Varenie chutné

Ako a s čím piť Baileyz

Baileys likér - jedna z najpopulárnejších alkoholických nápojov, sú rovnako populárne a ako samostatný nápoj, a ako aromatizačné prísada do pečiva alebo horúci nápoj, a vo forme jasne poznámka smotanovej chuti v rozmedzí kokteil.

Ako a s čím piť Baileyz

Bailey - obľúbený nápoj z mnohých členov nežnému pohlaviu, ale aj vzácny človek odmietne kávu alebo koktail s týmto lahodnej alkoholom. K smotanovú chuť alkoholu ideálne horkosti kávových zŕn a prírodné čokolády, čo je dôvod, prečo je často súčasťou komplexných zmesí silného typu šamotu alebo kokteily.

Sladký príbeh slávneho nápoja

Likéry, najmä ich sladká rozmanitosť, znamenalo špeciálne etiketu pitie, ktoré budú užitočné poznať nielen stálych hostí reštaurácií, barov a kaviarní, ale aj pre tých, ktorí chcú používať sladký nápoj doma, v romantickej a slávnostnej atmosfére. Ale najprv trochu historickú odbočku v roku 1974 - rok narodenia slávneho likéru na svete.

Rodina alkoholických nápojov značky Baileys - Írsko - je krajinou víly elfov a najlepšej whisky na svete. Tam bol prvýkrát testovaný známy alkohol a prepustený do masovej výroby. Prekvapivo, kompozícia nápoja nebola vynájdená vôbec po mnoho rokov - jej vzhľad je kvôli náhode.

Zamestnanci írskej spoločnosti Gilbeys z Írska sa pokúsili upriamiť pozornosť na produkty svojej firmy tým, že vytvoria nový alkohol, ktorého chuť by bola nielen silná a pikantná, ale aj príjemná. Komponenty sa namiešali náhodne a to pokračovalo dovtedy, kým jeden z experimentátorov, David Dund, nalial do šľahača z whisky spravedlivé množstvo krému.

Dund bol okamžite poslušný sladký a neobvyklá chuť výsledného koktailu, ale nápoj nemal potrebnú stabilitu prostredia, aby sa stal samostatnou jednotkou predaja. Nad receptom dnešných Baileys nadšenci z Gilbeysovho Írska bojovali ešte niekoľko rokov.

Nakoniec sa podarilo vytvoriť kompozíciu, v ktorej sa whisky a krém zmení na jediný celok. Plný recept je udržiavaný prísne stráženým tajomstvom, ale je známe, že v priebehu dokončovania vzorca vynálezca dokončil s alkoholom krémová buket s tónmi karamelu, vanilky, čokolády a cukru, čím sa získa úžasný produkt, ktorý chuť naozaj dobyl svet.

Okrem whisky popularita druhého národného nápoja v Írsku dokazujú pôsobivé čísla - viac ako 85% predaja medzi všetkými druhmi likérových výrobkov po celom svete patrí k tejto značke.

Ocenia Baileys nielen chuť, ale aj pre konzistentné kvality výrobkov (riadenia kvality u výrobcu dodávanej dokonalý) - negatívne hodnotenie zo sladkej smotany alkohol len ťažko: tam sú nespokojní nadmerné sladkosť, ale, ako viete - na "jeho vlastný vkus nie je" ,

Odrody írskeho likéru №1

Klasický krémový Baileys nie je jedinou verziou s týmto názvom. Od roku 2005 v obchodoch a baroch nájdete variácie s mäsovým a čokoládovým vkusom, karamelom a kávou, ktoré našli svojich fanúšikov vo viac ako 200 krajinách po celom svete. Jednoznačným favoritom je však Beyliz Original.

Zaujímavé fakty o "írskom krémovom zázraku"

Výroba je pôvodný likér nápoj, ktorý poskytuje zisk nielen výrobca Baileys, ale takmer polovica všetkých mliečnych fariem Írska - do výroby masla alkoholu milión hry №1 zblázni počet litrov smotany.

Beiliz - najviac vyvážaný nápoj zeleného írskych ostrovov - ani tie najpopulárnejšie značky whisky sa v takom množstve nepredávajú. Navyše vo svojej formulácii neexistujú žiadne konzervačné látky alebo silné chemické zložky a napriek tomuto "sladký írsky"Má slušnú trvanlivosť - viac ako 17 mesiacov.

