Jaukus namas

Ar galima sumažinti žiedo dydį?

Mėgstamiausias žiedas mergaitei ir dekoravimui, ir brangakmenis, o gal ir įsimintina dovana. Kai pirštai numesti svorį ir žiedas pradeda slysti, baimė yra pridedama prie fizinio diskomforto – kas, jei jis prarastas? Todėl būtina ne atidėti, bet išspręsti problemą namuose ar specializuotoje brangiųjų metalų gaminių remonto dirbtuvėje.

Contents

Ar galima sumažinti žiedo dydį

Pirmiausia sutinkate, kad diskusija bus susijusi tik su juvelyriniais dirbiniais. Daugelis žino, kad juvelyriniai dirbiniai niekada neprivalo taisyti papuošalų.

Ir mes nerekomenduojame įdėti ir keisti papuošalų, jei jie nėra pagaminti iš aukso, sidabro ar platinos, ir yra keletas priežasčių:

Ar galima sumažinti žiedo dydį?
  • bižuterijos dirbiniai gali būti gaminami iš vieno šimto lydinių, kurių kiekviena neprognozuojamai elgiasi apdorojant ir šildant;
  • juvelyriniai dirbiniai 90% atvejų praranda savo išvaizdą bandant pakeisti savo formą;
  • skirtingai nuo aukso ir tt, ne juvelyrinių dirbinių lydiniai suskaidomi suspaudžiant ir, kai kaitinami, pasidaro juodos arba žalios;
  • Nežinomas lydinys po apdorojimo gali netikėtai tapti žalingų oksidų šaltiniu, sugadinančiu odą.

Vienu žodžiu, tik taurieji metalai gali būti saugiai apdorojami. Taigi, jūs turite auksinį ar sidabrinį žiedą, kuris staiga tapo jums ne pagal dydį. Padėtis gali būti ištaisyta vienu iš žemiau aprašytų metodų. Jums tiesiog reikia nuspręsti, kaip protingai galite tai padaryti patys, paklauskite vyro ar kreipkitės į profesionalų juvelyrą.

Kaip juvelyrai sumažina auksinio žiedo dydį

Norėdami pasiekti šį tikslą, vedlys gali naudoti du metodus:

  • Iškirpti metalo gabalėlį ir sumažinti apskritimo kraštus;
  • išspausti metalą specialia įranga.
Ar galima sumažinti žiedo dydį?

Ši procedūra susijusi su lengviais juvelyriniais dirbiniais, tačiau joje yra apribojimų. Pavyzdžiui, neįmanoma išspausti ornamentu, kurio storis yra didesnis nei 8 mm, nes jo galai deformuosis netolygiai dėl vidurio. Iš plataus produkto reikia iškirpti tik gabalėlį.

Tas pats pasakytina apie situaciją, kai klientas prašo sumažinti deimanto žiedo dydį. Faktas yra tai, kad inkrustaciniai akmenys ir subtilus kalimo rupes, kai išspausti, tai reiškia, kad yra tik viena išeitis – iškirpti, iškirpti reikiamą ir prisukti kraštus.

Labai paprasta išspausti sužadėtinį žiedą, bet kokį sudėtingumą ir bet kokį dizainą, tiesiog išvengti akmenų ir azhur. Visi tokie įtraukimo produktai taip pat paprasčiausiai sumažinami, net spausdinant.

Ar jūs įdomu, kaip specialistai išspaudžia metalą? Juvelyrė, norėdami sumažinti žiedo dydį, turite ją šildyti ant ugnies ir atvėsti. Tada produktas yra dedamas į specialų kūgį, padengtą spaudos panašumu – su perforuoto kamuoliuko kampu ir suklijuotas plaktuku.

Su kiekvienu smūgiu metalinis ratas nusileidžia žemyn ant smailės kūgio, kai kalimasis metalas susilygina ir sumažėja. Kai pasiekiamas norimas perimetras, kalimas sustabdomas ir šonai yra poliruoti.

Taigi, jei nusprendėte pasinaudoti juvelyro paslaugomis, pvz., Deimanto žiedą, kad sumažintumėte, paklauskite, kaip tiksliai jis spręs šią užduotį.

Kaip sumažinti žiedo dydį namuose

Ar esate įsitikinęs, kad nenorėsite kreiptis į juvelyrą? Tada pasirinkite vieną iš būdų, kuriais liaudies meistrai dalijasi.

Silikoninis pamušalas

Ar galima sumažinti žiedo dydį?

Tai reiškia, kad bus išvengta slydimo, žiedas nebus nukristi ir paspausti gretimus pirštus. Tačiau tokį dalyką sunku rasti, nepaisant akivaizdaus naudingumo ir aktualumo. Nebandykite pagaminti nežinomų medžiagų antklodžių!

Panašiai kaip pirštų falangoje, ant objekto yra labai didelis mechaninis įtempis. Tai reiškia, kad bet kuri kaučiuko medžiaga, saugi odai, tęsis ne ilgiau kaip mėnesį.

Faktas yra tas, kad gamyklos pagalvėlės (kartais parduodamos didelėse juvelyrinių dirbinių parduotuvėse) turėtų būti pagamintos iš silikono, taip pat saugios ir patvarios, taip pat skaidrios ir nematomos medžiagos. Jei radote tokį dalyką, įsitikinkite, kad esate sau ir savo drauge – tai bus naudinga!

3D kopijavimo žiedo spausdinimas

Technologijos neapsiriboja, ir šiandien galite užsisakyti žiedo atsarginę kopiją pažangiame spaustuvėje, kurią gamysite per 15 minučių nuo skaidraus fotopolimero. Ši parinktis šiek tiek skiriasi nuo ankstesnės, nes fotopolimeras yra mažiau patvarus – tokio produkto gyvenimas yra apie 1 metus. Iš privalumų – maža 3D spausdinimo kaina ir ideali piršto nusileidimo įtaka.

Mažesnis žiedas

Kaip sumažinti dydį, jei žiedas su akmeniu, ir jūs bijote jį perduoti kapitonui? Visais laikais, kai dar nebuvo silikono ir fotopolimero, viskas buvo naudojama – didesniame žiede turi būti didesnis. Viršutinis apdaila bus apačioje, taigi jūs atsikratysite baimės prarasti brangakmenį.

Nagų lakas

Namuose mergaitė atvyks į aiškų nagų lako gelbėjimą. Norėdami susiaurinti perimetrą iš vidaus, vidinėje žiedo pusėje nuosekliai reikia taikyti laką, kelis dešimtys sluoksnių. Kiek sluoksnių bus pakankamai, sužinosite pagal patirtį.

Ar galima sumažinti žiedo dydį?

Svarbiausia laukti, kol kiekvienas sluoksnis kruopščiai išdžius, kad nebūtų sugadintas darbas. Jei atsigaivinsite ir brangakmenis taps jums tinkamas, lako sluoksniai gali būti nuplaunami skysčiu, kad pašalintumėte laką, aukso gaminio blizgesys jo nepadarys.

Jei nė vienas iš metodų tinka jums, jūs galite nuspręsti priimti brangakmenį kapitonui. Kur galiu sumažinti sužadėtinį žiedą? – Bet kurioje juvelyrikos parduotuvėje, jei ji be akmenų ir be emalio dekoro.

Priešingu atveju, jei bus įtraukta graviūra (įrašyta vestuvių dieną ir kt.), Dekoro bus sugadintas, o akmenys išnyks labai greitai, nes jų tvirtinimai bus sugadinti.

Norėdami išspręsti juvelyrinių dirbinių trūkumą su šiomis savybėmis, jums reikės specialistų paslaugų, geriau su savo draugų rekomendacijomis.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply