Gyvūnai leidžiami

Kišeniniai šunys: veislės, charakterio savybės ir priežiūra

Glamoriški maži šunys yra mados dovana, ir visuomenėje be gyvūno, kuris lengvai tinka piniginėje, rodomas retas veislės šou.

Maži šunys naudai, nes senovės majų laiko – jie pirmą kartą atnešė pastatyti ant pjedestalo gyvūnus ir padarė savo talismaną – veislė Čihuahua.

Kišeniniai šunys: veislės, charakterio savybės ir priežiūra

Tarp kišeninių šunų veislių yra tie, kurie nebuvo parinkti dekoravimui. Kai kurie iš jų buvo reikalingi žiurkėms žaisti – šie nemalonūs graužikai lengvai susidorojo su katėmis.

Kiškių veislių šunys grojo kompanionų ir sargybinių vaidmeniu ir vis dar susidoroja su tuo “Darbas”. Saugiai paslėpti maišeliuose, jie laiku įspėja šeimininkus apie pavojų, saugo savo pinigines nuo smulkių vagių įsibrovimo.


Laikydamas ranką su aštriais dantimis, šuo gali demoralizuoti užpuolikas, ir “Auka” šiais laikais yra laikas kreiptis pagalbos arba pabėgti. Taigi nemanyk, kad jei kišeninis šuo yra mažas, tai yra moteriškas žaislas. Šie šunys įrodė savo poreikius.

Net jei jie pateikiami dekoratyviniais tikslais, tai nereiškia, kad augintinis yra tik apdailai – tikrasis draugas bet kuriuo metu gali tapti patikimu gynėju.

Contents

Šiek tiek istorijos

Moterys – nuo Renesanso iki viduramžių – ne tik pasirodė visuomenėje su įvairiais gyvūnais – šeškai ir maži šunys. Tuo metu jie nežinojo apie asmeninės higienos taisykles ir su jais veždavo gyvūnus buvo labiau reikalinga nei madinga.

Blauzdos, pasirinkusios aukštus moterų populiariosios šukuosenos, mažesnės įkando, jei gražioje moters rankose būtų nedidelis augintinis. Gyvūno kūno temperatūra yra aukštesnė už žmogaus, todėl maistui parinkti buvo išparduoti komplimentai.

Be to, gyvulių vilnos buvo nušluostytos rankomis – apie saleles, tada negirdėjo.

Namuose nedideli šunys saugojo žiurkių turtą ir įspėjo neapgalvotus tarnus apie vagių įsiskverbimą garsiai giradami.

Mažiausias veisles

Jei sudarysite 10 mažiausių kišeninių šunų viršūnę, tai atrodys taip.

Kišeniniai šunys: veislės, charakterio savybės ir priežiūra
  1. Kišenė šunys Čihuahua yra ne tik mažiausia iš visų šunų, bet ir seniausia. Tai buvo atrasta “Live” palyginti neseniai – 1848 m. Meksikoje, Chihuahua valstijoje, tačiau prieš tai jo vaizdai buvo rasta ant molio tablečių. Šių šunų gigantai pasiekia 3 kg svorio ir 23 cm žiemą. Tačiau dažniau kūdikiai, sveriantys mažiau kaip 2 kg, bei 15-18 cm padidėjimas. Mažiausias atstovas šio senovės veislės svėrė 675 g ir buvo pasiektas ties ketera 11 cm. Jo vardas buvo Boo Boo. Simbolis kovoja, kaip grandininis šuo. Nuomininkas niekada neklysta;
  2. XIX amžiuje Anglijoje, Jorkšyro grafystėje buvo vadovaujama dekoratyviniai terjerai, vėliau gavo savo vardą ant Apskrities pavadinimas – jorkšyro terjerai, Jorkšyro terjerai. Tarp veislės atstovų buvo šuo, įrašytas Gineso rekordų knygoje kaip mažiausias šuo. Nepaisant to, kad vidutinis dydis 2 jorkšyro terjerai vyksta, Silvija – vadinamasis kalė – buvo 6,3 cm ties ketera, o svoris buvo 113 g Pasak veislės standartą ties ketera iki 23 cm ir sveria iki 3 kg. Gyvūnai yra lengvai mokomi, energingi, beviltiški ir įdomūs. Buttoje yra labai lengvai – tvarkingas ir švarus. Ji rūpinasi tik kailiu ir visais ilgaplaukiais šunimis;
  3. Rusijos kinologai, rodydami rusišką žaislą, galvoja apie pirkėjų laiką ir patogumą, todėl mini mažų kišeninių šunų atstovauja 2 variantai – ilgaplaukis ir lygus plaukai. Aukštis iki 28 cm, svoris iki 3 kg. Toychiki yra draugiški ir žaismingi, turi lengvą charakterį, vienodai traktuoja visus priimančios šeimos narius, nesistengia dominuoti;
  4. Prahos bėgikas – jau pagal veislės pavadinimą aišku, kodėl ji buvo paimta ir kur. Tolesniame IX amžiuje katės negalėjo atsispirti pilvųjų graužikų invazijai, o turtingi miestiečiai pradėjo šunis, kurie neutralizavo priešą nykiuose. “Wolf” augimas nuo 20 iki 23 cm, svoris nuo 2,6 iki 3, 5 kg. Nepaisant to, kad šiuo metu žiurkės pradedamos kaip kompanionai, veislės atstovai neprarado savo gamtos šansai. Jas lengva išmokti ir gerai bendrauti su vaikais;
  5. Pomeranijos špicas atrodo ir atrodo kaip šuo. Atgaivinantis veislės narys gali būti laikomas pliušiniu žaislu. Aukštis iki nugarėlių iki 28 cm, svoris iki 3,5 kg. “Mini-Spitzes” yra bebaimis ir drąsūs, o jų išradingumas yra išskirtinis, užimantis 23 vietą “protingiausių” sąraše. Iš pradžių Spitz buvo išaugintas Vokietijoje, Pomeranijoje, tačiau buvo “Pateiktas teismui” Karalienė Viktorija taip sužinojau, kad kinologai pradėjo veisti mažus gyvūnus;
  6. Amerikiečių žaisliniai terjerai, kurių protėviai buvo lapės terjeros, nesiskiria nuo jų didesnių kolektyvų savybių. Jie yra chuliganai, jie yra draugiški, jie nėra labai įdomūs, jie visada stengiasi, kad asmuo taptų kompanija. Jų veiklą labai sunku apriboti, ypač jauno amžiaus. Standartinis augimas iki 29 cm, svoris iki 4 kg;
  7. Kišeniniai šunys: veislės, charakterio savybės ir priežiūraJaponijos khina buvo gerbiama kunigaikščių net Japonijos imperijos dinastijos laikais. Kinijoje ir Japonijoje vis dar yra legendos apie šitų šunų nežemišką kilmę su aukštuoju plokščiu snukiu ir iškilusių akių išraiška. Hinas yra protingas šuo, lengvai išmokytas komandose, gana ramus ir draugiškas. Jei kasdien prižiūrėsite savo ilgus plaukus, tai procedūra užtrunka šiek tiek laiko, nes Hinas su orumu vykdo renginį;
  8. Su Anglijos žaislinis terjeras, gautas XIX a., Yra gana sunku susiburti. Veislė yra gana tipiška, reikalauja rimtų treniruočių ir stiprios rankos, nepaisant jos nedidelio dydžio – iki 30 cm į vidų ir iki 3,6 kg svorio – gali lengvai sėdėti “Ant kaklo” ne vidutiniškai geras kapitonas. Bet yra “Stipri kokybė” – beribis atsidavimas;
  9. Senovės dekoratyvinė papiljono veislė atsirado dar 16 a. Šuns vardas skirtas juokingas drugelis ausims. Kadangi ji nėra nauja, tiksliai, kur ji atsirado, Belgijoje ar Ispanijoje istorija daugiau nebeprisimena. Proto papiljonų reitinge užima garbingą 8 vietą. Standartas yra iki 4,5 kg ir iki 28 cm. Galima nustebinti, tačiau šie protingi draugiški ir labai graži šunys buvo išauginti kovojant su graužikais;
  10. Užbaigia 10 geriausių Bolognese – augimą iki 30 cm, svorio iki 4 kg. Prancūzijos atstovai yra plačiai paplitę buvusių NVS erdvėje ir turi mažą vardą – “lap-dog”. Šie šunys yra saugomi, protingi ir švelnūs, išskirtinai tinkami mokymui ir dažnai demonstruoja savo įgūdžius cirko pasirodymų metu.

Šiuo metu taip pat yra mados ir kitos mažos veislės: žaislinis pudelis, Australijos šilkinis terjeras, panašus į Yorko išvaizdą, ir Kinijos šėrimo veislė. Reitinguose jie užima atitinkamai 12, 15 ir 23 vietas. Dideli šių veislių egzemplioriai netelpa į krepšį.

Paprastos mažų šunų laikymo taisyklės

Gyvūnai turėtų turėti savo vietą miegoti. Tegul dizainerio namas stovi tarp pagalvių, bet miegamasis turi būti jo paties.

Kišeniniai šunys: veislės, charakterio savybės ir priežiūra

Jūs negalite išmokyti sau valgyti šuns iš savo plokštelės ir eiti prie stalo. Nepriklausomai nuo dydžio, gali būti gyvūnų šunų liga, įskaitant kirminus. Reikia ne tik paremti Pranešti apie kortelę apie rangus, bet taip pat nepamiršti apie asmeninę higieną.

Mažasis šuo turi išmokti susidoroti su dėkle arba toleruoti vaikščiojimą. Dėl šių paprastų normų, kurios yra privalomos normalaus dydžio gyvuliams, vykdymas, darantis gali parodyti ne tik išorinį grožį, bet ir gerus manieros.

Galų gale labai dažnai girdime apie netinkamą mažųjų veislių pobūdį, ir šuo pats savaime nėra kaltas. Negalima sugadinti “kūdikio”. Tikrasis šuo naudojamas gyventi pagal paketo įstatymus, laikantis hierarchijos. Nenaudokite šuns gyvenimo mažos duobės.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply