Rankų darbo

Kaip padaryti druskos spalvą?

Daugelis iš jūsų aiškiai matėme suvenyrų parduotuvėse ir rankomis atliktų ryškių ir egzotinių butelių, užpildytų spalvinga druska, parodas. Tokie amatai yra puiki dovana, interjero dekoravimas ir tuo pačiu metu priminimas apie tobulą kelionę. Pasirodo, kad spalvotos druskos piešimas jau yra visateisis menas, kurį bet kuris gali įgyti.

Jo pagrindas yra druska, tapyta savo rankomis dešiniuose atspalviuose. Kaip tai padaryti? Tai paprasta!

Mes dažome druską

Naudodami gvajaus spalvas, galite dažyti druską sau bet kokia spalva.

Tam reikės minimalių daiktų, būtent:

Kaip padaryti druskos spalvą?
 • sekliausių frakcijų prieskonis;
 • gvajaus reikiamo dažymo;
 • piltuvėlis ar laistymas;
 • šepetys;
 • šakia ir sausa maišymo pakuotė;
 • smulkus sietas;
 • karščiui atsparūs indai ar folijos gabalai.

Apskritai, visas procesas, kaip atsinešti spalvotą smėlį iš druskos, atrodo taip:

 1. Dažai šiek tiek praskiedžiami vandeniu ir supilami į sausą druską. Šiame etape galite reguliuoti galutinio produkto spalvos intensyvumą, atsižvelgiant į tai, kad po džiovinimo sūrus smėlis taps pora šviesos atspalvių;
 2. Visos rankenos turi būti kruopščiai sumalamos ir sumalamos, vienodos spalvos;
 3. Tada visos porcijos, dažytos skirtingomis spalvomis, yra išdėstytos ant karščiui atsparių indų. Savo vaidmenyje gali atlikti improvizuoti kremankiai iš tankios folijos;
 4. Užpildas eina į orkaitę, kur džiovinama valandą, o temperatūra yra +100 laipsnių;
 5. Po terminio apdorojimo, spalvota druska būsimam stiklinio indo dekorui yra gerai išsiurbta per mažiausią sietą, kuris yra prieinamas tik namuose.

Dabar apie tai, kaip sukurti sūrus amatus.

Kaip padaryti druskos spalvą?

Paimkite švarų ir sausų butelį išgalvotos formos, permatomos vazos ar gražaus stiklo. Talpykloje, naudojant laistymo galią arba popieriaus piltuvą, savo ruožtu naudojamas sausas pageidaujamo atspalvio mišinys. Norint gauti įdomų piešinį ir aiškius įvairių spalvų medžiagos kraštus, butelis turi būti užpildytas skirtingais kampais, o darbo metu nerūkyti. Jei nesilaikysite paprasto tikslumo, spalvotas smėlio, pagamintas iš druskos ir guašu, tiesiog sumaišomas ir sudaro nemalonią ieško kaušas.

Tara turi būti pripildyta iki akių obuolių, glaudžiai uždaryta kamščiu ar dangteliu, po to keletą kartų paspauskite bet kurią horizontalią plokštumą. Taigi galite išmesti turimas medžiagas ir užpildyti iki reikalingo lygio.

Spalvotas spalvotas pieštukas

Dabar apie tai, kaip padaryti spalvotą dekoratyvinę druską kalkėmis, su kuriais vaikai mėgsta dažyti asfaltu.

Tam reikia minimalaus elementų rinkinio:

 • tankus laikraštis ar kartonas;
 • įvairių atspalvių pieštukai;
 • druskos tipas "Ekstra";
 • skaidra pakuotė.

Visa tai turite padaryti taip:

Kaip padaryti druskos spalvą?
 1. Įdėkite šiek tiek prieskonių ant popieriaus arba kartono, tolygiai paskirstykite jį ant paviršiaus;
 2. Paimkite norimos spalvos kreidą ir metodiškai jį įmerkite ant miltelių, kol bus reikalinga spalva. Tai geriau tai padaryti žiediniu judesiu. Produktas nuskaitys, todėl jis turėtų būti periodiškai pakartotas ir tęsiamas;
 3. Be to, namuose yra sukurtas sūris iš įvairių atspalvių;
 4. Skaidriame talpykloje sunaudojama medžiaga užpildoma sluoksniais. Naudodami ploną ir ilgą dantų šepetėlį, galite pabandyti sukurti elementarų modelį, pavyzdžiui, kalvas.

Svarbu, kad visi amatų, pagamintų iš spalvotos druskos, būtų sandariai supakuoti ir padengti dangčiais. Nebūtina, kad jie būtų plastikiniai, stikliniai arba mediniai, jūs galite tiesiog sukabinti kaklą audiniu, papuošti juostelėmis, pakabučiais ir karoliukais. Jei gatavas dekoro transportuojamas arba pastoviai pertvarkomas iš vienos vietos į kitą, reikia uždengti dangtį. Atviri talpyklos su druskos smėliu taip pat atrodo gana originalūs, tačiau jų trūkumas yra tai, kad dulkės pradeda kauptis ant druskos ir mažų šiukšlių, todėl jų negalima nuimti.

Nuotraukos buteliuose

Kaip padaryti druskos spalvą?

Ištyrus pagrindus, susijusius su spalvota druska, galite pradėti kurti tikrus šedevrus. Paruoškite tai, kad tai daug sunkiau, nei tinkamos spalvos piešimas vandeniu druska ir džiovinimas orkaitėje. Jums reikės tikslumo, kruopštumo ir šiek tiek vaizduotės.

Brėžiniai sukurtas naudojant bauda adatos ar ilgas dantų krapštuką ir palengvinti būsimą modelio vertės atstovauja schematiškai ant išorinio paviršiaus konteinerį yra ištaurinta užduotį. Kad sutaupytumėte pinigų, kanalo / buteliuko vidurys turėtų būti užpildytas balta, naudojama medžiaga, ir ją reikia įdaryti po dangteliu.

Kompleksiniai peizažai ir modeliai yra lengvai išpilstyti arbata ar net kavos šaukštu, o būtini atskirų elementų kontūrai sukuria druskos sluoksnių perforavimo iki reikalingo gylio. Taip, tai skamba sunkiai, bet verta bent kartą žiūrėti vaizdo pamoką apie tokio pobūdžio meną, nes viskas tampa aiški ir prieinama pakartotinai.

Beje, bus sakoma: stiklainiai su druska - tai ne tik puikus būdas mėgautis ir mėgautis laisvalaikiu, bet ir puiki galimybė gauti papildomų pajamų.

Gatavi gaminiai gali būti puiki dovana vienam ar kitam įvykiui, interjero papuošimai ir tiesiog malonių akimirkų priminimas.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 68 = 71