Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma

Ktorá z žien nie je oboznámená so situáciou, keď zlyhanie vlasov zlyhalo? Najmä poľutovaniahodná situácia je v prípade, že ste používali pretrvávajúcu farbu a nie tónovaný balzam. Ak chcete maľovať v tomto prípade dôsledky neúspešného experimentu je dosť ťažké. Ale nezúfajte, pretože v kozmetických salónoch je dnes celkom populárny postup k moránaniu.

Zvrhnutie: čo je to?

Podstatou takejto manipulácie je vymazať farbu z prameňov bez toho, aby spôsobili príliš veľa škody.

Existuje niekoľko typov tohto postupu:

  1. prírodný;
  2. šetriace (povrchné);
  3. hlboké.
Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma

A teraz budeme uvažovať o vlastnostiach každého druhu. Pri prirodzenom odparovaní sa používajú prírodné absorbenty farieb. Táto metóda môže byť použitá doma. Ale bohužiaľ nástroje, ktoré sa používajú týmto spôsobom, nemôžu radikálne vyriešiť tento problém.

A hoci táto metóda nie je veľmi efektívna, ale v tomto prípade je tu významný prínos: aj keď nemôžete vymazať farbu až do konca, nebudete mať možnosť vážne poškodiť štruktúru tyčí.

Takéto prostriedky navyše pôsobia na vlasy ako výživnú masku. Takže nebuďte prekvapení, ak sa po močení vašu kudrlinku zmení. Takýmto spôsobom je možné nosiť kefírovú masku, masku s ľanovým olejom, medovú masku. Môžete použiť tar.

Pozor prosím! Ak sa rozhodnete použiť decht, nezabudnite, že v podstate suší.


Preto sa neodporúča používať takýto nástroj pre majiteľov suchých prameňov. No, ak ste sa stále rozhodli používať decht, potom ihneď po ukončení manipulácie odporúčame, aby ste vytvorili výživnú masku pre vaše vlasy.

Nezabudnite na metódy ľudí. Nezabudnite, že nie sú mimoriadne účinné na to, aby ste sa zbavili nešťastného odtieňa. A aj pri opakovanom opakovaní bude efekt zanedbateľný, najmä ak sa pri maľovaní použijú tmavé farby. Z tohto dôvodu je lepšie obrátiť sa na odborníkov v salóne.

Teraz čo sa týka povrchovej metódy. Obvykle sa používa na menšie úpravy farieb. V tomto prípade sa na úpravu odtieňa, ktorý neovplyvňuje príliš agresívne na štruktúre tyče, použije špeciálne zloženie kyseliny. Mimochodom, podobný postup pre odstraňovanie chĺpkov môže byť urobený doma, ale aby sa dosiahol lepší výsledok, je lepšie obrátiť sa na profesionálov. Koniec koncov, budete súhlasiť, každý postup v salóne je oveľa lepší ako doma.

A poslednou cestou je hlboké odstránenie chĺpkov. Používa sa v prípade, že prvé dve metódy nevyriešia váš problém. Už existujú špeciálne bieliace činidlá, ktoré obsahujú oxidanty a iné chemikálie.

Zároveň treba pochopiť, že takéto prostriedky majú nepriaznivý vplyv na stav prameňov. A to samozrejme ovplyvňuje ich vzhľad. No, bohužiaľ, mokré vlasy folikulové morenie je možno jediný spôsob, ako vymyť, čo vám umožní takmer úplne zbaviť problémov s nekvalitným farbením.

Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma

Stonka je osvietená štyrmi tónmi, ale zároveň sa stáva nudným a hrdzavým odtieňom. Upozorňujeme, že po podobnom postupe zostanú váhy jednotlivých vlasov otvorené a úplne zraniteľné. Na to, aby sa vločky zavreli, je potrebné pre vás vlasy opraviť vhodným odtieňom. Stojí za zmienku skutočnosť, že farba po takomto zafarbení bude dosť perzistentná.

Po opakovanom zafarbení sa všetky vločky zatvoria, pretože sú dosť citlivé na farbivá. Z tohto dôvodu je žiaduce vykonať procedúru farbenia v salóne. Dôvodom je skutočnosť, že tentoraz musíte vybrať správnu farbu, pretože nemôžete udržať vaše pramene opakovaným morom.

Okrem toho po takomto teste je potrebné vykonať komplexnú liečbu pomocou špeciálnych masiek alebo balzamu.

Dôsledky farbenia vlasov na vlasy

Ako ste už pochopili po takom odstraňovači chĺpkov, ich vzhľad necháva veľa byť žiaduce. Takže tento výsledok by mal byť pripravený vopred. Tiež nie je potrebné spěchat na zrkadlo a dostať sa do hysteriky na akési rozbité prstene. Ak chcete, môžete vrátiť vlasy k bývalej kráse iba za jeden a pol až dva mesiace.

Ale nezabudnite, že musíte pravidelne opakovať masku dva alebo tri krát týždenne. Inak nebude výsledok.

Takže moriace vedie k zvýšenému krehkostu, suchu, poškvrneniu, rozdeľovaniu tyče po celej dĺžke. Možno dokonca aj ich strata. Pri stohovaní sú problémy. Aby sa minimalizovali dôsledky postupu, odporúča sa absolvovať kurzy liečby a obnovy v salóne krásy.

Ako vypláchnuť vlasy z vlasov: výber prostriedkov na morenie

Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma

Voľba požadovanej kozmetiky nie je v súčasnosti problémom. vy
môžete pokojne konzultovať s konzultantom v obchode a on vám povie, aké kozmetické znamená, že by ste mali zastaviť váš výber.

A keďže niektoré ženy radšej robia postup močenia doma, potom sa ho môžete opýtať o vlastnostiach postupu. Nesmieme však zabúdať, že neefektívne používanie umývania môže značne poškodiť vlasy. Preto je žiaduce kontaktovať odborníkov v kozmetike.

Stojí za zmienku skutočnosť, že medzi obrovským počtom takýchto fondov si ženy vyberajú najšetrnejšie.

Obzvlášť populárne sú produkty, ktoré neobsahujú amoniak a perhydrol. Vlasy sa pri použití nepreniknú a nežiaduce farby sa jemne odstránia.

Docela populárny je postup na morenie pomocou prášku "Estelle". Po nanesení výplachu so špeciálnou emulziou a práškom "Estelle" nasledujúce farbenie sa môže uskutočniť okamžite. Zvolená farba zostane dlho svetlá a stabilná. Treba poznamenať, že použitie takejto emulzie môže v niektorých prípadoch spôsobiť alergiu a podráždenie pokožky.

Vlastnosti techniky odstraňovania chĺpkov doma

Nie všetci si môžu dovoliť procedúru na morenie v kabíne kvôli pomerne vysokým nákladom. Takže sa môžete pokúsiť urobiť ľahké umývanie doma. Ale kvôli tomu musíte pripraviť špeciálnu zmes.

Technika na prípravu takéhoto prania je nasledujúca:

  • je potrebné miešať jednu lyžicu špeciálneho prášku s malým množstvom šampónu;
  • tieto dve prísady musia byť dobre zmiešané;
  • potom pridajte 100 ml horúcej vody a veľmi rýchlo naneste produkt na vlhké vlasy; vtláčajte ho do kadín, ktoré potrebujete asi päť až desať minút;
  • potom sa vlasy musia umyť veľkým množstvom teplej vody.
Farbenie vlasov: či sa dá urobiť doma

Tento postup sa môže opakovať raz za dva dni.

Tiež si môžete kúpiť špeciálne umývanie s prírodnými zložkami - pšeničné klíčky alebo sójový extrakt. Pôsobia šetrne, ale zároveň vás vynikajúco zachránia pred neúspešnou farbou.

Teraz, pokiaľ ide o požadovaný počet postupov. V zásade sa chcete zbaviť akejkoľvek inej farby ako čiernej, budete potrebovať dva alebo tri postupy. Ak sa ho musíte zbaviť z čierneho odtieňa, potom bez troch až štyroch postupov nemôžete urobiť.

Stojí za zmienku o jednom z najdôležitejších rozdielov v procedúre v salóne a doma.

V salóne môžete ponúknuť šetriaci korektor na báze ovocných kyselín. Znižuje intenzitu nežiadúceho odtieňa a je takmer neškodný, ale tu stále nie je potrebné ho používať doma kvôli nedostatku skúseností.

Tiež si môžete kúpiť komplexný výrobok, ktorý pomôže odstrániť farbu. V tomto prípade súprava obsahuje dve splachovacie fľaše, ochranný šampón a neutralizačný kondicionér. Tento komplex má jemný efekt a veľmi jemne ovplyvňuje vlasy.

Ako môžete vidieť, môžete si vyberať vlasy ako v salóne, tak doma. Nezabúdajte však, že úplný nedostatok skúseností môže byť veľmi lítostivý v zdraví vašich kaderníkov.

Preto sa vždy, keď je to možné, pokúsiť o pomoc expertom. Veľa šťastia! 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

85 + = 88