Ovesné otruby | pangudownloads.com
Varenie chutné

Ovesné otruby

Predtým boli dámy s nádhernými formami cenené, moderné štandardy krásy poznali významné zmeny. Dnes, takmer každá dievčina chce byť štíhla, ale nie každý to zaobchádza s inteligenciou.

Ovesné otruby

Samozrejme, čím viac bohaté dámy strácajú váhu navyše pomoc nie je lacný špecialisti na výživu, a pre obyčajných ženské nezostáva iná možnosť, než sa uchýliť k nájdeniu najlepšie diéty pre rýchle chudnutie.

Nájdite ich nebudú obzvlášť obtiažne, ale takmer nikto nevie o zdravotných rizikách, ktoré im spôsobujú. Ak stratíte váhu, musíte to urobiť správne, bez stresu a stresu.

Existuje ideálne riešenie tohto problému - ovesné otruby pre chudnutie. Iste, mnohí sa opakovane stretli v lekárňach av obchodoch, ktoré ponúkajú tento zaujímavý produkt, ale kvôli nevedomosti, prečo sa musel vzdať svojho nákupu. Nie je to tak?

Ale nenechajte sa rozčuľovať, tento článok je zameraný na čo najviac povedať o otrubách a ich výhodách.

Zloženie, poškodenie a prínosy ovsenej otruby

Dozvedeli sa o svojich úžasných vlastnostiach nedávno, keď v nich zistili vysoký obsah celulózy, ktorý je pre naše telo nevyhnutný.

Ovesné otruby sú odpadové produkty z výroby múky.

Aktivujú črevnú mikroflóru, podporujú produkciu vitamínov B, ktoré sú zodpovedné za normálne fungovanie nervového a imunitného systému, aktivitu mozgu, výmenu energie, kožné ochorenia.

Takéto vitamíny sú nedostatočné a príčiny, ktoré prispievajú k tomuto, sú mnohé: závislosť od fajčenia, alkoholu, kávy a sladkostí. Ich obnovu a udržiavanie podporujú ovsené otruby.

Sú tiež bohaté na vitamíny (A, E, skupiny V), mikroelementy (meď, zinok, draslík a iné) obsahujú 90% účinných látok, ktoré tvoria celé zrná. Sú pozoruhodný absorbent, odstrániť z tela škodlivé látky, toxíny a toxíny.

Ovesné otruby

Vylučovanie sa vyskytuje v dôsledku ich hrubej štruktúry povrchu, čo umožňuje bez špeciálnych problémov zbaviť sa niekoľkých kilogramov. Často sú tieto extra kilo a sú výsledkom preťaženia tela.

V ich zložení, až 17% bielkovín, ktoré majú veľmi zriedkavé zloženie aminokyselín, najmä - lízing. Zabezpečuje normálne fungovanie imunitného systému, zúčastňuje sa prevencie aterosklerózy a osteoporózy.

Je to rast kostných a spojivových tkanív. Produkuje protilátky, enzýmy, kolagén a hormóny. Jeho nedostatok vedie k rýchlemu únave a pomalému stavu celého organizmu.

 Vďaka svojmu neuveriteľnému chemickému zloženiu otruby:

 • regulovať fungovanie čreva;
 • prispievajú k čisteniu tela, odstraňujú toxíny, trosky;
 • dlho si zachovávajú pocit nasýtenia;
 • prispievajú k zníženiu nadmernej hmotnosti;
 • zlepšiť činnosť kardiovaskulárneho systému;
 • nižší cholesterol;
 • zabrániť cukrovke znížením hladiny cukru v krvi;
 • zlepšiť víziu;
 • posilniť imunitu a zdravie vo všeobecnosti.

Použitie diabetických vtákov je bežné, blokujú akumuláciu cholesterolu v tele a nadmerné uvoľňovanie glukózy. Okrem toho priaznivo pôsobia na pečeň, žlčník, normalizujú svoj celkový stav.

Ale ich najzaujímavejším a hlavným rysom je zrýchlenie metabolických procesov, ktoré podporujú spaľovanie tukov.