Baileys je tak populárne, že existuje veľa domáce recepty znovu ten sladký alkohol, ale 100% zodpovedá chuť sa nepodarilo žiadny kutil "likerovareniya".

Likér z Írska je ocenený nielen svojimi originálnymi chuťovými vlastnosťami, ale aj za prijateľnú cenu - táto značka má jednu z najnižších cien medzi alkoholickými výrobkami.

Etiketa pitia s ohľadom na Baileys

Ako a s čím piť Baileyz

Ako piť a servírovať Baileys je otázka, ktorú si každý pýta, aby skúsil túto úžasnú zmes whisky a krému. Tento likér má vlastné pravidlá podávania a používania, aby sa dozvedel, ktoré z nich bude veľmi užitočné.

Takže uveďme hlavné z nich:

  • Podľa definície a zloženia je slávny Baileys likérom. Likéry sú nápoje, ktoré sa pred jedlom nikdy nepodávajú. Toto pravidlo je povinné v prípade, že ponúknete hosťom Bayliz v jeho čistej podobe;
  • Kedy sa liečiť hostí s kyticou smotany a alkoholu? Vlastnosti likérov sú užitočné pre ľudský tráviaci systém, takže sa vždy podávajú na samom konci obeda alebo večera ako trávenie. S čím piť Baileys doma? Môžete podávať alkohol ako nápoj a môžete ho ponúknuť hosťom ako prísada do koktailov a dezertov;
  • Ako a od čoho piť Bailey likér - táto otázka si zaslúži aj dôkladné vyšetrenie. Pri nápojoch typu likéru je špeciálny druh poháre, v ktorom sa pred podávaním nalieva alkohol. Alkohol tohto typu nie je umiestnený na stôl vo fľašiach;
  • Baileys môže byť hlavným nápojom na koktailovej party alebo banket, ak v ponuke podujatia sa poskytuje výnimočne sladký alebo ovocný a bobuľový stôl;
  • Tento typ alkoholu nie je ochladený - len pridávanie ľadu do pohárov na víno je povolené tesne pred podaním;
  • Klasická a win-win metóda podania "sladký írsky"- v kombinácii so silnou prírodnou kávou a nie príliš sladkými suchými sušienkami.

Ako piť Baileys v kokteiloch: čo kombinovať s čím?

Krémová bohatá škála alkoholické zloženie určite bude ťažké sa zmieriť s oxidom uhličitým surovín, súčiastok s výraznou citrusovou príchuťou, prírodné šťavy z ovocia a bobuľovín.

Baileys koktaily sú najčastejšie založené na kombinácii rôznych likérových príchuťami (B-52), ovocie (alkoholické smoothies), s iným druhom alkoholu a čokolády, vodky, káva, zmrzlina.

Pre otázky ako je to piť Bailey a ako piť Bailey správne a chutné, odpovedali sme veľmi podrobne, zostáva zvážiť možnosti občerstvenia pre tento alkohol s krémovou chuťou.

Predjedlá pre Baileys

Ideálnym občerstvením pre dezertné nápoje bude vždy ovocie a sladkosti. Krémové tóny alkoholu môžu úžasne zdôrazňovať chuťové vlastnosti banánov, jahôd, čokolády.

Ako a s čím piť Baileyz

Beylez často "ostrieľaný"Ovocné šaláty, ktoré zdôrazňujú jemnú chuť tekutých bitterových notových kakaa.

Bude vhodné ponúknuť hosťom marshmallow, kávové koláče, dezert tiramisu, akýkoľvek druh zmrzliny.

Baileys: Použitie vo varení

Baileys - jeden z tých vzácnych nápojov, ktoré majú najširší rozsah aplikácií. Mierna vôňa krému dodáva kulinárske špeciálne vynikajúce poznámky, a preto "sladký írsky"Je to tak v dopyte medzi cukrármi celého sveta.

Pridáva sa do cesta na koláče a koláče, ktoré sa používajú pri formulácii krémov, impregnácií, omáčok, náplní cukríkov, koláčov.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 2