Varenie chutné

Zemiaky s mletým mäsom a hubami

Úprimne povedané, tento recept sa ukázal ľubovoľne. Na moje prekvapenie to bola veľmi úspešná skúsenosť. Keď boli v chladničke presne tie výrobky, ktoré som použil, chcel som s nimi experimentovať. V našej rodine sa veľmi páči brambory vo francúzštine, rozhodol som sa mierne zmeniť recept. Zemiaky s mletým mäsom a hubami sa ukázali. Bolo to veľmi jemné a chutné. Chcem sa podeliť o recept.

Pre prípravu potrebujeme:

  • 5-6 stredných zemiakových hľúz
  • 400-500 gr plnka
  • 300-400 g mrazených húb
  • soľ
  • suchý kôpor
  • majonéza

Príprava:

Zemiaky s mletým mäsom a hubami
  1. Pri zemiakoch som použil mleté ​​hovädzie mäso, ale je vhodné pre bravčové alebo zmiešané. S prasaťom sa miska dostane hrubšie, z hovädzieho mäsa, respektíve sušia. Veci plnené v rovnomernej vrstve na plechu na pečenie. Dno môže byť naolejované. Na vrchole s suchým fenikelom a soľou.
  2. Nad položte vrstvu zemiakov. Lepšie nakrájame na tenké kruhy. Plasty sú tenšie, takže naše zemiaky budú jemnejšie. Príliš silná vrstva tiež nie. Potom opäť trochu soli
  3. Ďalšou etapou sú huby. Použil som strelné zbrane. Ale môžete tiež vziať ustríc huby. Ak sú huby veľké, musia byť rezané. Roztierajte tretiu vrstvu na hrnčeky na zemiaky. Na začiatku s trochou majonézy. Že jedlo sa ukázalo vzduchu majonéza môžu byť nalievané tenké plátky. Ak to chcete urobiť, v balení s majonézou, rozrezať roh a vytlačiť ju cez malý slot
  4. V poslednej vrstve je položená posledná vrstva plastových zemiakov. Trochu mačte s majonézou a soľou. Recept sa ukázal ako veľmi jednoduchý. Do predhriatej rúry do 40 ° C vložíme teplotu 180 ° C.

Jemné, chutné zemiaky s mletým mäsom a hubami sú pripravené!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

89 + = 90