Sen o vlastnej smrti | pangudownloads.com
Dream Tlmočník

Sen o vlastnej smrti

Snívať o svojej vlastnej smrti je sen, ktorý vás môže naozaj vzrušiť. Takýto sprisahanie prichádza k nám vo sne bez emócií alebo naopak v podobe nočnej mory, kvôli ktorej sa zobudíte v studenom potu alebo v slzách. So strachom alebo bez – tento sen je takmer vždy orientačný bod. Zvážte jeho interpretáciu v populárnych starodávnych a moderných snových knihách sveta.

Mytologická interpretácia

Sen o vlastnej smrti

Nepokúšajte sa vystrašiť a postaviť veci do poriadku, ak ste snívali o svojej vlastnej smrti. Napriek jasne negatívnemu sfarbeniu je to symbolický sen a v mnohých svetových kultúrach sa považuje len za znovuzrodenie. Znamená to vašu transformáciu, budúcnosť alebo tú, ktorá sa práve deje.

Symbolické umieranie je jasným znakom významných zmien, ku ktorým dochádza na vonkajšej úrovni okolností života aj na vnútornej úrovni jednotlivca. Preto nie je potrebné sa báť takého snu a čakať na nevyhnutnú katastrofu.

Sen o Veles

Slovania majú dlhú a výraznú tradíciu tlmočenia snov v obrátenom štýle. Sny – gramofóny – bežná vec a potrebujú im rozumieť, ako keby to bolo odrazom v zrkadle, kde je všetko naopak.

Takže smrť sľubuje nie odchod do iného sveta, ale dlhý a šťastný život. A vidieť sa v rakve alebo v hrobe, akoby zhora (zo strany) znamená zotaviť sa z choroby. Pre fyzicky zdravé – byť ešte silnejší a aktívnejší. 

Čo hovorí esoterický Tsvetkov

Jeho senná kniha sa zaoberá takýmito snami pozitívnym spôsobom, najmä žena, ktorá videla svoju sňatku vo sne, môže očakávať príjemné správy – tehotenstvo a narodenie dlho očakávaného dieťaťa. Ďalšia vec spočíva v tom, že takýto sen sa nezmierňuje, ale skôr sa stará o mladé ženy, ktoré chcú mať potomky, ale vďaka snovovej knihe Tsvetkov viete, že vaše obavy sú bezpredmetné. 

Ukrajinská kniha snov

Zaujímavou interpretáciou je ukrajinská tradícia: má takú nuanciu ako vyhlásenie smrti. Toto je príbeh o sne, v ktorom vám niekto (cudzinec, šťastná vec, stará žena) rozpráva o vašej smrti, už držanej alebo budúcej. Existujú možnosti, že správa s náznakom toho, koľko musíte žiť, je snívanie.

Ukrajinci interpretujú takýto sen pozitívne – spomínajúc na takéto oznámenie vašej vlastnej smrti, môžete očakávať, že počas katechumenského obdobia vášho života všetky vaše problémy a ťažkosti symbolicky umierajú. 

Moderná kniha snov XXI. Storočia

A nič sa nemôže báť – smrť alebo zomieranie vo sne znamenajú viac ani menej, ale hlavné zmeny v živote, najčastejšie pozitívne, sľubujúc vám úspech v podnikaní, úspech a prosperitu. 

Čo hovorí psychológ Jung

Sen o vlastnej smrti

Vlastná smrť vo sne je spojená s fyzickým stavom organizmu – chorobou, bolesťou, únavou, diagnostikovanou alebo ešte neukázanou. Takéto sny nie sú pre ľudí nijako zriedkavé, každý, kto aspoň raz v živote bol videný ako mŕtvy alebo na vlastnom pohrebe.

Ak vynecháme faktor strachu, ktorý je v krvi by mohla byť vyvolaná hromadením adrenalínu v hodinách nočného pokoja (únava, napríklad), potom sen nesie symboliku transformácie a osvietenie. Ľudské ego podľa Junga nevie o jeho úmrtnosti, a preto sen, ktorý bol snímaný, nemôže znamenať to isté ako v skutočnom živote.

Skôr je to obraz zmeny, ktorý prichádza v takej mimoriadne nepríjemnej a vzrušujúcej podobe. Analytik tiež dal radu, aby svojim pacientom, je príliš zamestnaný s týmto snom: považovať tento obrázok ako vnútorný odvolanie k sebazdokonaľovanie a vývoja, akési povinnosti z podvedomia, skryté túžby zmeniť k lepšiemu. 

Francúzska kniha snov

Jeho rekord menej ako ostatní konzoly – jeho smrť sny o chorobe, ale aj na dlhý život. Nebojte sa, ale skôr počúvajte telo – v súčasnosti niečo potrebuje vašu pozornosť teraz?

Chýbať sa lekárovi bez príležitosti nie je nutné, ale tiež ignorovať závažné ochorenia, ak sú, taky to nie je možné. Sen ti pripomína, že musíš chrániť najcennejšie – zdravie a život. 

Sonnik Miller

Napriek tomu, že interpretácia jeho záznamov je vágna a zriedka spadá na miesto, dajte nám aj tento názor. Smrť symbolizuje zabudnutie zásad života, môže hovoriť o vašom vnútornom trápení, že robíte niečo zlé vo svojom živote, nerozumiete základom vesmíru, stratili ste morálnu cestu.

Človek sa čuduje, prečo jeho vlastná smrť sníva nejako, že si myslí, ako žije a aký bude jeho osud, nevyhnutný koniec, hodina smrti.

Európania tkvejúcich v kresťanskom prístupe k interpretácii jeho motívov hriechu a pokánia, takže táto možnosť volania, ak nechcete priznať, ku kňazovi, teda aspoň v tichosti uvažovať, kde ste zle, čo príde Teraz je váš život. 

Výklad Fedorovskaya

Sen o vlastnej smrti

Kniha snov známeho liečiteľa predvádza šťastnú udalosť v živote a s najväčšou pravdepodobnosťou aj svadbu pre mužov i pre ženy. A ešte dievča, ktorá hovorí, že viac o hroziacej manželstve, než sa napríklad o úspechu diela, alebo vo vojenskej oblasti, pretože manželstvo, obzvlášť prvý symbolicky spojený so smrťou dievčaťa a narodenia ženy, nový muž – vydatou ženou. 

Takže môžete pokojne dýchať, so skutočnou smrťou nie je žiadna spojitosť. Možno sa na chvíľu nebudete cítiť dobre, zvlášť ak máte pocit a dlho si pamätáte to, čo ste videli v nočnú moru.

V žiadnom prípade sa nebojte a nedávajte emocionálne otestované emócie veľkého významu – všetko sa ukáže tak, ako chcete. Koniec koncov, naše sny – nie veta, ale tipy na zmenu vášho života k lepšiemu!

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 61 = 66

Adblock
detector