Make prsia pružné a krásne | pangudownloads.com
Zdravie žien

Make prsia pružné a krásne

Starostlivosť o prsník nemôže byť predčasná, musíte ju spustiť skôr, ako pokožka na dekoltu stratí svoju elasticitu a silu.

Ako vytvoriť elastický prsník?

Make prsia pružné a krásne

Prvý asistent každej dievčiny a ženy je telesné vzdelávanie, presnejšie, pravidelné cvičenia. Dnes takmer každá dáma môže dovoliť vykonať ich vo fitness centre aj doma.

Takéto opatrenie vám umožní dlhšie chrániť mládež a krásu, ale tiež mierne zmení tvar poprsia. Ale súbor cvičení by mal byť denne.

Stupeň previsania

Ak chcete zistiť, do akej miery je hrudník unášaný, musíte pod ňou položiť kefu. Ak mliečne žľazy zakryli menej ako pár prstov - to je prvý stupeň, pre 2-4 - druhý, úplne - tretí.

Čo robiť v každom prípade:

  • Na prvom stupni môžete urobiť základnú každodennú starostlivosť, to znamená pravidelne používať výživné krémy, brať kontrastnú sprchu, vykonávať špeciálne cvičenia;
  • Druhý stupeň vyžaduje nielen dodržanie vyššie uvedených opatrení, ale aj použitie aktívnych koncentrátov na posilnenie hrudníka. Ak chcete vidieť výsledok, trvá to asi 3 mesiace;
  • V prípade druhého stupňa, domáce manipulácie pomôžu len pokožke vyhladiť a zvlhčiť. Pozitívny efekt možno očakávať len z hardvérových postupov.

Kozmetické procedúry

Obnovenie elasticity prsníka pomôže bežnej studenej vode. Počas sprchy sa zlepší prívod krvi, tkanivové vlákna a krvné cievy budú pružnejšie a pružnejšie.

Je potrebné brať každý deň kontrastnú sprchu alebo aspoň jednoducho umyť oblasť zberača prúdom vody. Ale predtým, ako začnete s vodou, odporúčame vykonať ľahkú masáž. Pri kruhovom pohybe s dvoma rukami roztiahnite kožu okolo bradaviek. Takéto pohyby aktivujú krvný obeh.

Po kontrastnej sprche je prsia nevyhnutne namazaná vhodným krémom, pretože je veľmi citlivá a netoleruje strata vlhkosti. Namiesto použitia krému a výživnej losony.

Vo veľkolepej forme, ktorá podporuje nielen formy, ale celé telo pomôže naliať studenú vodu alebo jemnejšiu kontrastnú sprchu. V druhom prípade sa najskôr umyjú horúcou vodou a potom studenou vodou. Prvý prípravok čistí pokožku, pomáha otvoriť póry, uvoľniť svaly, druhý stimuluje, zvyšuje krvný obeh a zvyšuje svalový tonus.

Neuvažujte so špeciálnymi prostriedkami. Moderná kozmetológia ponúka širokú škálu špeciálnych balzamov, krémov, krémov, gélov, ktoré utiahnu spletenú a chrumkavú pleť, obnovujú jej elasticitu.

Ak si žena všimla, že jej pružné a predtým veľké prsníky začnú trochu pohlcovať, proces sa dá zastaviť pomocou kontrastných obkladov. Teplé a studené vody sa striedajú rovnakým spôsobom ako v prípade kontrastnej sprchy. Ale v horúcej vode pridajte štipku soli a v studenej - pár kvapiek citrónovej šťavy alebo vínneho octu.

Malý uterák je namočený v horúcej vode, mierne stlačený a stlačený na 30 sekúnd. Potom sa to isté robí so studenou vodou, ale uchovávajte asi minútu. Opakujte každé stlačenie 10 krát. Dokončite postup by mal byť zima.

masáž

Make prsia pružné a krásne

Táto metóda je jedna z najúčinnejších. Môže byť použitý ako dievčatá s elastickými prsníkmi na udržanie krásy a tými, ktorí potrebujú malý výťah. Vďaka tomu sa zintenzívňuje odtok lymfy, zlepšuje sa cirkulácia krvi, metabolizmus sa normalizuje.

Vykonajte masáž by mala byť veľmi presná, nemusíte horlivo a vypočítať si tlak. Musí sa pamätať na to, že pokožka zóny dekoltu je veľmi jemná a drsné pohyby ju môžu ublížiť. V žiadnom prípade nepoužívajte lisovacie techniky. To sa týka exfoliačnej masáže, pretože môže poškodiť samotné mliečne žľazy.

Jednou z efektívnych a zároveň jednoduchých metód je hydromasáž alebo aquamassage, čiže ošetrenie vodným lúčom. Takéto cvičenie vám umožňuje posilniť svaly, ktoré podporujú prsia. Hydromasáž sa odporúča vykonávať denne ráno alebo minimálne 3-4 krát týždenne.

Technika aquamassage je pomerne jednoduchá: prúd vody s prednastavenou hlavou smeruje do určitej oblasti. Tá by nemala byť príliš slabá, pretože nebude mať žiadny účinok, alebo je príliš silná na to, aby nepoškodila.

Pre takúto udalosť je možné použiť akúkoľvek teplotu vody. Prúdnice sú ohnuté smerom nahor. Musíte urobiť 10 opakovaní na každej strane. V oblasti medzičasového priestoru a pod prsníkom by mali byť pohyby intenzívnejšie, pretože z týchto zón závisí výška busty.

Pri masáži sa nesmiete dotýkať bradaviek a pokožky okolo nich, pretože v tejto oblasti je koža najcitlivejšia a najcitlivejšia. Hydromasáž okolitých oblastí by mala byť intenzívnejšia a mala by mať väčší tlak. Trvanie relácie sa pohybuje od 8 do 10 minút.

Po dokončení masáže sa balzamy alebo iné prostriedky na opravu formulárov dobre roztierajú a aplikujú.

Na elastické prsia nezaviadať, môžete vykonávať masáže rozptýlené prúdové. Skladá sa z kruhových pohybov od rebier a až po ramená, pričom zároveň uchopuje zónu dekoltu. Takýto postup by však mal trvať približne 15 - 20 minút, aby sa stal pozoruhodným výsledkom. Po nej sa odporúča opláchnuť pod sprchou a potom po namočení pokožky uterákom naneste kozmetiku.

Ďalším populárnym typom masáže je "mora". Preto nie je potrebné ísť do mora, stačí kúpiť morskú soľ a naliať ju do kúpeľa. Priemerná je 100 g látky na liter vody. Pri takýchto postupoch s vodou musíte len jemne masírovať svoje telo vo vode, ale bez tlaku.

Dôležité veci

Každá starostlivosť zahŕňa aj malé, ale dôležité nuansy.

Môžu mať tiež vplyv na pokožku, udržiavať pevnosť, pružnosť a hladkosť:

Make prsia pružné a krásne
  • Dobre vybraná podprsenka sa vzťahuje na jeden taký malý detail. Spodná bielizeň väčšej veľkosti bude rovnako škodlivá ako veľmi tesná. Ak je veľký, nebude schopný správne podoprieť a umožní, aby sa mliečne žľazy preplietli a príliš malá podprsenka by zasahovala do normálneho krvného obehu;
  • Nosiť podprsenku na prvom mieste by mali dievčatá a ženy, ktoré majú veľké prsia. Bez podpory sa pokožka roztiahne. Ak je poprsie malá, je to voliteľné opatrenie, s výnimkou prípadov, keď je potrebné vykonávať cvičenie;
  • Použitie pružnej podprsenky pre triedy v tých športoch, ktoré zahŕňajú náhle pohyby, napríklad tenis, beh, aerobik, jazda na koni. Bez prítomnosti takéhoto výrobku bude pokožka vystavená stresu a pôsobí sa oveľa silnejšie ako zvyčajne;
  • Neopaľujte sa bez plaviek. Každý vie, že ultrafialové lúče majú nepriaznivý vplyv na pokožku. Milovníci slnečného žiarenia by mali byť veľmi opatrní;
  • Dôležitú úlohu zohráva držanie tela a váha. Ak žena rýchlo stratila váhu, jej predtým krásne elastické prsia okamžite visia a strácajú významnú časť tukovej vrstvy. Príliš rýchly prírastok hmotnosti nielenže poškodí tvar, ale tiež vedie k vzhľadu strihov. Pokiaľ ide o držanie tela, potom sa narovnávajú a vyrovnané ramená zaberajú časť bremena, takže svaly hrudníka nebudú trpieť toľko.

Domáce recepty

Doma z improvizovaných produktov môžete urobiť maxi nielen pre tvár, ale aj pre oblasť dekoltu. Zachráňte krásu a zdravie pomôže produktom, ako sú tvaroh, olivový olej, kyslá smotana, citrón, uhorky, vajcia, jahody, mlieko, zemiaky, med. V obchodoch si môžete zakúpiť hotové výrobky.

Pri dodržiavaní vyššie uvedených pravidiel a ich každodennom vykonávaní v živote budete dlho potešiť seba a svojho partnera s vašou pružnou bustou.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 54 = 62