Obsah ich kalórií je malý, niečo viac ako 300 kcal na 100 gramov.

Ak sa dostanete do úst, absorbujte sliny a napučiavajte. A keď sa nachádzate v žalúdku, absorbujú tekutinu ďalej a zvyšujú približne 25-krát. To je dôvod, prečo otruby prinášajú trvalý pocit sýtosti a potláčajú hlad.

Táto funkcia ich robí obľúbenou v rôznych diétach zameraných na zníženie telesnej hmotnosti. Ak chcete dosiahnuť pozitívny účinok, otruby by sa mali odoberať veľkým množstvom tekutiny.

kontraindikácie

Odpor sa neodporúča pre ľudí s problémami tráviaceho traktu, počas exacerbácie chronického ochorenia, s gastritídou, vredmi, zrakom a kolitídou.

Nemôžete ich užívať na stratu hmotnosti neustále, zabraňovať stráviteľnosti mnohých užitočných látok, môže viesť k oslabeniu imunity.

Ako variť a jesť ovsené otruby na chudnutie?

Ovesné otruby

Pripravte ich veľmi jednoducho: napaľovanie strmou vriacou vodou asi dvadsať minút, zostávajúca tekutina je vyčerpaná. Náš produkt je pripravený na použitie.

Môžu sa konzumovať kedykoľvek počas dňa, ale je najlepšie ich použiť ako jemné a chutné raňajky alebo ako vydarené jedlo. Účinnejšie použitie s kvapalinou, preto je najlepšie vždy piť s množstvom mlieka, vody, šťavy alebo čakanky.

Môže jesť ako samostatný produkt, ako aj pridať rôzne pokrmy, pečivo, cereálie, pečivo, zákusky, palacinky, zeleninové špeciality, zalejeme kefír alebo mlieko.

Suché otruby sa uchovávajú v chladničke v uzavretej nádobe nie dlhšie ako jeden rok.

Namočené otruby, oblečené s kyslou smotanou alebo čistým jogurtom, sú ideálne pre zeleninové šaláty.

Môžete potešiť rodinu, takú stravu a výživné jedlo:

 • Nakrájané strednej premytých piatich mladých cukety, dáme ich do formy, soľ podľa chuti, posypať dve polievkové lyžice olivového oleja a pečieme v rúre asi 15 minút;
 • Zmiešajte štyri polievkové lyžice otrúb s mäsom, soľou a múkou. Do tejto zmesi pridajte štyri lyžice olivového oleja a rozmažte ich rukami;
 • Výsledné drobky sa nalejú do cukety a opäť vložia do rúry. Pečieme až do zlatohnedej.

Denná norma otrúb

Ovesné otruby

Začnite brať, ako potrebujete akýkoľvek nový výrobok neznámy pre telo, v malom množstve. Po prvé, bude dosť a lyžice otrúb, potom postupne objem môže byť zvýšená. Maximálny denný "dávkovať"Bran nie je viac ako tri polievkové lyžice alebo 30 gramov.

Táto dávka sa rovná 700 gramom varenej mrkvy, 800 gramov kapusty alebo asi 1,5 kilogramu čerstvých jabĺk. Teraz si môžete len predstaviť, aké sú skutočné výhody tohto produktu.

Ovsených otrúb je veľmi užitočné, aby sa dosiahol požadovaný účinok, čo potrebujete, aby sa im po dobu jedného mesiaca, tri lyžice a každý deň, dodržiavanie stanovených noriem, aby nedošlo k priniesť svoje telo nežiaducich účinkov, ako sú zažívacie problémy.

Bran je možné zakúpiť v takmer každom supermarkete ako samostatný výrobok alebo ako súčasť inej raňajkovej cereálie.

Výrobky v továrňach môžu obsahovať veľké množstvo veľmi nepoužiteľných prísad vo forme soli, cukru, rôznych farbív, takže je veľmi dôležité pripraviť ich doma.

Na všetky lahodné a vydarené chudnutie!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

19 + = 29