Krása a zdravie

Ombre pre tmavé vlasy

Dnes je veľmi populárne farbiť vlasy v rôznych farbách. A ak sa rozhodnete urobiť ostrý prechod medzi dvoma farbami, potom sa táto metóda farbenia nazýva ombre. V súčasnosti sú účesy s takým melírovaním obľúbené medzi väčšinou hollywoodskych hviezd.

Ombre pre tmavé vlasy

Ale nie sme horší, takže stojí za to vyskúšať takéto zaujímavé riešenie na vlastné vlasy. A zrazu musíte vytvoriť úplne úžasný nový obraz, ktorý bude vyzerať skvele. 

Väčšina majstrov v kozmetických salónoch odporúča pri maľovaní prechod z tmavých na svetlé odtiene. Ale je lepšie byť taká krásna len pre tých, ktorých prirodzená farba je skôr tmavá. Takže si môžete zachovať prirodzenú farbu vlasov a pridať obrázok do svojho obrazu. 

A ak budete mať korene, potom na tmavom pozadí bude takmer nepostrehnuteľné. Takže si dokonca môžete ušetriť trochu na výletoch na profesionálnych majstrov. Ďalším skvelým riešením pre majiteľov tmavých kudrliniek je červený ombre.

A môžete vytvoriť celý pás v jasne červenej farbe a urobiť niekoľko malých úderov s tu a tam farbou. A ak uprednostňujete poslednú možnosť, potom vaša hlava vlasov bude vyzerať, akoby v nej dopadali oheň. Verte mi, divadlo je veľmi nádherné! 

Contents

Ombre na čiernych vlasoch

Samostatne je potrebné zvážiť možnosti farbenia čiernych vlasov, pretože tmavé odtiene tu nie sú vhodné. Prinajmenšom preto, že na pozadí veľmi tmavých vlasov, farby ako čokoláda alebo gaštan budú viditeľné iba za určitého uhla osvetlenia.

A ak hľadáte zvláštne miesta, na ktoré sa môžete pozrieť na všetkých 100, potom nebudete cítiť dôveru. A ako si môžete byť istý sám seba, ak viete, že takýto pôvodný účinok prebieha, bude neustále hľadať spôsob, ako to preukázať. 

Preto je pre dievčatá s čiernymi vlasmi najlepšou možnosťou zľahčiť tipy. A v tomto prípade môžete použiť nielen kardinálne opačné odtiene. Vynikajúce farby pre niekoľko tónov sú ľahšie ako vaše prirodzené.

A ak ste už viac ako tridsať, potom môžete experimentovať s takými originálnymi farbami, ako sú fialové alebo bohaté burgundy. 

Skvelou možnosťou môže byť postupný prechod z tmavo purpurových do jasných ružových odtieňov. Ale začať taký ombre stojí od línie chrámu. Potom sa zdajú byť oveľa mladšie ako váš vek.

Ale bez ohľadu na to, ako dobre farbu či vyraziť koži, keď nie je možné bezpečne uvažovať sami extravagantné dámy, budete vykonávať tieto experimenty ešte za to nestojí, pretože účes vyzerá veľmi extravagantné. 

Ombre na svetlé vlasy

Ak brunetky Ombre najvhodnejší pre prechod z tmavých odtieňov, v prípade blondínky situácia úplne opačná. Premýšľajte o tom: ak vy ako blondína, farbených korene v čokoládovej farbe, potom po niekoľkých dňoch, budete musieť znova odtieň, pretože chĺpky plne mierne vzrástol a lakovacia linka bude veľmi citeľný.

Ale je to maľované každý týždeň – to je škodlivé pre zdravie vlasov, takže lepšou možnosťou je prechod od svetla k tme. 

Rovnako sa neodporúča farbiť blond vlasy doma, pretože majú skôr jemnú štruktúru. Takže to môže byť ľahko poškodené. Preto je lepšie obrátiť sa na profesionála, ktorý nielenže zručne sfarbí vlasy, ale aj vám povie farbu, ktorá vám vyhovuje najlepšie. 

Ombre pre svetlohnedé vlasy

Ombre pre tmavé vlasy

Ale ak nie ste úplne blondínka a povedzte svetlohnedú, potom ideálne riešenie pre vás bude farba svetlej čokolády. Dokonale podčiarkujú prirodzenú farbu vlasov, čím dávajú vášmu obrazu nejakú chuť. 

A ak si nie sú príliš vysoké lícne kosti, pokuta bude vyzerať Ombre takýto plán: prvý nakraste vlasy od korienkov ku podobná vašej prirodzenej farby, potom kardinál Ombre by mali tvoriť časť vlasov okolo polovice. A na tipy si musíte nechať prirodzenú farbu. Tento obraz vyzerá celkom pekné, ale ak máte veľký zdvihne farbu, bude to vyzerať veľmi dobre. 

Ombre pre krátke vlasy

Pre mierne účesy je najlepšou voľbou hladký prechod z jednej farby na druhú. Voľba farby by mala závisieť od dĺžky vlasov, ich farby, typu kože a ďalších detailov vášho vzhľadu. Najdôležitejšou vecou nie je preháňať a nelehčovať tipy na bielu, najlepšie je dokončiť ombre s odtieňom slonoviny alebo jemne broskyňou. 

Nezabudnite, že ak robíte posledné pramene tmavé, potom nevidíte dobrú pleť. Ale ak dávate prednosť svetlým tónom, bude to vždy vyzerať osviežene a odpočíva. Ideálne pre ombre a pre majiteľov ostrých funkcií. Vzhľadom na polotóny jemného svetla budete vyzerať oveľa lepšie. 

Aj na krátke vlasy je lepšie nerobiť hlavné ombre. To bude vizuálne rozšíriť tvár, čo jej nezdravý odtieň. Ale ak sa linky na vlasy budú uplatňovať neopatrne, potom sa vytvorí efekt prirodzeného prechodu medzi farbami. A to pridá k vášmu obrazu jemnosti a krehkosti. To isté platí pre ombre na námestí. 

Technika farbenia vlasov: ombre

Takže s výberom farieb sme zistili, teraz musíme zistiť, ako sa proces samotného farbenia deje. Nezáleží na tom, či máte vlasy čierne alebo čierne. Hlavnou vecou je rozhodnúť, ktoré prechody budú najvýhodnejšie zdôrazňovať ovál tváre a umožnia vám poraziť všetky dôstojnosti.

Ak máte krátke vlasy, mali by ste venovať pozornosť tomu, že horizontálna kardinálna ombra môže urobiť vašu tvár širšiu. A nepotrebujeme to vôbec. V tomto prípade si môžete vybrať buď hladké prechody, alebo vzácne jasné zdvihy vo vlasoch. 

Ak ste nikdy predtým neurobili tento postup doma, najprv vám odporúčame ísť do kozmetického salónu a dôverovať rukám odborníkov. Vyberú vám farby a urobia všetko na najvyššej úrovni. Ale nabudúce sa môžete pokúsiť zopakovať všetky tieto manipulácie doma. Hlavná vec je trpezlivosť a vy sa vám podarí! 

Malé tajomstvá pre starostlivosť o vlasy po blonovaní

Ombre pre tmavé vlasy

A teraz ste si kúpili všetky potrebné nástroje na sfarbenie kudrliniek, pripravili a umyl si vlasy.

Ale pred začatím skúmajte zoznam vlastností procesu farbenia a následnej starostlivosti:

  • Nepoužívajte šampóny obsahujúce sírany. Takže len zrýchľujete proces umytia farby z vlasov;
  • Uistite sa, že používate vitamínové komplexy na starostlivosť o vlasy. Ich použitie vám pomôže zastaviť všetky problémy, ktoré vznikajú po vystavení farby koreňu každého vlasu. A keďže tento vplyv má takmer vždy negatívny charakter, je potrebné aplikovať terapeutické komplexy;
  • Neumývajte vlasy častejšie ako dvakrát týždenne. Takže môžete nielen ovládať prácu mazových žliaz na hlave, ale tiež predĺžiť životnosť vlasov. 

Vo všeobecnosti, ako ste už pochopili, ombre je veľmi originálny spôsob, ako vystúpiť z davu. Aby ste však mohli tento postup vykonávať doma, musíte získať skúsenosti a vedomosti. A samozrejme, potrebujete trpezlivosť! Veľa šťastia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply