Gyvūnai leidžiami

Labradoras: kaip atskirti kryžius nuo grynų veislių?

Pastaruoju metu tampa vis svarbesnė moterų veisimas įvairioms “dizainerių” šunų veislėms, kertamos iš iš esmės skirtingų tėvų. Ypač gerai žinomas šiuo atžvilgiu Labradoro mestizo.

Contents

Metis Labradors – kokie jie?

Labradoro net kirto su pudeliai, kuriuo ten juokingas šuniukai Būdinga spalva, su garbanotais plaukais, primenanti uciekł. Žinoma, toks naminis gyvūnėlis bus unikalus, unikalus ir labai patrauklus svetimšaliams. Bet pats savininkas, toks šuo gali sukelti daug problemų.

Labradoras: kaip atskirti kryžius nuo grynų veislių?

Patyrę šunų krautuvai, ir patyrę veisėjai yra gerai žinoma, kad kiekvienos veislės labiausiai lojalūs ir ištikimi keturkojai draugai asmuo turi tam tikrą charakterį, mąstymo būdą ir gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, medžiokliniai šunys yra labai bebaimis, judri, atsparūs, užsispyrę ir neįtikėtinai žavūs.

Pudėliai yra protingi, ramūs, teisingi, ištikimi ir paklusnūs. Kas gali atsitikti, jei kirsite šias dvi veisles? Tiesa, mes gausime pusę veislės.

Bet metisomas, jis, deja, bus ne tik išoriškai, taigi ir gyvūno elgsenos ypatybės taps labai nenuspėjamos.

Labradoro šuniukai labai dažnai turi visiškai tikslius suaugusio šuns bruožus, tai yra, pusė veislė yra lengvai supainiuota su grynaveisliu šuniu. Tokių pardavimų “Gyvenamosios prekės” dažnai užsiima nesąžiningais veisėjais. Apie tai, kas augs, iš pažiūros grynakraus šuniuko, galite tik spėlioti per pirmuosius savo gyvenimo mėnesius. Savininkai, kurie pardavė tave kūdikį, gali sąmoningai paslėpti savo tėvų kilmę arba išreikšti norimą realybę.

Tikrai pasigailės mėgėjai ir gyvūnų gynėjai – “Ir kas čia taip baisi?” Kokį vaidmenį atlieka veislė, jei norėtumėte šuns? “. Tačiau kai kuriems žmonėms iš esmės gryno veislės buvimas, o ne dėl tuštybės, o dėl tam tikrų asmeninių savybių naujai atrastą mėgstamą poreikį. Kaip galima atskirti Labradorą nuo pusės veislės ir kas “Perėjęs” veislės dabar egzistuoja?

Nepriklausomas veislės autentiškumo “egzaminas”

Labradoras yra vienas iš populiariausių šunų pasaulyje, kurį naudoja nesąžiningi veisėjai. Dabar mes nekalbame apie pirkimą “Dizaineris” pusės veislės, nes šiuo atveju kerta du grynaveisliai šunys. Mes kalbame apie atvejus, kai jūs aktyviai parduodate kryžių tarp labradoro ir mongrelio, aktyviai jį išleidžiate kaip garbingą grynos veislės atstovą.

Labradorą galima lengvai atskirti nuo Mestizo, tačiau pradedantiesiems gali kilti daug klausimų apie tai. Ir tai ne tik apie kailio spalvą ar būklę. Svarbu, kad būtų galima stebėti naujai gimę naminių gyvūnėlių elgesio ypatumus namuose, kad suprastų, kaip jie atitinka tipiškas veislės asmenybės savybes.

Labradoras: kaip atskirti kryžius nuo grynų veislių?

Pirmiausia labradoras yra labiausiai malonus ir švelnus šuo pasaulyje. Bet kokia agresija, ypač be pasiteisinimų, visiškai nėra.

Šie augintiniai yra išskirtinai žaismingi ir mobilūs, labai smalsūs ir komunikaciniai. Jie bando drauge su visais ir lengvai susisiekti su bet kuriuo asmeniu.

Jie taip pat yra puikus auklės mažiems vaikams, o tai ypač svarbu šeimoms su vaiku.

Įsivaizduokite – jūs imtis Labradoro, padaryti jį savo palikuonims mėgstamiausią, ir jis pradeda rodyti agresiją, kuri yra daugiau būdingas pavargusioms Out, laukinių Mišrios! Ar tai malonu? Mes tikime, kad ne.

Kaip galima atskirti šį grynąjį šunį nuo “klastojimo”?

 • Atkreipkite dėmesį į bendrą išvaizdą. Real Labradors yra “Sturdy” net ir šuniukui. Jų žandikauliai yra vidutinio dydžio, kaip akys. Jiems nėra ilgosios nosies. Visas vidurinis trečdalis snukio yra kampinis, o ne suapvalintas;
 • Tikrojo Labradoro ausys yra vidutinio dydžio sūkuriai, tvirtai prigludusios prie galvos, toli nuo galvos priekio;
 • Labradoro uodega šiek tiek panaši į ūdros uodegą – ji gana platus ir tankus bazėje ir reguliariai smailėja į galą;
 • Šuniuko kailis yra gana tankus, kailis trumpas, tarsi “Velvet” prie prisilietimo. Auksiniuose retriveriuose jis užmiega su atitinkamu atspalviu saulėje. Beje, patyrę šunų veisėjai sako, kad aukso ir šokolado labradoriai yra labiausiai išminties ir protingi;
 • Labradoro spalva yra vienoda, todėl, jei ant jo kūno yra dėmių, tikėtina, kad veislė nėra švari. Šiuo atžvilgiu išimtis yra vos pastebima šviesiaplaukė ant aukso spalvos dažytų asmenų krūtinės.

Šunims nuo šuniuko taip pat gali atsirasti būdingų asmenybės bruožų. Maži Labradorai yra pakankamai žaismingi ir kvaili, kuris, beje, būdingas visiems šuniukams.

Tačiau, kartu su šiomis tipiškomis savybėmis, mažas naminių gyvūnėlių turinys turi turėti šias charakteristikas:

Labradoras: kaip atskirti kryžius nuo grynų veislių?
 • Atsakomumas;
 • Švelnumas;
 • Pusiausvyra;
 • Malonumas;
 • Weasel;
 • Priedas savininkui;
 • Protas;
 • Agility;
 • Paklusnumas.

Kai kryžminimas su mongreliais, charakterio bruožai gali pasireikšti netikėtai, ir ne visada jie yra priimtini savininkams.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į Métis su kovos akmenimis, pvz., Tarp “Staff” ir “Labrador”. “Mestizov” darbuotojai ir “Labradoras” gali parodyti netikėtus elgesio veiksnius, kurie gali būti netinkami bendraujant su vaiku.

Populiariausi Mestizo Labradorai

Labiausiai populiarus ir populiarus šiandien yra labradorų mestizo ir husky. Ši nuostabi dirbtinai išauginta veislė yra labai graži. Šuo paima iš Husky savo balkšvos, išraiškingos, paprastai šiaurės akys, o iš labradoro – bagažinės ir spalvos. Šiuo atveju naminių gyvūnėlių kailis gali būti šiek tiek nepatogus ir purvinas. Kartais jie turi skirtingas akis: viena yra šviesiai mėlyna, o kita – ruda.

Šių šunų pobūdis paprastai būna lengvas, nors kartais jų šiek tiek griežta temperamento, paimto iš huskio, vis dar gali paslysti kasdieniame elgesyje. Tokie keturkampiai augintiniai yra protingi, kiekviename veiksme dominuoja logika (išskyrus žaidimus). Jie taip pat linkę, draugiški, pritvirtinti prie savininko. Jie gali parodyti agresiją, kai artėja arba kelia pavojų. Jie yra pakankamai švelni ir kantrūs, rasti bendrą kalbą su vaikais, mėgsta žaisti bet kuriame amžiuje, yra judrios ir kartais triukšmingos.

Labradoro ir Laikos metas turi apie tokias pačias savybes: regėjimo ir elgesio. Iš išorės jie paprastai būna šviesios spalvos, aštrios ausys, būdingos huskiui, pakelti aukštyn. Temperamentas yra vidutinis, labai mobilus. Tokie šunys puikiai tinka medžioti. Neigiamų savybių paprastai gali pasireikšti “Barking” savivalė, atsparumas ir nepriklausomybė. Tačiau tipiškos “Labradoro” savybės gali sušvelninti ir neutralizuoti Tolimųjų šiaurės papročių.

Labai puikūs veisimo požiūriu yra “Mestizo Labradoras” ir “Shepherd”. Kaip žinoma, vokiečių aviganis turi savybes, kurias ši veislė garsėja visame pasaulyje. Visų pirma tai yra protas. Šie keturkampiai draugai yra labai smalsūs, budrūs, drąsūs, pasitiki savimi ir jėgomis.

Labradoras: kaip atskirti kryžius nuo grynų veislių?

Jie yra nuoširdžiai skirti vieninteliam jų valdovui. Ir, jei mokinys patenka į didelę šeimą, pats pats pats pasirenka savininką.

Nebūtinai savininkas bus vyras ar vaikas, kurį nuspręsite duoti šuniui. Gali būti, kad ji pasirinks tave kaip ją “Leader”.

Piemenys gerai suvokia aplinkinius žmones. Ir verta, kad vienas iš jų atiduotų silpnumą, nes šunys akyse lydosi mūsų akyse. Nepaisant to, jei asmuo prijaukė naminį gyvūnėlį, jis liktų ištikimas jam likusiam jo gyvenimui.

Iš Labradoro tokie mestizos taip pat turi būdingų pirmaujančių bruožų – švelnumo, gerumo, bendravimo. Rezultatas yra kažkas panašaus “Idealus” šunys.

Net jei turite geriausią asortimentą asmeninių savybių, nepamirškite, kaip svarbu tinkamai jį pakelti. Bet koks šuo gali tapti tikru meistru jums, jei nesate laikomas save lyderiu. Šuo tikrai turi jaustis jūsų jėga, vidinė šerdis, dominavimas. Priešingu atveju jūs rizikuojate auginti visiškai nekontroliuojamą, agresyvų ir nepakankamą perteklinį šuniuką. Ir atminkite, kad jūs esate atsakingi už tuos, kurie suklydo!

Tegul jūsų naujas augintinis suteiks jums tik laimę!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply