Moterų sveikata

Kas yra lunatizmas ir kaip padėti miegančiam šeimos nariui?

Miego judėjimas yra gana retas sutrikimas, kuris pasireiškia žmonėmis kritiniu, įtempto ir įprastų, kartais ir ilgalaikių gyvenimo laikotarpiu. Kaip atpažinti miegą į artimą žmogų ir ar yra šio nerimo sindromo išgydymas?

Ką apsvarstyti tiesa, lunatizmas

Leiskite mums palikti senas idėjas apie somnambulistus, paremtus tamsių žmonių mistika ir prietarais. Galų gale, jei prieš beprotis galėtų rasti už psichiškai nesveikas, apsėsti demonas ar ragana (moterys lunatikai oficialiai vykdoma Inkvizicija), bet dabar gydytojai tiksliai žino, kas tai yra sindromas, susijęs su perėjimu į / iš miego būsenos pažeidimo.

Astrologai vis dar ryžtingai susieja tokius pasivaikščiojimus su Mėnulio fazėmis, manydami, kad pilnas mėnulis sukelia traukulių priepuolį. Tačiau patirtis rodo, kad žmonės eina miegoti bet kuriame mėnesio etape, ty nėra tiesioginės priklausomybės.

Pagrindinė problema, pagal kurią vaiko ir suaugusiųjų liga pasivaikščiojama apie neuropatologus, yra susijusi su viena iš epilepsijos formų. Kartais tai yra tai, kaip liga pasireiškia ankstyvoje stadijoje arba nuolat palaikoma.

Epilepsija nepatiria konvulsinio sindromo, tačiau jo išpuoliai primena transą, kurioje jis gali užmigti ar pažadėti.

Kadangi epilepsija pirmą kartą pasirodo iki 30 metų amžiaus, jo diagnozė vaikams yra labai svarbi. Jei tėvai ar pedagogai, mokytojai atkreipia dėmesį į transzo būklę vaikui, tai reikia nedelsiant išnagrinėti iš neurologo, kad išsiaiškintų galimas priežastis.

Tačiau laikyti epilepsijos priepuolius kaip lavinimo vaikščiojimą, tiesa sakant, neįmanoma, nes kalbame apie neurologinę ligą.

Kaip atpažinti prakeikimą

Kadangi priežastis yra nenormalios kilmės motyvas, tuomet tikėtis, kad kitos jo apraiškos gali atsirasti tam tikrose situacijose:

 • Stiprus stresas darbe, mokymasis, komandoje;
 • emociniai sukrėtimai ir baimės, pvz., skyrybų, finansų žlugimo, rimtų kaltinimų ir kitokio spaudimo psichikai;
 • vaikai – baimė, suaugusieji – gyvenimo grėsmė (žmonių ar gyvūnų atakų, kelių eismo įvykių).

Įdomu, kad ne visos stresinės situacijos sukelia neapykantos išpuolius. Paleidimo mechanizmas yra tik tie patyrimai, kurie verčia žmogų sunkiai mąstyti apie problemą ir bent ryžtingai ieškoti, kad tai įvyktų suaugusiesiems.

Vaikai gali patirti tikrą miego bangą, patiria stiprias ir sudėtingas emocijas, dažniausiai neigiamas, bet ir jauno kūno vaidmenį ir negalėjimą visiškai atsipalaiduoti ir miegoti prieš miegą.

Vaikai Lunatikavimas, tiesiogiai susijusios su jautrumo ir nuovargis nervų sistema – vaikui miegoti gali trukdyti vakare žiūrėti filmus, ar žaisti per dirbančiam sporto skyriuje. Šeimos atmosfera daro įtaką vaiko psichikai ir miego.

Simptomai lunatizmo yra tokie:

 • vyras pakyla iš savo lovos ir sėdi ar net stovi ant jo, o ne atsibunda;
 • būdamas sapne, jis vaikšto aplink kambarį, gali atlikti keletą paprastų veiksmų, nepaisant to, kad jų situacija netinkami (bando pradėti automobilį, sėdi ant kėdės ar imtasi virimo ribų virtuvėje be indai, ir tt …);
 • kitiems neskaidrios ar beprasmės, dažnai tai gali būti keisti, nelogiški ar netinkami klausimai;
 • dažnai somnambuliai bando išeiti iš miegamojo – per kambarį, balkono durys ir net per langus;
 • Retkarčiais yra bandymų palikti namus ir naudoti transportą;
 • somnambuliai nesiekia susisiekti su namų ūkio nariais ir niekada jų nenutraukia;
 • akis per ataką gali būti uždarytas, tačiau dažniausiai lieka atidarytas, retai mirksi, atrodo – tuščias, panardintas į save, žmogus be jokios išraiškos;
 • oda nejautoma liesti ir net smulkius sužalojimus;
 • Jei vis pabusti lunatikas metu pasivaikščioti, kad yra tikrai labai sunku, žmogus patiria trumpalaikį šoką, bet to, atsigavo, negali aprašyti įvykį ir apskritai šiek tiek susirūpinęs tai.

Ar yra kokia nors problema?

Praleisti nuo miego ar knarkimas labai retai kreipiasi į medicinos pagalbą, tiesiog ignoruodama problemą ir netgi neklausdami, kaip atsikratyti luninuoto.

Labiausiai tikėtina, kad tai atsitinka dėl unikalaus miego žiūrovų ypatumų – nepamiršti, kas su jais vyksta somnambulistiniame epizode. Jie žino apie savo problemą iš šeimos narių, jie patys praktiškai nesupranta, kas vyksta.

Įdomu tai, kad “sleepwalker” baigia užmigimo epizodą savo lovoje, o po įprasto pabudimo jis nesijaučia nei baimės dėl galimo ligos, nei nerimauti dėl jo gerovės.

Kyla klausimas: jei patys nesąmoningi kenčia nuo neįprasto miego sutrikimo, tai kodėl mes turėtume kovoti su juo apskritai?

Suaugusiųjų pavojus suaugusiesiems

Iš tiesų, jei medicininis patikrinimas nenustatė encefalopatijos, vaikams būdingas miego sutrikimas eina savaime be specialaus gydymo. Tėvai turėtų sutelkti savo pastangas išlaikyti ramią aplinką.

Jei vaikas turi problemų su savo bendraamžiais mokykloje, geriau pasirūpinti jo vertimu. Per daug intensyvios treniruotės ar daugybė krepšių ir sekcijų reikės palikti, kol nervų sistema sustiprės.

Tikslinga persvarstyti dietą ir neįtraukti kakavos, šokolado, stiprios arbatos, aštrų maisto produktų. Dietos tikslas – sumažinti skonio pumpurų kiekį ir pašalinti tonizuojančias medžiagas. Taigi vaiko problema išnyks ir pamiršta.

Kitas dalykas yra suaugusiems. Jų nesąmoningas vaikščiojimas ir veiksmas, skirtingai nei vaikai, yra ne tik įvairialypūs, bet ir potencialiai pavojingi, ir todėl.

Sleepwalkers, be to, lipti iš lovos ir vaikščioti aplink kambarį, dažnai bando atlikti savo kasdieninę veiklą – ketina dirbti, įjunkite jokių elektrinių prietaisų, siuvimas, valymas, kartais skaityti ir rašyti kažką.

Tačiau svarbiausia, kad, skirtingai nei vaikai, turintys mažą ir saugią veiksmų patirtį, suaugusieji gali būti traumuojami ir net miršta. Šio pavojaus niekada negalima atmesti, todėl šeima turi rūpintis suaugusiųjų miego bangos gydymu visais sunkumais.

Kaip apsaugoti somnambulistą:

 • įdėti šlapias rankšluostį, kuris nėra prispaustas ant grindų prie lovos, kartais prabundamas miego takas, stovi ant jo arba tiesiog eina miegoti toliau;
 • nustatykite kelis pavojaus signalus, kuriuos naktį žmogus turės išjungti kas 2 valandas, kad galėtumėte kontroliuoti lėto miego fazę, priverstinai ją nutraukti;
 • langeliuose esančios grotelės – daug laiko, bet teisingas sprendimas, kaip išvengti išėjimo iš lango (“sleepwalkers” atidaro spynos, kad langų fiksatoriai nebūtų išsaugoti);
 • išjunkite mikrobangų krosnelę (jei ji tuščia, atsiras sprogimas) ir elektrinę orkaitę, pašalinkite laidus nuo kanalų, slinkite raktus iš automobilio.

Kai pamatysi somnambulistą, turėsite jį nugabenti lovoje, veikdamas sklandžiai ir atsargiai. Galite ramiai kreiptis į jį, taigi jam buvo lengviau išsiųsti į miegamąjį. Pabudimas yra nepageidaujamas.

Sustabdymas ar retų traukulių atsiradimas gali būti gydomasis gydymas, bendras gydymas ir raminamųjų priemonių vartojimas.

Kita vertus, be sąmonės elgesio problemos, somnambulizmas neturi įtakos žmonių sveikatai ir netgi nėra neišvengiamas nuovargis ar išsekimas. Priešingai, nesąmonės dažnai yra labai aktyvūs žmonės, turintys gerų rezultatų, ypač psichinio darbo srityje.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply agencja analityczno reklamowa 29.02.2024 at 08:58

  It’s very interesting! If you need help, look here: hitman agency

 • Reply Lashonda 29.02.2024 at 12:19

  Wow, awesome blog structure! How long have you ever been running a blog for?
  you make running a blog look easy. The entire look
  of your web site is magnificent, let alone the content!

  You can see similar: sklep internetowy and here dobry sklep

 • Reply Lucile 02.03.2024 at 20:17

  Howdy! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
  There’s a lot of people that I think would really appreciate your content.
  Please let me know. Thank you I saw similar here: najlepszy sklep and also here: e-commerce

 • Reply Jacquelinet 28.06.2024 at 12:01

  Excellent content! The way you explained the topic is impressive. For a deeper dive, check out this resource: EXPLORE FURTHER. What do you all think?

 • Leave a Reply