Rankų darbo

Funkcijos bekiokorozijos rankos: iš popieriaus, kartono

Kapiliaras yra beveidis dangtelis be skydelio. Tai burlaivių ir karių galvos apdangalai, kurie buvo naudojami armijoje nuo 1811 m. Iki šiol tai yra įdomus priedas, kurį galite sukurti sau.

Contents

Kaip sukurti berniukui popieriaus dangtelį?

Instrukcijos, kaip uždaryti popierinį dangtelį.

Norėdami tai padaryti, jums reikės:

Funkcijos bekiokorozijos rankos: iš popieriaus, kartono
  • baltos ir mėlynos spalvos audinys;
  • panašios spalvos satino juostelės;
  • audinys klijais (doublerine);
  • popierius ir žirklės;
  • inkaro taikymas;
  • siūlas su adata.

Norėdami sukurti galvos apdangalo modelį, išmatuokite galvos apskritimo ilgį. Įdėkite šią vertę ant popieriaus horizontaliai ir vertikaliai maždaug 5-7 centimetrais.

Gautas stačiakampis bus dangtelio viršelis. Tada reikia iškirpti tinkamo skersmens gofruotą tulle.

Gatavi modeliai perkelti į audinį su lipniu pagrindu.

Dėl to turėtumėte gauti 3 dangtelio: juostelės, viršaus ir dirželiai. Dvigubos juostos juostos klijuota ant mėlynojo audinio, o karūna su viršutine dalimi – ant balto audinio. Detalės turi būti supjaustytos, nuo visų pusių atsitraukiant iki 0,5 centimetro pagal leidimą. Grupė sulankstyta per pusę ir nuimama geležimi. Dalis turi būti stora. Kai audinys yra minkštas, galite sudaryti kelis sluoksnius, juos sulankstyti.

Viršutinę dalį reikia nuvalyti ir pritvirtinti smeigtukais, o paskui užfiksuoti išoriniame rutulyje. Jei norite, kad dangtelis geriau laikytų formą, kraštai išilgai perimetro nuo neteisingos pusės gali būti nelygūs. Gaminį reikia pasukti į priekį ir išlyginti.

Funkcijos bekiokorozijos rankos: iš popieriaus, kartono

Grupė turėtų būti siūta išilgai kraštų su siūlais, pažymėti mažus įpjovimus išilgai vidinės perimetro. Būtina įsitikinti, kad visos siūlės sutampa, ir nėra raukšlių, ir tik tada jūs galite susiūti produktą.

Ratlankiai ant galvos apdangalo yra privalomas elementas ir siuvami iš netinkamos rago gale. Pirma, rekomenduojama žnyplių juostelėmis užkabinti su kaiščiu, tada atsargiai pritvirtinkite jį per perimetrą, kad juosta nesisuktų. Jau lieka įtvirtinti žvejybos įrankius, o berniukas yra pasirengęs.

  Kaip padaryti šviesos skysčio pagalba naudojant luminolą?

Kaip padaryti gražų dangtelį mergaitei

Šių galvos apdangalų gamybos technologijos nurodymas nesiskiria nuo vyriškos versijos kūrimo, tačiau vis dėlto yra keletas skiriamųjų savybių. Moteriškoje dangtelyje imama maža tamsia audiniu ir satino juostelėmis. Pirma, sukurtas modelis.

Funkcijos bekiokorozijos rankos: iš popieriaus, kartono

Tuo tikslu 1/4 galvos apskritimo išilgai aukščio, maždaug 10-20 centimetrų, yra ant popieriaus horizontaliai.

Linijos yra sujungtos, kad padarytų pleištą. Tada nupjaukite raštą ir perkelkite jį į audinį. Iš tamsaus audinio iškirpti keturi pleištai ir išsiuvinėti kartu.

Tada reikia siuvinėti juostą, siuvant ant jos satino juostelę. Jei norite, kad galvos apdangalai iš popieriaus nesusidurtų, jūs galite siūti sijas iš šonų.

Kaip padaryti kartono dangtelį

Norint sukurti tokį dangtelį, reikia iškirpti 3-4 cm diametro kartono ratą. Tada supjaustykite 5 cm pločio juostą. Ši juostelė turėtų būti klijuota ir padaryta per visą nedidelių pjūvių ilgį. Paruoštas pjūvis turi būti sulankstytas ir pritvirtintas prie rato. Paruoštą galvos apdangalą galima dažyti juodos spalvos vandeniu, todėl galite klijuoti auksines juosteles.

Popierius iš popieriaus nėra taip sunku. Šis įdomus aksesuaras atrodys originalus kostiumų vakarėlyje ar vaikų vakarėliuose.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply