Príprava originálneho jedla na slávnostný stôl | pangudownloads.com
Varenie chutné

Príprava originálneho jedla na slávnostný stôl

Všetci chceme, aby sa našim hosťom pri stole strávili neobvyklé jedlá. Servírovanie slávnostného stola možno presne nastaviť pre túto misku. Chcem urobiť také jedlo, ktoré môžete prekvapiť svojimi hosťami – krásne navrhnuté, veľké, chutné.

Hlavným jedlom na slávnostnom stole je teplé jedlo. Nie je zvykom pripraviť ho v predstihu, táto činnosť by sa mala riešiť priamo v deň osláv, keď očakávate na milých hostí. Čo by som mal variť na prekvapenie hostí?

Hľadáte nápady

Príprava originálneho jedla na slávnostný stôl

Každá dobrá žena v domácnosti chce variť originálne jedlo a prekvapiť hostí. Nie každý vie, ako to variť. Môže to byť niečo chutné a užitočné, ktoré prekvapí hostí neobvyklým jedlom. Alebo variť na večeru alebo na večeru niečo, čo nikdy nebolo varené v jej živote, také jedlo, ktoré nie je varené denne.

V podobnej situácii nestačí odpojiť zdravý rozum, pretože aj skúsení šéfkuchári neponúkajú riskovať a pripravujú neznáme jedlo na dôležitú oslavu. Po pokuse o prekvapenie hostí, môžete zlyhať. Takúto udalosť je možné s cieľom prekvapiť hostí s jedlom, predstaviť jedlo, ktoré je kontrolované, ale slúžiť s nejakým iným prídavným jedlom, zdobením to niečo nezvyčajné.

Chceli by ste, aby vaši priatelia a rodina pri stole boli príjemne prekvapení pri slávnostnom jedle alebo v sviatočnom čase? Potom dodržiavajte niektoré odporúčania, aby ste sa vyhli drobným chybám pri servovaní jedla.

Na slávnostnú večeru, nedávajte mäsové výrobky na grile s malými porciami, bude to celkovo oveľa lepšie. Pred servírovaním mäsa ho nakrájajte na široké, ale nie tenké plátky cez vlákna, umiestnite na pôvodnú dosku. Bude to veľmi pekné, ak si obloženie položíte na stranu.

Chutná hydina je dobre podávaná už nakrájaná na čisté časti, zatiaľ čo je potrebné usporiadať kusy tak, aby kostra vyzerala ako celok. Pri výbere smaženej hry, ako hlavného jedla, by ste mali brať do úvahy jej veľkosť: veľká hra podávaná strih a malá – celá.

Recepty na niekoľko úžasných jedál nájdete nižšie.

Originálny recept na šalát

Príprava originálneho jedla na slávnostný stôl

Zvyčajný recept nikoho neprekvapí. Ak neviete, aký originálny šalát môžete s hosťami prekvapiť, odporúčame vám pokúsiť sa variť jedným z tradičných mexických šalátov s nádherným názvom “taco“.

Spôsob prípravy:

  • Zakryte spodnú časť misky zemiakmi z kukurice;
  • na ich vrchole môžete dať základný sortiment zeleného šalátu zmiešaného s čerstvým paradajkom, uhorkou, konzervovanou kukuricou a avokádovým mäsom;
  • potom sa pridá soľ, korenie šalát, posypeme strúhaným syrom a slúži s nízkym obsahom tuku kyslou smotanou, okrem toho, dať klasické mexickej omáčky s názvom guacamole.

K príprave omáčky na večeru, treba rošádu avokádo v mixéri, pridajte cesnak, cibuľa, citrónová šťava, čerstvé paradajka olúpané, soľ, no, tu môžete sa nezaobíde bez chilli. Môžete si vychutnať pripravený šalát.

Hlavný chodník pre hostí

Ako hlavné jedlo odporúčame šťavnaté steaky z kuracieho filé v krehkom a jemnom chlebe.

Takže začneme pripravovať mäso na večeru:

  • malé kuriatko by malo byť nakrájané na veľké kusy, každý by mal byť starostlivo odrádzaný, soľ;
  • Všetky steaky sú dobrým váľať v múke, potom sa ponorte do rozšľahaným vajcom, potom sa vrátiť do chleba steaky strúhankou, strúhaným syrom, najlepšie parmezánom a štipkou muškátového orieška orechov;
  • vo veľkej panvici, otepľujte olivový olej alebo slnečnicový olej, aby ste ho zahriali;
  • teraz môžete vypestovať steaky po dobu 5 minút na oboch stranách;

Teraz dajte na svoje servírovacie jedlá svoje obľúbené prídavné jedlo, niekoľko lyžíc konzervovaných paradajok, môžete dať na nich chutný steak. Večera je pripravená!

zákusok

Príprava originálneho jedla na slávnostný stôl

Predstavujeme Vám na pohľad ľahký dezert na večeru s názvom “Banánový krém brulee“. Aby ste to dosiahli, potrebujete:

  • mäso varené spolu so smotanou, mletie žĺtky, pridajte do mlieka, nalejte do rumu;
  • rozotrite banán a pridajte ho do už pripravenej zmesi;
  • Teraz ju nalejte do foriem a pečte v predhriatej rúre, až kým nie je hnedá.

Skúste prekvapiť svojich hostí a hostí s novým a originálnym jedlom. Vaši hostia by mali mať radosť z toho. Naozaj dúfame, že naše recepty pomôžu pripraviť nezabudnuteľné jedlá na večeru alebo na obed. Bon appetit!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

50 − 44 =

Adblock
detector