Marmurinė oda vaiku: kas yra priežastis? | pangudownloads.com
Aš mama!

Marmurinė oda vaiku: kas yra priežastis?

Apie televizoriaus ekranus ir blizgančius žurnalus mes dažnai matome gražius plonus mažylius su subtiliu rausva oda. Todėl, mūsų protus ir atidėtos sveikas trupiniai turėtų būti patraukli epidermio vienodas, malonus atspalvis. Bet ar verta panikuoti, jei jūsų naujagimiui oda yra skirtinga, ir verta putlus berniukas šauksmas, ir apskritai, kūnas įgauna rausvai melsva spalva yra netolygus?

Pabandykime suprasti šį sudėtingą dalyką ir išsiaiškinti, kodėl naujagimiui būdinga marmurinė oda ir ar verta ją gydyti.

Kodėl kūdikis turi kūno struktūrą?

Marmurinė oda vaiku: kas yra priežastis?

Jei pastebėjote mėlyną rausvą raukšlių kūno dalį, galite kalbėti apie autonominę disfunkciją. Tai reiškia, kad naujagimio autonominė sistema dar nesukūrė pakankamai gerai, o kapiliarai, kurie turi greitai reaguoti į išorinius pokyčius, tiesiog neturi laiko susidoroti su jų funkcijomis.

Kai kurie pūsleliai dar nėra gerai suderintuose darbuose ir per trumpą laiką susiaurėja. Šiose vietose kūdikio epidermis yra nudažytas mėlyna spalva. Ir kur kapiliarai neužblokuoja kraujo judėjimo, priešingai, oda tampa raudona. Ši epidermio spalva vadinama marmuru.

Jei mes kalbėsime apie tai, ar vaiko marmurinė oda yra normali ar ne, tada atsakymas yra gana teigiamas. Tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Apie tai ir kalbėk daugiau.

Taigi, jei pastebėjote, kad jūsų vaiko oda spalva keičiasi periodiškai, pavyzdžiui, kai keičiasi drabužius, kai šiek tiek pipsqueak užšąla, tuomet tokiais atvejais marmuro epidermio - iš naujagimio fiziologija. Šis reiškinys paprastai eina į šešių mėnesių amžiaus vaiką, kai jo indai prisitaiko ir pradeda dirbti kartu. Toks fiziologinis reiškinys nereikalauja jokio gydymo.

Tačiau taip pat atsitinka taip, kad marmurinis raštas apima visą kūno dalį, o kūdikio elgesys kelia nerimą, todėl būtina konsultuotis su gydytoju. Jei pastebite, kad naujagimis yra per šviesiai, prakaitavimas labai, vangus, arba, priešingai, labai maišytuvai, jo lūpos ir nasolabial trikampis pasirodė mėlyna, tada matuoti temperatūrą ir skambinkite gydytojui.

Visi aukščiau reakcijų dažnai kalbėti apie hipertermija (perkaitimo), ir, jei yra, temperatūra, konsultacijos pediatras nereikia.

Priežastys, kodėl kūdikio epidermis turi neįprastą spalvą

Kaip žinote, viena iš priežasčių, marmuro odos vaiko gali būti naujagimio fiziologiją, bet yra ir kitų, kurie yra verta apsvarstyti:

  • Negerumas. Daugelis anksčiau gimęs trupinių yra vegetacinės funkcijos sutrikimas, apie kurį jau buvo minėta;
  • Vaisiaus hipoksija kūdikio nėštumo metu ir gimdymo metu. Šis reiškinys taip pat neigiamai veikia normalų kraujagyslių sistemos funkcionavimą;
  • Įgimta širdies liga, anemija ir rachitas taip pat sukelia sutrikimus kraujotakos sistemoje;
  • Įgimta smegenų disfunkcija;
  • Overfeeding. Tiesa, kai kurie gydytojai ginčija šią galimybę, tačiau kiti ekspertai neatmeta tokios priežasties.

Ar man reikia elgtis su marmuru?

Marmurinė oda vaiku: kas yra priežastis?

Kaip jau minėta, jei marmurinė oda periodiškai atsiranda mėnesiniame kūdikyje, tada iki pusės metų viskas turėtų būti normalizuota.

Tais atvejais, kai raina modelis epidermio išdavė jūsų kūdikis yra vienas iš pirmiau minėtų ligų, pediatras prižiūrėti Turėtumėte skirti tinkamą gydymą.

Su šiuo požiūriu jūsų vaiko epidermio spalva netrukus sugrįš į normalią. Galų gale, šis "netobulumas" yra tik skausmo simptomas, kuris paliks jus iškart, kai liga atsiras.

Šie trupiniai, kurių priemaišomis odos sukeltas vegetatyvinio-kraujagyslių sistemos nebrandumą, pagrindinis gydymo tikslas yra jos plėtrą. Reikėtų sukurti optimalias kraujagyslių tonas reguliavimo sąlygas. Tai pasiekiant padeda tinkamai sukurti dienos režimą ir vaiko gyvenimo būdą.

Tuo trupinius turėtų būti subalansuota mityba, kasdienio poveikio į lauką, miego ir budrumo, fizioterapija ir grūdinimo procedūros kaita: oro vonios, dušas, sponging.

Labai gerai padeda masažas, skirtas kraujo apytakai reguliuoti. Dėl to galite tai padaryti pats, paprašykite gydytojo parodyti pagrindinius metodus. Šiame masaže nieko nesudėtingas, galite saugiai laikyti jį patys.

Kai vegetatyvinė disfunkcija yra labai naudinga plaukti. Todėl daugelis ekspertų rekomenduoja daryti su vaikais baseine. Jis traukia savo indus ir sukietėja. Apskritai dviguba nauda.

Dažnai, naudojant odos modelius, vaistiniai preparatai yra skirti. Paprastai tai vitaminai B ir stiprinti preparatai. Tačiau neimkite jokių lėšų nepasitarę su pediatru.

Marmurinė oda vyresniems nei trejų metų vaikams

Praėjus trejiems metams pasakykite, kad vaiko epidermis, susidaręs dėl nesubrendimo laivų, neveiks. Žinoma, jei "netobulumai"Pasirodo kartą, pavyzdžiui, esant hipotermijai ar aukštai temperatūrai, tai nėra kritiška.

Tačiau jei augantis kūdikis visada turi marmurinę odą, tai be konsultacijos su specialistu (kardiologu, neurologu, pediatru ir kt.) Negalima. Patyrę gydytojai padės rasti problemos priežastį.

Dabar jūs žinote, kodėl yra tokio netobulumo kaip marmurinė oda. Apibendrinant tai, kas išdėstyta pirmiau, mes galime išskirti šiuos pagrindinius dalykus:

Marmurinė oda vaiku: kas yra priežastis?
  • Marmurinė oda - ne baisi liga, bet savotiška kraujagyslių reakcija;
  • Vaikams iki 6 mėnesių mėlyna raudona epidermio spalva dažniausiai yra fiziologinė, praėjus šešiems mėnesiams. Tačiau verta prisiminti, kad jei yra kitų simptomų, jums reikia gydytojo konsultacijos. Ypač svarbu stebėti vaiko su marmurine oda temperatūrą, kad būtų išvengta perkaitimo;
  • Jei panašus reiškinys pastebimas vyresniuose karpytuose, čia reikia taikyti individualų požiūrį. Raminai, be nervų, mes einame egzaminus ir išsiaiškinsime neįprastos epidermio spalvos priežastį.

Svarbiausia yra ne paniką, vaikščioti su savo kūdikiu daugiau, jį švelninti, mėgautis gyvenimu - ir viskas sugrįš į normalią.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

4 + 6 =