Güzellik ve sağlık

Bir esmerden sarışınlara nasıl zarar vermeden, nasıl güzel bir saç rengi elde edersiniz?

Bir kadının imajını değiştirmek için birçok yolu vardır. Bunun için giyim tarzınızı, makyajınızı düzeltebilirsiniz, ancak birçok kadın bunu yapmayı tercih eder, her şeyden önce, ipliklerin rengini deneyin.

Bu tür değişiklikler kardinal olmayabilir, ama aynı zamanda kadınların esmerden nasıl sarışın olacağı üzerine düşünmeleri de oluyor ve bu her zaman kolay değil.

Bu gibi değişikliklere hazır olanlar, birkaç boyama prosedürü gerektirebileceğinden sabırlı olmalısınız. Ayrıca, bu konuya yanlış bir yaklaşımla, kilitlerinize zarar verebilirsiniz. Böyle bir adımda karar vermeden önce kararınızı dikkatlice düşünmeniz, esmerlerden sarışınlara başarılı bir dönüşümün sırlarını tanımanız gerekir.

Kesinlikle sarışın olmaya hazır mısın?

Bir esmerden sarışınlara nasıl zarar vermeden, nasıl güzel bir saç rengi elde edersiniz?

Amacınıza giden yolda, bir dizi zorlukla karşılaşmanız gerekebilir. Örneğin, birçok kadın saçın açılmasından, sarı bir renk tonuna sahip olduklarından şikayet ederler, çünkü tüm görüntü bozulur.

Geçen ipliklerini rengini değiştirdikten sonra daha dikkatli bakıma ihtiyacı ve maske önce, Balsam kullanırsanız, günlük, gerekli olur boyandıktan sonra, kilitler ile sorunların önlenmesi için kullanılmalıdır klimalar.

Bütün bu problemler çözülürse - sarılıktan kurtulabilirsiniz ve rüyanız uğruna hayaliniz için uygun bakım vermeye hazırsınız, o zaman bu bukleler renginin her kıza uygun olmadığını düşünmeye değer.

Bu koşullar altında doğru seçimi yapıp yapmadığınızı düşünmelisiniz:

  • Sorun cilt, sivilce, döküntü, tahriş, iltihap eğilimli. Parlak bukleler sadece bu problemlerin altını çizer;
  • Çok büyük özellikler. Bu durumda, ışık kilitler sadece bunları vurgulamak değil, aynı zamanda görsel olarak da büyük yapamaz. Eğer yüzünüzün ve aydınlatılması çok büyük olmadan özellikleri terk edilmesi gerektiğini düşünüyorsanız.

Bir gölge seçin

Bu tür sorunlarınız olmasa bile, boyama yapmaya başlamak için "körelmeyin" demeyin, ipliklerin yeni tonlarının size gerçekten uygun olup olmadığını kontrol edin ve bunları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz:

  • Doğru saç rengini seçmek için farklı tonlarda peruk ölçün ve bütün olarak sarışın olduğunuza emin olun. Bunu makyajla ve bunun olmadan yapması önerilir;
  • Sen-ebilmek kullanma ile Photoshop kullanabilirsiniz "Dene" onun fotoğrafına tamamen farklı sarışın tonları.

Bazen kadınlar uydurmanın daha basit bir yolunu seçer - kız arkadaşının saçını hafif bukleler ile yüze uygular. Bu yaklaşımla, yanlış bir sonuç elde edebilirsiniz ve aslında nasıl görüneceğini, lekelenmeden sonra anlayacağınızı görebilirsiniz.

Sarışın seçmek

Prosedürü sadece kabin içinde değil, aynı zamanda evde de yapabilirsiniz ve doğru boyayı seçmek önemlidir.

Çeşitlerinin ikisi var:

Bir esmerden sarışınlara nasıl zarar vermeden, nasıl güzel bir saç rengi elde edersiniz?
  • Ev. Bu araç hemen hemen her mağazadan satın alınabilir. Maliyeti düşüktür ve bunun yardımı ile etki elde edilebilir, ancak genellikle bu boyalarda% 6 ila% 9 oranında oksijen içerir, bu yüzden saça çok zararlıdır. Uygulamadan sonra iplikçikler çok incedir, bu yüzden sadece iplik tellerinin tonunu değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda saçlara zarar vermeden nasıl sarışın olursanız olun, bu boya size uymaz;
  • Profesyonel. Özel mağazalarda satın alınabilir, ancak maliyeti oldukça yüksektir. Bu ürünler maksimum% 3 oksijen içerir, bu nedenle bukleler üzerinde hafif bir etkisi vardır. Buna ek olarak, profesyonel boyalar, ölçekli olan özel tüplerde üretilir, böylece ürünün bileşenlerini karıştırmak ve formülasyonu kullanmak daha kolaydır. Bu boyalarda oksijen, ürüne bağlı ayrı ambalajlarda üretilir.

Eğer oksijen ile aracı edinme, ev boya kullanarak karar verin evde sarışın olursam maddenin daha küçük konsantrasyon, daha nazik etkisi saç çünkü, konsantrasyonu% 6'dan fazla değildir.

Henüz profesyonel araçlara başvurmaya karar vermek için boya bileşenlerini ayrı olarak satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için, sıvı formda satılan supra (mavi bir renge sahip olan aydınlatma tozu) ve oksijene ihtiyacınız vardır. İkincisi, kural olarak, 1.5 litre hacimli şişelerde satılıyor, ancak şişeleme için de satın alınabilir.

Renklendirme zorluk

Kırmızılar, kahverengi saçlı, esmerler, sarışınlar - hemen hemen tüm kızlar bugün buklelerin renginin değişmesi nedeniyle doğru tonu ve rengi elde ediyorlar. Eğer telleriniz boyanırsa, özellikle esmer, kahverengi saçlı bir kadın ya da kızıl saçlı bir kızsanız, sarışın olmak zor olacaktır.

İstenilen rengi elde etmek için saçları 1-2 hafta arayla birkaç kez boyamanız gerekecektir. Tabii ki, böyle incelmesi gibi hızlı, kahverengi saçlı veya tek bir prosedürde bir sarışın olmak mümkün olacak kırmızı, fakat bu sonuçla paralel olarak, bekleneni edilecektir nedeniyle esmer hangisinin için boyama ve sorunlar için bir araç satın alabilirsiniz, "Ben yanmış am", asi kilitler.

Saçınız renklendirilmişse, sarışın bir güzelliğe dönüşmeden önce, önceki çarenin kalıntılarını yıkamanız gerekir. Bunun için özel bir mağazada da satın alabileceğiniz özel bileşikler kullanılır.

Sarılık olmadan sarışın olmak nasıl?

Bir esmerden sarışınlara nasıl zarar vermeden, nasıl güzel bir saç rengi elde edersiniz?

Bu, kendileri için kum ya da altın tonları seçmemiş olan kızların ilgisini çeken diğer önemli bir meseledir. Sarı pigment, mor tonlama yoluyla nötralize edilebilir, ancak bu amaç için, istenen gölgeyi elde etmek için gerekli sürenin muhafaza edilmesi için doğru bir şekilde bir boya tatbik edilmesi gereklidir. Bu işlemi yapmak için kalitatif olarak profesyonel olabilir ve evde özel tonlama balmumu kullanımıyla değiştirilebilir.

Meliorasyondan sonra sarışın olmak biraz daha kolay, çünkü teller yavaş yavaş renkleniyor. Aynı zamanda bakımlı bir görünüme sahipler, çok renkli bukleler doğal görünüyor ve her yeni renklendirme ile daha hafif hale geliyor.

Bununla birlikte, saçın tam olarak aydınlatılmasından sonra, dikkatli bir bakım gerektirmesi gerçeğine, çünkü orijinal rengin kullanılan boyanın etkisini etkilemediği gerçeğine hazırlıklı olun.

Melirovaniya'dan sonra bir sarışın olmaya karar verdiğinde, kilitlerin düzgün bir ton almasına ve onları ciddi hasarlardan koruyabilmesine olanak verecek şekilde aşamalı bir resim olarak böyle bir nüanstan kaçınmak mümkün olmayacaktır.

Boyama Prosedürü

Bileşimi yıkanmamış bukleler için uygulayın.

İşte ilk prosedürde hangi eylem algoritması izlenmelidir.

Bir esmerden sarışınlara nasıl zarar vermeden, nasıl güzel bir saç rengi elde edersiniz?
  1. plastik bir kap içerisinde koyarak oksijen ve 1 kısım yukarıda Bölüm 2 alan bileşenleri anlamına gelir. Eldivenleri ellerine koy;
  2. Enine ve boyuna 2 parça yaparız, böylece saçı 4 parçaya böleriz, bunların her biri boya ile işlenmelidir. Aynı zamanda, kızıl saçlı, kahverengi saçlı bir kadın ya da esmer bir sarışın olup olmayacağınıza bakılmaksızın köklere bir çare uygulamak zorunda değilsiniz. Köklerden, birkaç cm geri çekilmeniz gerekir;
  3. Kompozisyonla işlenen iplikçikler, sık tırnaklarla bir taraktan dikkatle taranmalıdır. Bu, bileşimin kilitlere göre düzgün dağılımı için gereklidir;
  4. Sarışın yaklaşık yarım saat kadar yaşlandı ve sonra yıkandı.

Tekrarlanan prosedürde, bileşim saç ve köklerin tüm uzunluğuna uygulanmalıdır. Bu, cildin ısısının, saçın bu kısmının pigmenti daha hızlı emmesine izin vermesinden kaynaklanmaktadır, böylece işitme başlığı düzensiz bir ton alabilmektedir.

Tekrarlanan lekelenme esmerleri ile bileşimin bir saat boyunca muhafaza edilmesi arzu edilir. Kızıl saçlı bir sarışın olmaya karar verirseniz, yaklaşık 40-45 dakika için yeterli olacaktır, çünkü renklendirici madde bu tonun kıvrımlarına biraz daha hızlı emilir.

Tekrarlanan prosedürler birkaç tane gerekebilir ve buklelerin orijinal tonuna bağlıdır.

Sarışın erkeklerin diğer saç tonlarıyla kızlardan daha çekici göründüğü yönünde bir görüş var.

Daha güçlü cinselliğin modern temsilcileri bu iddiayı çürütüyorlar; esmerleri seksi, rafine, çekici ve kızıllar olarak sıradışı bir şekilde mizaç ve zeki olarak değerlendiriyorlar. Tellerin rengini seçmenin ana kriteri kendi rahatınızdır.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

99 − 89 =