Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra! | pangudownloads.com
Varenie chutné

Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra!

Syr je jednak výživné jedlo a dezert. Jedlá, v ktorých je syr zahrnutý, sa môžu podávať ako občerstvenie, druhé a sladké. Zo syra je možné pripraviť krém na koláč a prílohu pre šunku. Je však lepšie otvoriť recepty a pripraviť lahodné pokrmy, aby ste si to vyskúšali sami.

Ako si vyrobiť syrový koláč so šunkou?

Je potrebné pripraviť prísady:

Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra!
 • múka - 300 g;
 • slnečnicový olej - 3 lyžice. lyžice;
 • vriaca voda - o niečo viac ako sklo;
 • akýkoľvek pevný nesolený syr - 200 g;
 • vajcia - 4 kusy;
 • kyslá smotana - 2-4 lyžice. l;
 • horčica - 1 polievková lyžica. l;
 • krájacia šunka - 200 g;
 • Korenie a soľ - podľa vlastnej chuti.

Vo vriacej vode pridajte rastlinný olej, zatiaľ čo je v ohni. Potom varenie múku, ktorá bola predtým naliata do hlbokej nádoby. Dôkladne premiešajte látku, najprv lyžičkou a potom rukami. Pri príprave náplne by cesta mala vychladnúť na izbovú teplotu - neodporúča sa umiestniť do chladničky.

Spôsob plnenia: miešajte šľahané vajcia, horčica, kyslou smotanou, pridajte do zmesi strúhaný syr a obľúbené korenie. Miešajte do homogénnej konzistencie.

Predtým, než kombinujete cesto s vynikajúcou vynikajúcou výplňou, je potrebné ho pripraviť. Cesto je rozdelené na jednotlivé kusy, každý je tenko valenčený do plochého koláča a 15 sekúnd vyprážaný na všetkých stranách.

Na plech na pečenie pripravený na pečenie sa položí list pergamenu a na ne sa položí náplň. Takže so všetkými tortami, ktoré tvoria tortu. Každá vrstva je položená na tenkej šunke.

Posledný koláč sa rozotrie s tenkou vrstvou plnky, posypané sezamom, pečené v sušiarni pri teplote 160 ° C počas 20-25 minút.

Recept na mrkvový koláč so syrovým krémom

Zákusok s mrkvou so smotanou sa nedá ľahko pripraviť - musíte kombinovať veľa ingrediencií. Samozrejme, bez bežnej sady na pečenie: múka a cukor - v rovnakom množstve na 2 šálky, rastlinný olej - tretí menej skla - a vajcia - 4 kusy - je nevyhnutné. Okrem toho je potrebné pripraviť 6 stredne veľkých mrkvy, škorica, prášok do pečiva 2 lyžičky.

Ak chcete, aby krém potrebujete vziať olej - 100 g, krémové mäkký syr - 250 g, práškový cukor asi 6 pohárov. Odporúčanie pre amatérov je pripraviť vanilku na zlepšenie chuti krému a vyprážané nakrájané vlašské orechy na porcie.

Najprv zmiešajte krém s koláčom: rozmiešajte všetky prísady, až kým nebudete svieži a nechcete vychladnúť v chladničke.

Cesto sa varí v dvoch rozdelených dávkach. Oddelene, zmiešajte nastrúhanú mrkvu s vajcami a maslom, a zvlášť na zvyšok. Tieto zmesi sa potom spoja a hnetie až do homogénneho stavu. Pečené zo zmesi 2 identické koláče, otáčania je v rúre.

Rozložte na tanier na seba navzájom, medzi nimi promazyvajut krém, a to na hornej časti korzu a krytu. Hore s vyprážanými maticami.

Pred podávaním by mal dezert podávať v chladničke minimálne 24 hodín, aby sa koláče namočili.

Špongiový koláč so syrovým krémom

Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra!

S týmto receptom koláč bude musieť poupraviť. Proces varenia je pomerne pracné a časovo náročné, ale výsledok stojí za to. Zvlášť vynikajúce je získaný smotanový syr tortu, dezert, a ktorý vďačí za svoju mäkkosť.

Najjednoduchšia vec je miesiť a vyrobiť sušienku. Vyrába sa podľa štandardného receptu: oddeľte oddelene vaječné žĺtky a bielkoviny 4 vajcia - chĺpky porazené cukrom; všetko dohromady, jemne nalejte múku - 150 gramov a 1 polievková lyžica. l. prášok na pečenie.

V peci pečieme pečivo v olejovej forme približne 40 minút a malo by to byť pomerne hustá. V budúcnosti sa rozreže na 2 koláče.

Pre krém pripravte:

 • syr - lepšie mäkký krém - od 500 do 700 g;
 • krém 40% na bičovanie;
 • krém 10% - na rozpustenie;
 • cukor - 150 g;
 • biele čokoládové dlaždice;
 • vanilín - štvrť čajovej lyžičky;
 • želatína - malý obal v množstve 20 g.

Zatiaľ čo sa želatína namočí v studenej vode, miešajte mäkký syr s cukrom, pridajte vanilín. Biela čokoláda je rozdelená na malé kúsky, tavené chudým krémom. Ak sa to robí v mikrovlnnej rúre, proces musí byť zastavený na miešanie.

Tukový krém je šľahaný miešačom v pevnej pene. Potom sa všetky látky mierne zmiešajú a pridajú sa do nich namočená a roztavená želatína. Šľahaný krém sa vstrekne po želatine.

Teraz môžete premýšľať o impregnácii. Pre to, varný sirup z pol pohára cukru a vody - 100 g, pridajte 50 g koňaku.

Každý koláč sa najskôr impregnuje sirupom a potom sa krém rozloží. Krém je tiež potiahnutý koláčom po stranách, zhora ozdobený bobuľami. Pred podávaním by krémový dezert sušeného by mal stáť 10 hodín v chladničke.

Čokoládový koláč

Je ľahšie variť ako syr-sušienka kvôli receptom na syrový koláč - je to oveľa menej potrebné obťažovať. Sušienka sa pečie podľa predchádzajúcej receptúry, do cesta sa pridá iba 4 polievkové lyžice kakaa a čajová lyžička škorice.

Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra!

Ak chcete pripraviť krém, musíte pripraviť asi 500 g tvarohu alebo mascarpone syra a 5 lyžíc práškového cukru. Akonáhle sa zmiešajú v homogénnej hmote - krém je pripravený.

Impregnácia sa vykonáva z rovnakých zložiek ako v predchádzajúcom receptúre a rovnakom algoritme.

Čokoládový dezert bez čokolády? Nestane sa to! Na glazúru na vodnom kúpeli sa roztopia 1 - 1,5 dlaždice tmavej alebo horkej čokolády.

Najťažšou vecou v tomto receptúre je zostava. Špongiový koláč jemne narežte ostrým nožom na 3 koláče. Roztierajte sa do misy s impregnáciou koňaku, aby každý koláč bol dobre namočený pred montážou. Horný koláč je impregnovaný len na jednej strane. Potom sa koláče šíria na seba, promazyvaya krém. Horný koláč - impregnovaný nadol.

Z horeuvedenej dezertnej vody glazúru a posypeme maticami, boky sú rozotrené so smotanou. Stôl sa môže podávať po tom, ako sa čokoláda spevňuje.

Recept na pečenie rakúskeho syrového koláča gouda

Najprv pečieme sušienku:

 • Rozdrviť 3 vajcia, ktoré oddelia bielkoviny od žĺtkov. Štepenie proteínov a žĺtkov oddelene, proteíny spolu so 100 g cukru a citrónovej šťavy;
 • Múka - 30 g, najprv miešať so štipkou soli a škrobu - najlepšie kukurica, 30 g - kokosové hobliny, 50 g, a potom len v kombinácii s vajcami;
 • Pečieme sušienky podľa obvyklého algoritmu - naolejovaný papier a 40 minút v peci pri teplote 180 ° C. Z formy sušienky nedostanú.

So suffle bude musieť drotovať:

Recepty syrových dezertov: variť koláče a krémy syra!
 • Vrúť na malom strúhanom syre gouda - 100 g;
 • 40% krém sa zmieša s mliekom - 100/100 ml kvapkať 2 kvapky vanilkového oleja v nich sa zahrieva - nie je varu, naliať syr a mieša sa, kým sa nerozpustí syr. Je vhodnejšie kontrolovať teplotu zmesi vo vodnom kúpeli;
 • V zahriatej zmesi nalejte múku - 2 polievkové lyžice. l. - veľmi rýchlo premiešajte, aby ste zabránili prilepeniu do hrudiek;
 • Taktiež dáme maslo - 100 g - a opäť premiešame. Odložili ho na chladenie;
 • Vajcia - 4 kusy - sú rozdelené na žĺtky a bielkoviny, biely sú biely s cukrom - 100 gramov, pridáva sa citrónová šťava a bielkovinová hmotnosť sa zavádza do suflé. Aj v sufle sa pridá kôra z 1 citróna.

Na sušienke - ktorá zostala v tvare - sa nachádzalo ovocie - akékoľvek konzervy - obložené syrom sufflé a umiestnené v rúre. Pečieme pri teplote 160 ° C počas 1,5 hodiny.

Pripravený dezert, aj keď nie je ochladený, nie je okamžite vytiahnutý z rúry. Inak, z "sadnúť si". Potom je bábätko v chladničke vo veku 8-10 hodín a už to môžete skúsiť.

Rakúsky dezert sa bude zdajú niekto najchutnejší zo sýrových dezertov a pre niekoho to najlepšie je koláč čokoládového syra. Pečieme, ochutnajte, vychutnajte si!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

66 + = 76