Grožis ir sveikata

Natūralus plaukų priežiūra: kokie aliejai tinka drėkinimui?

Pastaraisiais metais kosmetologijos tendencijos vis labiau pakeičia mums jau žinomą “chemiją” fone. Įvairios amžiaus moterys ir socialiniai statusai vis dažniau kreipiasi į gamtos turtus, kad išlaikytų savo grožį ir jaunimą.

Plaukų alyvos yra “Žanro klasika”, nes jie naudojami visame pasaulyje.

Contents

Kas yra kupinas “Pelenės efekto”

Žinoma, daugeliui yra daug patogiau ir greičiau naudoti pramonines kaukes.

Natūralus plaukų priežiūra: kokie aliejai tinka drėkinimui?

Pakanka tik tokį produktą taikyti visoje garbanos ilgio, išlaikyti tam tikrą laiko tarpą ir plauti jį tekančiu vandeniu, nes plaukai taps akimirksniu “Reklama” standartas. Tačiau tai, kad šiuo metu vyksta plaukus, brangios kosmetikos gamintojai nori tylėti.

Bet kada “Pelenės efektas” išsklaido, viskas tampa akivaizdu – plaukai tampa dar silpnesni, neryškesni ir trapūs nei anksčiau.

Neseniai jaunoms mergaitėms ir brandžiosioms moterims ypatingas populiarumas naudojamas drėkinamuoju plaukų aliejumi “Rainforest”. Jį gamina ne mažiau mėgstama daugelio rusų moterų britų kompanija “Kūno parduotuvė” ir turi daug objektyvių pranašumų. Savo struktūroje ji panaši į storą ir tankią kaukę, į kurią įeina Manketio riešutų aliejus, aliejaus palmių ir alyvuogių aliejus.

Pridėta prie visa tai yra saldžiai pasirinkta medus, kuri taip pat tarnauja kaip puikus maistingas maistas girliui. Panašius įrankius galima rasti kitų prekių ženklų linijose. Ir jūs netgi galite sukurti drėkinančių plaukų aliejų mišinį sau!

Aliejai sausiems plaukams prižiūrėti

Plaukų slinkimas reikalingas ne tik jų grožiui, bet ir sveikatai. Kvalifikuotai prisotinti spynos yra mažiau jautrūs kenksmingam aplinkos poveikiui – ultravioletiniams spinduliams, šalčiams ir šilumai, agresyviems cheminiams elementams, druskoms, laisviems radikalams. Jei esate vertas rūpintis savo garbanomis, ilgai išgelbėsite jų sveiką spindesį, įspėkite silpnumą ir trapumą, užtikrinsite tinkamą patarimų skerspjūvio prevenciją.

  Ką turėčiau daryti, jei mano kojos patinėja aplink pėdą?

Sausų plaukų savininkai turi skirti ypatingą dėmesį šiuo metu, nes jų garbanos yra silpnos.

Kai kurios moterys nori naudoti drėkinamus kaukes su alyvuogių aliejumi arba, tiksliau, remiantis jais, papildydamos bazines papildomas sudedamąsias dalis. Jie gali būti kiti aliejai, įskaitant eterinius aliejus, taip pat standartinius “Padėjėjai” produktai – vištienos kiaušiniai, pienas, kefyras ir kt.

Tačiau mes patariame jums vis dėlto kreiptis į specialius augalinius aliejus, kurie skirti ne maistui, bet tiesiogiai kosmetikos procedūroms.

Natūralus plaukų priežiūra: kokie aliejai tinka drėkinimui?

Kokie aliejai drėkina plaukus?

Kosmetologijoje yra daugybė produktų, kurie gali būti sėkmingai naudojami kaip pagrindas produktams (kaukėms, kondicionieriams, losjonams ir kt.) Ir jų gryna forma. Tačiau reikia pažymėti, kad antruoju atveju ne visi aliejai bus svarbūs. Kai kurie iš jų, nepaisant išreikštų maistingų savybių, turi silpną skvarbą ir ilgai patenka į plaukų skales.

Todėl jų naudojimas gali būti pateisinamas tik tuo atveju, jei jie yra naudojami šlapioms garbanoms gryna forma ir gali atlaikyti ne mažiau kaip 8-9 valandų šiltnamio efektą. Merginos, naudojančios tokius produktus, linkę laikyti juos ant galvos per naktį.

Kalbant apie drėkinančias savybes, vertingiausi yra aliejai:

 1. Avokados;
 2. Jojoba;
 3. Makadamija;
 4. Migdolai;
 5. Vynuogių sėklos;
 6. Persikas;
 7. Abrikosas;
 8. Palmių medžiai;
 9. Arganas;
 10. Barzdas;
 11. Sezama;
 12. Ratukai;
 13. Lagaminai;
 14. Kakava;
 15. Shi (Karite).

Daugelis moterų nori apriboti save kaukėmis su varnalėle ir alyvuogių aliejumi, tarp jų yra skundų dėl to, kad tokiems produktams beveik neįmanoma plauti plaukus. Iš tiesų, jie yra gana tankūs, storūs ir riebaluoti, todėl jums reikia praplauti galvą du ar net tris kartus iš eilės, kad atsikratyti riebios plėvelės ant plaukų.

Drėkinamojo aliejaus privalumai

Todėl vis tiek rekomenduojame išbandyti lengvąsias natūralios kilmės kosmetikos bazines alyvas. Atkreipkite dėmesį, kad tokio tipo kokybiškas įrankis negali kainuoti apie šimtą rublių. Paprastai pigūs aliejai yra papildyti kitomis, labiau prieinamos žaliavos. Tai, iš esmės, nekenkia plaukams, bet tikimasi “Magiškas” poveikis negarantuoja. Pirkkite produktus tik iš oficialių tiekėjų ar užsienio svetainių.

  Kakava plaukams dažyti: ar tai įmanoma?

Tarp drėkinančių eterinių aliejų plaukams reikia skirti alyvą:

Natūralus plaukų priežiūra: kokie aliejai tinka drėkinimui?
 • Levanda;
 • Cinamona;
 • Mirra;
 • Sandalwood;
 • Mandarinų;
 • Apelsinai;
 • Palmarosa;
 • Smilkalai;
 • Ramunė;
 • Patchouli;
 • Rosewood;
 • Ylang-ylang.

Be to, kad šie eteriniai aliejai turi ryškų drėkinimo efektą, jie taip pat turi daug papildomų vertingų savybių plaukų sveikatai ir elastingumui.

Eteriniai koncentratai yra:

 • Terpenes, kurios reikalingos intensyvaus pernelyg sausų ir trapių girliandų regeneravimui. Be to, šios medžiagos turi ryškų stimuliacinį poveikį, todėl plaukams auginamas;
 • Aldehidai, kurios suteikia poveikį “Natūralus” silikonai, kad plaukai būtų kuo stores, lygūs ir blizgūs, kaip ir reklaminių šampūnų ar kondicionierių modeliai;
 • Aromatiniai junginiai, neutralizuojantys galvos odos patologinius procesus (jie gydo grybą, riebalinę ir sausą seborėją, pleiskaną ir paprastą funkcinį niežėjimą);
 • Angliavandeniliai, kurie žymiai sustiprina folikulus ir prisideda prie kiekvieno plauko stiprumo didinimo. Būtent šie elementai neleidžia prolapštavimui ir užkirsti kelią įvairios genezės difuzinei alopecijai;
 • Organinės rūgštys, kurie padidina garbanų elastingumą ir elastingumą, užkerta kelią jų trapumui ir mechaniniams pažeidimams;
 • Natūralūs alkoholiai, kuris patikimai sustiprina folikulus, skatina odelių gydymą ir normalizuoja galvos odos būklę dėl kaukės lygio reguliavimo ir salų mainų savo ląstelėse.

Kaip lengviausia drėkinamoji kaukė plaukams su varnalėpio aliejaus, galite naudoti bet kurį iš esterių iš pateikto sąrašo. Mišinys taip pat gali būti pridėta prie pagrindo alyva koncentratai – šiuo atveju, poveikis yra dar didesnis, nuolat ir nuolat, nes, sąveikaudami komponentų tarpusavyje duos galimybę atskleisti visą potencialą platų sąrašą naudingų savybių.

Kaip teisingai naudoti alyvas?

Kai kurios moterys tikrai nenorite įdėti savo plaukų, kurie būtų valgyti, bet dėl ​​to, kad kaukės remiantis medaus, grietinės, kefyro, rūgpienio, ir net įprastos alyvuogių aliejaus naudojimas yra iš esmės nepriimtinas jiems.

Natūralus plaukų priežiūra: kokie aliejai tinka drėkinimui?

Tačiau tai nereiškia, kad jie turi atsisakyti vertingų augalinės kilmės kosmetikos aliejų. Pavyzdžiui, eteriai gali būti pridedami prie standarto, “Įsigyta” kaukes arba sumaišykite juos su bazinėmis alyvomis, iš anksto šildydami masę garų vonioje ir tepdami švarias šlapias garbanas. Jei šiuos gaminius naudosite gryna forma, pabandykite juos paskirstyti daugiausia išilgai plaukų, nepažeidžiant šaknų, kad nebūtų sutrikdyta galvos odos riebalų balansas.

  Gvazdikinio aliejaus panaudojimas medicinoje ir kosmetologijoje

Greičiausias skvarba “Šviesa” produktai – avokadų, jojobų ir vynuogių sėklų aliejai.

Jie gali būti naudojami keletą valandų, prieš plauti galvą, ir tai bus pakankamai, kad būtų užtikrinta puiki nuolatinė priežiūra. Kiti natūralūs šios kategorijos produktai turėtų būti palikti gijose naktį, būtinai sukuriant galvos šiltnamio efektą ir uždengiant specialiu polietileno dangteliu.

Prieš naudojimą visos skystos ir kietos medžiagos turi būti šiek tiek pašildomos, todėl jie greičiau prasiskverbs į svarstykles, o procedūros rezultatas bus ryškesnis. Taikant juos purviniems riebiems plaukams yra visiškai beprasmiška, todėl jūs galite iš karto palikti šią įmonę.

Taip pat rekomenduojama papildyti natūraliomis priemonėmis įprastą kosmetiką – šampūną, skysčius, balzamą, kondicionierius, kaukes ir kt.

Tegul jūsų galvos plaukai šviečia stiprybe ir sveikata!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply