Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli? | pangudownloads.com
Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli?
moda

Çiçek desenli pantolonlar – ne giymeli?

Bu sıcak mevsimde, tasarımcılar tek renkli kıyafetleri sıkmaya karar verdiler ve binlerce kadın bacaklarını farklı genişlik ve uzunlukta çiçek pantolonlarıyla giymiş sokaklardı. Böyle kıyafetler renkli ofis hafta içi ve haftasonu daha da canlı ve daha şık hale getirir.

Ancak, çiçek desenli pantolonlar gardırobunuzdaysa, korkunç migren vakti geliyor: ne giyilmeli? Nerede giyinmeliyim? Ve çılgınlık ve lasciviousness eşiğine basmadan, bir çiçek resmi oluşturmak için ne kadar doğru? Her şeyin basit olduğu ortaya çıkıyor: İki varyasyonda yeni bir elbise denemek – hafif, rahat ve sıkı “Office”. Zor mu Hiçbir şekilde!

Gündelik tarzında

Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli?

Modadaki serbest yön, bumerang hızıyla uzak 90’lardan geri geliyor ve maksimum konfor, pratiklik ve rahatlıktan daha fazla keyif alma fırsatını veriyor. “Çiçek” format ve zaskoruzlom denim değil.

Bir çiçek baskı ile rahat pantolon giymek nasıl ve ne ile sorunu çözme, baskıya odaklanmanız gerekiyor ve bu nedenle, her şeyin tek sesli olması gerekiyor. Örneğin, floristik skinnies, beyaz bir ayakkabı ve açık gri renkli bir t-shirt ile desteklenmeli, sevimli, hassas bir yaz soğanıyla sonuçlanmalıdır.

En ideal kombinasyonlardan biri, lekeli veya çizgili yaz çiçek pantolon ve bluz olarak kabul edilebilir. Kulağa inanılmaz geliyor, ama en azından bir kez böyle giyinirseniz, çocuk bezleriyle sıkı bir geometriye sahip anormal baskılarla bezelyeleri birleştirerek kendinize daha fazla deneme fırsatı veremezsiniz.

Hayal gücünüz ve cesaretiniz sınır tanımıyorsa, örneği şoke edici Olivia Palermo’dan alabilirsiniz. Bu inanılmaz kadın, ilk olarak, leopar ayakkabılı bir çiçek baskısıyla yaz akan pantolonunu giydi, bunun için standart dışı düşünceyle en abartılı ve son derece modern hanımefendiye çağrılma onurunu hak etti.

“Ofis” tarzında

Yaz – Bu sıkıcı iş dolabını biraz çeşitlendirmek ve ofis yayıyla biraz deneme yapmak için bir fırsat. Neden çiçek pantolonlarıyla yapmıyorsun?

Renkli renkler ve muazzam parlak baskılardan bahsetmiyoruz, ama pantolonları kısaltıyoruz. ile Küçük ve narin çiçek desenli baskılar, özellikle kesiklerin sert ve sıkı tutulması anlamına geliyorsa, çok uygun olabilir.

Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli?

Onları beyaz bir bluz, bluz veya gömlek ve topuklu ayakkabılarla daha da iyi bir şekilde birleştirin. Görüntüyü ağırlaştıracak karanlık ayakkabından vazgeçin ve hazır aksesuarını parlak aksesuarlar, mücevherler ve süs eşyaları ile yenileyin.

Bu formda nereye gidebilirim? Bir iş toplantısında, müzakerelerde, resmi bir akşam yemeğinde veya şirket partisinde gösterdiğinizden emin olun.

Seçim kuralları

Aslında, her şeyi giyebilirsiniz, ana şey sadece moda renklerine, çiçeklerin büyüklüğüne veya sayılarına odaklanmak değildir. Yeni şeyleri dikkatlice ölçtüğünüzden emin olun, çünkü üzerindeki desenler kalçaları görsel olarak doldurabilir, genişletebilir veya tersine, bacakları çok ince ve garip yapabilir.

Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli?

Örneğin, alt ekstremitelerinizde ideal parametreler yoksa, o zaman küçük çiçekler, ince çizgilerle dikişli ve kalçalarda hacim çizimleri olmayan çiçekli pantolonlar giymeniz daha iyidir. Benzer bir öneri havai fişek cepleri, fenerler ve diğer dikili elemanlar için de geçerlidir.

Çiçek desenli pantolon, Bu yıl 2015 moda, sıkıca sığacak, ancak bacaklarını sıkmayın. Son derece popüler olan, yüksek kaliteli ve hafif kumaşlardan yapılmış, konfor, serinlik ve güzellik hissi veren akan modeller.

Bu tür giysilerin herhangi bir şekilde aydınlatıcı olamayacağını hesaba katın, aksi takdirde romantik ve şık bir kişi hızlı bir şekilde kaba bir bireye dönüşebilir.

Aksesuarların kullanılması gerekir:

 • geniş kenarlı şapkalar;
 • altın süs eşyaları;
 • tonda kalite ve büyük takı;
 • çeşitli boncuklar, bilezikler, bilezikler vb.

Tek dezavantajı, çiçek baskıya sahip olan pantolonların tam bayanlar için neredeyse sipariş edilmesidir, çünkü böyle bir çizim görsel olarak bacaklara hacim kazandırır.

Sonuçları özetleyelim

Görünüşe göre çok şey yazılıyor ve tüm anları hesaba katmak ve unutmamak zordur.

Aslında, sadece birkaç kural, ve 2015 yazında en moda ve “çiçek” idi, aşağıdakileri hatırlayın:

Çiçek desenli pantolonlar - ne giymeli?
 • Aktif çiçek motifleri tek renkli şeylerle seyreltilir ve baskıları karıştırabilir
  başkalarının artan ilgisine hazır;
 • Resmin ikinci kısmı, ruhu, yayı, bağcıkları ve diğer süslemeleri olmayan son derece basit olmalıdır;
 • Çiçeklerin tek bir renk paletine dayanır, çünkü raznoton bir çingene hissine neden olur;
 • Tam bacaklar için çiçek pantolon uymuyor, ancak dikey süslemeli – çok bile. Figürü görsel olarak gerecek ve ince yapacaklar;
 • Mükemmel dış giyim – nötr tonlar, deri ceketler ve blazerlerin üstleri, bluzları ve gömlekleri (bu serin havadadır).

Görünüşteki hoşnutsuzluğa rağmen, çiçek giyimi, genel olarak dikkatli bir şekilde düşünülmüş kullanım gerektirir.

Onun varlığı eşzamanlı olarak inanılmaz romantik ve muhteşem bir kadın yapabilir ya da bir matryoshkaya dönüşebilir, ironik ve hatta zavallı bir gülümsemeye neden olabilir.

Previous Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

92 − 82 =

Adblock
detector