Môžem pozastaviť moje obdobie? | pangudownloads.com
Zdravie žien

Môžem pozastaviť moje obdobie?

Mesačne - nepostrádateľní spoločníci dievčaťa, ktoré vstúpili do štádia sexuálnej zrelosti. Po mnoho rokov sa pravidelne objavujú v tých istých dňoch, sprevádzajú rovnaké príznaky, majú rovnaké trvanie. Je to všetko v dobrom stave. Ale život žien je naplnený situáciami, ktoré nejako ovplyvňujú uvádzané javy, robia mesiace hojnejšie, bolestivé, súkromné ​​alebo naopak vzácne "hostia".

Vzhľadom na túto metamorfózu je úplne logické sa pýtať, či je možné zasiahnuť do prírody a vrátiť hodiny späť? Ako pozastaviť začiatok alebo nadchádzajúce mesiace, stojí za to robiť vo všeobecnosti a čo je plné takéhoto zásahu?

Pokušenie: podľahnúť alebo nie?

Môžem pozastaviť moje obdobie?

Pretože menštruačný cyklus s pred- a postmenštruačnými syndrómami, podložkami, tampónmi, opuchnutými prsníkmi a inými "pôvaby"Je naozaj očakávané s tajným trasením, žena by sa mýlila s výčitkami, keď premýšľala o tom, ako pozastaviť počiatočné mesiace na niekoľko dní alebo dokonca zabrániť tomu, aby sa objavili.

Nepriamy nepríjemný faktor môže byť tzv. Televízne relácie, módne vydania a dokonca aj priateľky, jednoznačne presvedčivé, že tento podnik je najlepší, vynájdený lekármi. A športovci majú možnosť prestať menštruovať takmer celú svoju kariéru po celú dobu.

Áno, bezpochyby možnosť aspoň jedného mesiaca nechodiť s bolestivým žalúdkom a zlá náladou je veľmi zvodná. Ale dosiahnutie tohto stavu sám, bez konzultácie s lekármi a len kvôli vašim rozmarom - je veľmi riskantný obchod.

Dôvod na pozastavenie prideľovania krvi by mal byť veľmi, veľmi silný. A ona nemôže v žiadnom prípade znamenať dlho očakávané dátum, túžba nosiť tesné-fitting biele šaty alebo bikiny na party.

Pamätajte si, že každý mesiac vás môže nechať osamote len v niekoľkých prípadoch, a to: tehotenstvo, menopauza a zmena pohlavia. To je všetko! Vo zvyšku môžu byť menej bohaté, nie tak dlhé alebo bolestivé. A to je dosiahnuté na úkor ľudových liekov a liekov priemyselnej výroby.

Nechcem hľadať divokopilu

Zo spôsobov, ako môžete upraviť, ale nie pozastaviť mesačné, stojí za to venovať pozornosť nasledovným:

Môžem pozastaviť moje obdobie?
 • Orálna antikoncepcia. Pravidelné používanie pomáha odstraňovať nepríjemné príznaky, skracuje čas mesačného krvácania o jeden alebo ešte viac dní, aby sa tak nestalo. Takéto lieky znova nemajú najväčší vplyv na zdravie žien a ich dlhý príjem je plný významných porúch prirodzeného hormonálneho zázemia. Ako ukazuje prax, závislosť na orálnej antikoncepcii často vedie k problémom s počatím a možnosti hnojenia vo všeobecnosti;
 • Aby bolo mesačné preukázanie aspoň trochu jednoduchšie a menej nápadné, telo musí dostať dobré fyzické zaťaženie. A nemusí nutne hojdať alebo ťahať "železo", Dostatok fitness, beh, plávanie alebo pilates;
 • Jeho pozitívnym prínosom je zdravé jedlo, ktoré neposkytuje žiadne diéty a vyčerpávajúce dni uvoľnenia;
 • Metódy liečby.

Farmaceutické produkty, ktoré pomáhajú vyriešiť problém okamžitého pozastavenia nástupu menštruácie, sa zobrazujú nasledovne:

Môžem pozastaviť moje obdobie?
 • vikasol. Táto droga je takmer úplne zložená z vitamínu K. Tento prvok prakticky chýba počas mesačného vypúšťania krvi, pretože je zodpovedný za jeho koaguláciu. Užívanie drogy je povolené len so súhlasom lekára a to je veľmi zriedkavé;
 • Injekcie alebo tablety lieku Tranexam. Nebudú vás zachrániť pred "červená" dni ale normalizujú svoj smer;
 • V prípadoch s hojnými sekrétmi, Etamsylate, Má schopnosť rýchlo zastaviť krvácanie;
 • Duphaston, čo zabraňuje príliš veľkému a dlhodobému výskytu mesačne.

Tradičná medicína

Ukazuje sa, že nielen moderná žena je zmätená otázkou, či je možné pozastaviť už bežnú mesačnú alebo dokonca presunúť začiatok budúceho cyklu úplne. Naše babičky nemali prístup k novorodeným hormonálnym prípravkom, a preto museli monitorovať vplyv, ktorý táto alebo oná rastlina pôsobí na ich organizmus.

V tomto prípade môžete použite tieto recepty:

Môžem pozastaviť moje obdobie?
 • Vytvorte odvar z dvojdomej žihľavy. Predpokladá sa, že úspešne zastaví krvácanie z maternice a eliminuje nepríjemné symptómy;
 • Ak je potrebné, aby "záležitosti"Začínali pár dní predtým, týždeň pred požadovaným dátumom, musíte začať jesť veľa medu. Podobný účinok spôsobuje čerstvá petržlenová vňať;
 • Začnite nosiť tesnenia pred termínom pomáha a šoková dávka vitamínu C, obsiahnutá v citrusoch. To je jediný spôsob, ako by ste nemali používať ženy s vredmi, žalúdočnými a intestinálnymi patológiami.

V skutočnosti je lepšie nechať experimentovať s nekontrolovanými receptami, ako pozastaviť prichádzajúcu menštruáciu alebo zastaviť alokáciu krvi, ak už začali. K dnešnému dňu sa predáva veľa hygienických výrobkov, čo umožní, aby toto obdobie bolo pohodlné a takmer neviditeľné.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 4 = 3