Maišytuvą sumaišykite su gautomis masėmis 5 minutes maksimaliu greičiu;
 4. Sumaišykite į šaldytuvą.

Norėdami sukurti slapuką tešlą, jums reikia:

 1. Aliejus suminkštinamas ir supjaustytas vidutinio dydžio gabaliukais;
 2. Kiaušiniai kruopščiai sumaišomi kartu su cukrumi, kol jis visiškai ištirps;
 3. Įdėti soda ir įdėti į sumuštus kiaušinius;
 4. Mes įdėjome grietinę;
 5. Maišymas;
 6. Supjaustyti sviesto gabaliukai ištirpsta minutę ar dvi ant ugnies. Tai įmanoma ir ant vandens vonios, bet ji yra ilgesnė. Į kiaušinius įdedame aliejų;
 7. Gerai mes sumaišome;
 8. Palaipsniui supilkite miltus. Prašau dėmesio! Svarbu šiek tiek supilti miltus, maišyti tešlą ir stebėti, koks yra jo konsistencija, kad nepanaudotų miltų;
 9. Tešla turėtų būti sveiki, bet minkšta. Tačiau jokiu atveju tai nėra sunku. Rankams neturėtų klijuoti.

Kaip jūs galite ruošti riešutus?

Tai priklauso nuo to, kokios rūšies lazdelės turite: elektrinę ar tradicinę.

Virtas sutirštintas pienas ir patiekalai iš jo: greitai, paprasta, skanus!

Bet kokiu atveju, lazdyno riešutai turi būti gausiai tepami saulėgrąžų aliejumi - kiekvienas pelėsis, kad tešla neliptų ir būtų gerai atskirta nuo apačios. Tada įpilkite pelėsių šilumą.

Kitas jums reikia padaryti rutulius rutulius. Sakykime iš karto, kad nėra nė vieno dydžio, kuriame būtų patartina ritinėti kamuolius. Viskas, ką galite pasakyti, - tai padaryti mažus kamuoliukus. Bet sugavimai yra tokie: jei rutuliai yra per dideli, tada riešutai pasklistų ir sulenktų, turėsite nukirpti kraštus. Ir jei per mažas - nepasiekite pelėsių kraštų, o riešutai neveiks. Todėl atlikite bandomąją slapukų partiją, kad nustatytumėte optimalų rutulių dydį.

Įdėkite rutulį į formą, uždenkite viršutinį dangtį ir nuspauskite žemyn. Slapukai virti keletą minučių. Atidarę pelėsių, supjaustykite ruošinius ant plokštelės ir užpildykite naują dalį.

Nors ji kepama, riebalai riebaluoti su virinta suslėgta masė. Viduryje taip pat galite įdėti riešutą. Malonu apeiti!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

97 − 87 =