Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici

Kúpanie sa môže pripraviť samostatne doma alebo zakúpiť v obchodných polotovaroch. Jedná sa o národné jedlo gruzínskej kuchyne, ktoré je možné variť rôznymi spôsobmi, napríklad smažiť v rúre, na grile a v panvici. Podávate ich na stôl sa odporúča v horúcom stave ihneď po tepelnom ošetrení. Sú vynikajúce v kombinácii s granátovými jablkami a paradajkovou omáčkou a zeleninou.

Ako si vyrobiť plavky?

Predtým, než zistíte, ako smažiť produkt, odporúčame sa učiť, ako si varenie doma. V tomto prípade nemôžete pochybovať o kvalite výrobkov používaných na varenie. Mäso môže byť prijaté inak alebo zmes viacerých možností. Najlepšie je použiť tučné mäso na šťavu.

Pre tento recept je potrebné tieto zložky odobrať:

 • 1 kg mäsa, 3 cibuľa, 2 lyžice. lyžice octu 9%, korenie, soľ a korenie a 2 m tenké bravčové črevo.

Príprava:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Mäso je najlepšie rezané nožom a nesmie sa brúsiť mlynčekom na mäso. Kocky by nemali byť väčšie ako 1 cm. Pripojte ich k nakrájaniu cibule. Pridajte korenie, ocot a soľ. Dôkladne hneďte s rukami a ponechajte siriové mäso na pár hodín, aby bolo mäso vyprázdnené.
 2. Črepy sa umyjú a naplnia ich pripravenou náplňou. Klobásky môžu mať akúkoľvek dĺžku, ale najčastejšie sú vyrobené v rozmedzí 15 až 20 cm. Konce sú viazané na retiazku. To sú všetky kúpele, ktoré môžete smažiť alebo zamrznúť do budúcnosti.

Ako variť panvicu z polotovarov?

Kupaty sú ideálne nielen pre piknik, ale aj pre rôzne jedlá. Pre rôzne chute sú používané rôzne omáčky, korenie atď.

Existuje niekoľko kuchárskych trikov, ktoré umožnia správne pripraviť tento typ klobások:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Aby sa zabezpečilo, že počas fritovania nebudú črevá prasknuté, odporúča sa už minútu skrátiť
  plnené vo vriacej vode. Potom by mali byť nasiaknuté papierovou utierkou na odstránenie nadbytočnej kvapaliny, potom počas smaženia sa olej nespotrebuje. Ďalšie tajomstvo, ktoré dovoľuje, aby párky zostali neporušené, prepichnite ich na každej strane ihlou;
 2. Mrazené sladkosti by mali byť správne rozmrazené. Ak to chcete urobiť, nechajte ich najskôr v chladničke a potom pri izbovej teplote;
 3. Praženie by sa malo vykonať na strednom ohni a na konci tepelného spracovania by sa mal ohriať.
  Najlepšie recepty na pečivo a koláče

Existuje niekoľko spôsobov, ako pripraviť plavcov v panvici, navrhnúť im, aby zvážili podrobnejšie.

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 • Variant prípravy č.1. Ak sú výrobky z klobásy nesprávne vyprážané, škrupina môže prasknúť. Odporúča sa vopred vriec v malom množstve vody, a keď sa kvapalina úplne odparí, smažte. Vezmite si hlboké panvica a pošlite tam 1 polievková lyžica. lyžicu oleja a 0,5 lyžice. obyčajná voda. Položte obrobky a pod nimi 5 minút. Odstráňte veko a pokračujte v varení a čas od času sa otočte. Rozumieme, koľko v panvici na smaženie batahov až po pripravenosť? Toto tepelné spracovanie by sa malo stráviť 15 minút. V dôsledku toho sa klobásy dostanú zlatú kôru.
 • Variant prípravy č.2. Týmto spôsobom varenie začína varením. Za týmto účelom, 1 liter vody, miesto 2 hodín. Soľ lyžice, 4 bobkový list, čierneho korenia a sladké počas 0,5 hodiny. Lyžica koriander osiva a kôpru. Varíme 12 minút. Odporúča sa ponechať párky vo vode, aby sa ochladila. Potom ich odstráňte a položte ich papierovou utierkou. Ďalším krokom je vyprážanie oleja na červenú kôru zo všetkých strán.

Ako uhasiť plavcov v panvici?

Klobásy, varené podľa tohto receptu, sú šťavnaté a citlivé. Tomato-cesnaková omáčka robí jedlo originálne a korenisté.

Pre túto misku vezmite tieto zložky:

 • 5 klobásy, 3 paradajky, 2 cibule, cesnak klinček 4, 5 cm. Zázvor, chilli, bylinky, korenie a soli.

Príprava:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Klobásky nakrájané na kusy s hrúbkou 1 cm, na vysokej teplote v oleji a prenesenie na platňu;
 2. Nakrájajte cibuľu cesnakom a zázvoru s paradajkami. Na vyhrievanom oleji opečte cibuľu, pridajte paradajkovú pastu a priveďte do varu. Potom dal ďalšie zložky;
 3. Po opätovnom varení položte klobásy a nakrájajte na 10 minút. Podávajte s nasekanými zeleninami.

Ako smažiť sladkosti v paradajkovej omáčke v panvici?

Klobása v paradajkovej omáčke sú lahodné a pikantné. Kombinácia mäsa s paradajkami bola vždy považovaná za ideálnu a korenie spôsobuje, že chuť je ešte viac korenistá.

  Ryby s ryžou v rúre – vynikajúce jedlo pre celú rodinu

Pre tento recept na sladkosti v panvici je potrebné pripraviť také zložky:

 • 4 klobásy, 2 lyžice. lyžice cestovín z paradajok a kyslou smotanou, 1 polievková lyžica. lyžičkou sójovej omáčky, 2 strúčikmi cesnaku, 1 lyžičkou bylín a polovice kôpru.

Príprava:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Kupaty by mali byť prepichnuté z oboch strán tak, aby sa počas varenia nevyskytovali. V panvici na vyprážanie
  ohrievajte olej a posielajte klobásy tam. Smažte 12 minút. pred vznikom červenej kôry zo všetkých strán;
 2. Pri paradajkovej omáčke oddelene premiešajte nasekaný cesnak, cestoviny, kyslou smotanou a sójovú omáčku. Dobre premiešajte a nalejte trochu vody tak, aby zmes bola tekutá. Pridajte omáčku k hlavnej zložke, posypeme bylinami, zatvorte veko a varíme 10 minút. Pred podávaním posypte zeleninou.

Recept na sladkosti s lecho

Toto jedlo sa pripravuje rýchlo a ľahko. Je vhodný na akúkoľvek oblohu, ale najmä lahodné klobásy so zemiakovou kašou. Vďaka zelenine a omáčke sú klobásy šťavnaté a jemné.

Pri príprave je potrebné brať takéto zložky:

 • 6 klobás, 0,5 litra lecho.

Príprava:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Výrobky z klobásy prenikajú z oboch strán a vložia do vyhrievanej panvice. Je dôležité vedieť, koľko v tomto recept na čas pečenia potravín vo všeobecnosti musí stráviť asi 15 minút. Je dôležité pravidelne obracať klobásy na vytvorenie rovnomernej červenej kôry;
 2. Pridajte lecho a nakrájajte na miernom ohni 10 minút. Počas tejto doby by mali byť klobásy úplne pripravené.

Ako variť sladkosti so zeleninou?

Vďaka tomuto receptu si môžete pripraviť kompletné jedlo, ktoré sa dá podávať pri každom jedle. Je to veľmi vydarené a chutné.

Pre túto misku stojí za to vziať také zložky:

 • 4 klobásy, cibuľa, pažítka, 2 mrkvy, 220 g konzervovaných paradajok, 100 ml ovocného muštu, 0,5 lyžičky. kurací vývar, 1 polievková lyžica. lyžicu oleja, zelenú cibuľu, soľ a korenie.

Príprava:

Spôsoby výroby lahodných párkov. Naučiť sa variť sladkosti v panvici
 1. Kupaty by mali preraziť na niekoľkých miestach s vidličkou, aby nepochopili. V panvici na vyprážanie
  zahrejte olej, položte klobásy a smažte na 5 minút. na vysokom ohni. V dôsledku toho by sa mala vytvoriť červená kôra. Nezabudnite sa obrátiť. Roztierajte šrot na papierové utierky, aby ste odstránili nadbytočný tuk.
 2. Zelenina čistá. Nakrájajte cibuľu na malé kocky a premeňte cesnak lisom. Mrkve plátky tenké plátky. Smažte cibuľu tam, kde boli pripravené salámy. Potom vložte do nej cesnak a mrkvu a varte ďalších 7 minút. na malom ohni;
 3. V panvici odošlite rajčiny, plátky, jablčné mušty a vývar. Keď sa všetko varí, položte párky a varte pri minimálnom ohreve počas 15 minút. Na konci varenia pridajte korenie, premiešajte a odstráňte z taniera. Podávajte s nasekanými zeleninami.
  Ako variť holandské vafle

Ako vidíte, všetky vyššie uvedené recepty sú jednoduché a cenovo dostupné. Kupaty je možné využiť na kulinárske experimenty, získavanie nových a originálnych jedál.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector