Svajonių kalbos vertėjas

Karpos

Mažos neoplazmos, kurios yra augalai, kurie gali pasirodyti bet kurioje kūno dalyje, vadinami karpos. Mažai žmonių mano, kad jų augimą sukelia papilomos virusas, įvežamas į organizmą, sumažėjęs imunitetas.

Karpos

Daugeliu atvejų neoplazmos atsikratyti arba bando atsikratyti, nes jie yra estetinės arba sukelia nepatogumų.

Bet tu turi žinoti, kad karpos kūnas ar gleivinė – tai ne tik nemalonus augimas. Esant tam tikroms sąlygoms, jie gali tapti piktybiniais.

Todėl, atsiradus mažiems navikams, verta pamąstyti apie imuniteto stiprinimą ir pašalinimą.

Koks atrodo karpis ant kūno?

Tokiems dalykams nėra vienintelio aiškinimo. Priklausomai nuo jūsų “nuotaikos” Svajonių knygos “kompiliatorių karpos ant kūno paaiškinti požiūriu palankių įvykių – netikėto turto, geros naujienos ir susitikimų, arba priešingai, paskelbti šiuos navikų simbolis nesėkmių, problemų su sveikata, aplinka paslėpta priešų.

Jei mes sukursime analogiją su gyvenimu, sparčiai karpų augimas – laikotarpis nėra palankus. Šis organizmas tikrai turi kovoti su paslėptais priešais – patogenine flora, galinti sukelti rimtų sveikatos problemų.

Daugybė prasmės priskiriama neoplasmams.

Kur yra karpas

Karpos

Svajonės, kad naujos formacijos padengia kūną ir veidą, yra daug jų, jas atpažįstate, laikydami jį savo ranka.

Miegas nėra labai geras, nors naudingas. Jis įspėja apie slaptų priešų atsiradimą, kurie jau padarė pakankamai pastangų, kad diskredituotų gerą vardą. Norėdami atkurti reputaciją, reikia išleisti daug jėgų ir nervų, o kartais ir pradėti formalius ginčus – kreiptis į teismą, ar įdėti “klausimas darbotvarkėje” Geriausiu atveju reikia sužinoti santykius atviroje, nors niekam tai nepatinka.

Jei tokios neoplazmos pradeda išnykti patys, lengvai liečiant – viskas pasirodys daug lengviau nei atrodė. Turime drąsiai eiti į priekį, o ne atsistatydinti prieš sunkumus.

Karpos

Karpis ant nosies ar prie jo. Neįmanoma ignoruoti artėjančių problemų, jas reikia nedelsiant išspręsti. Nesvarbu, kad pasąmonė pasirinko tokį neoplazmo vietą – kažkas nemalonu pasitaiko po nosies, bet jūs to nepastebite.

Kartais tokiu būdu žinoma apie antrosios pusės nenorą. Paprastai visi žino apie pokyčius ar romanus, o ne asmenys, kurie yra asmeniškai susirūpinę, nežino.

Maži bėrimai – kur tik jie svajojo – rimtų sveikatos problemų.

Svajojame, matote karpą:

 • rankose – ekonominis šeimos stabilumas, finansinio plano gerovė, pelnas;
 • ant jo kojų – padėtis, kuri buvo pasiekta su kai kuriais sunkumais, truks pakankamai ilgai, artimiausiu metu galės atsipalaiduoti, sėkmė bus pasiekta bet kuriuo atveju – atsitiko sėkmės laikotarpis;
 • ant skruostų ar prie ausų – prie nemalonių naujienų, dėl kurių atsiras daug problemų – daugiau moralės;
 • po akimis ir ant kaktos – piktavaliai šmeižia ir nebus pateisinami; moralinė žala atneš rimtų kančių;
 • ant skruostų prie lūpų – kurį laiką jūs negalite pasirašyti naujų sutarčių, su kuo nors derėtis dėl finansinių sandorių – nebus sėkmės;
 • ant nugaros – prie darbo prastovos ar nusivylimo, kurį vaikai atneš.

Jei bandysite atsikratyti navikų svajone, tuomet realiame gyvenime galėsite sutelkti ir apsaugoti save, o kartais artimuosius, nuo rimtų rūpesčių.

Palankios interpretacijos

Karpos

Kodėl svajonė apie karpą ar daugybę neoplazmų tiems, kurie niekada jų neturėjo, ir ne, realiame gyvenime?

Tai labai geras miegas, nesvarbu, kokia savaitės diena, jis nebuvo svajonė, pranašauti medžiagą gerovė ilgą laiką. Jei naujas augimas auga tiesiai prieš akis – tada turtas yra tiesiog “kritimo“Ant galvos. Gali būti suteikta rasti rankinėje su pinigais, paslaptingas geradarys būtų prisidėti, gausite palikimą iš asmens, kurio mirtis nebus nuvilti, nes gyvenime beveik žinojo.

Tai taip pat gali reikšti malonias naujienas ar atradimus, galimybę padaryti kažką vertingo, lipti į karjerą “maišyk » verslui, kuris duos pakankamai pelno.

Kai sapnuojantys karpos sukelia diskomfortą, nerimauja, niežina – reikia išmokti atsparumo atakoms. Tiesa ir sėkmė yra tavo pusėje. Viskas priklauso nuo to, kaip stipri opozicija.

Svajones apie karpos

Svajonių interpretacija Velezov

Atskiras navikas – į naujienas:

 • sukelia nepatogumus, atrodo atvirai – blogai;
 • nematomas, tik jūs žinote, kad kažkur yra – į gerą.
Karpos

Daug naujų augimų – turtai.

Svajojo, kad jūs svarstote karpas iš svetimšalės – dvi interpretacijos. Kažkas yra rimtas pavojus tau, jūsų gyvenime pasirodys naujas pažįstamas, bendravimas su kuriuo bus naudingas iš materialinės pusės, jei “atidaryti savo ausis

Jūs žinote, kam jūs svarstote – ši pažintis turtinga tikrovėje.

Сонник XXI amžiaus

Pati kūnai – būtina varžytis dėl garbės ir orumo – priešai šmeižia, ar reikia juos pakoreguoti – iš spintelės jie ištrauks kruopščiai paslėptą “skeletas»;

 • ant rankų – į pinigus;
 • ant veido – gėda.

Wangi svajonių knyga – karpos

 • Tiesą sakant, jie nėra – nustebinti;
 • didžiulės neoplazmos, atrodo negraži – dėl savo laisvės kelia daug problemų kitiems asmenims, kurie to nenusipelno;
 • kitame asmenyje – ir naujosios susivienijimai jam kenčia. Turite būti atsargiau kitiems, pagalvokite apie tai, kaip jie atspindi jūsų veiksmus.
Karpos

Svajojame, bandote atsikratyti “papuošalai“- reikia imtis veiksmų, dėl kurių tai bus labai nemalonu, ir norės, kad giminaičiai apie tai nežinotų. Galbūt turėtumėte galvoti apie tai, ką darai?

Jie ištiesia ranką, kad pasveikintų svajone ir kankina. Kažkas iš draugų tiesiog apsimeta drauge.

Keletas karpų pačios dingo iš kūno – problemos bus išspręstos be dalyvavimo, savaime – palankus miegas.

Sonnik Miller

Šios svajonės knygos autorius laikosi bendrų neoplazmų sklypų interpretacijų:

 • dėl veido – išlygų, nuo kurių bus sunku ginti;
 • kita – priešų pasirodymui;
 • išvesti – kad būtų galima apginti save ir giminaičius;
 • išnykimas – viskas pasireikš, ir nereikia daug pastangų.

Jei gyvenime bus šiek tiek daugiau nei anksčiau, visos problemos bus išspręstos.

Freudo sapnų interpretacija

Wart – tai neoplazma simbolizuoja lytinius santykius.

Karpos

Svajonė svajojo apie moterį – ji yra pasirengusi aktyviai seksualiai gyventi, palaikyti santykius su keliais partneriais, tačiau jai trukdo netikrumas ir nerimas dėl kitų nuomonių. Be to, ji yra įsitikinusi, kad jie patraukia priešingą lytį.

Žmogui tokia siužetė yra jo paties seksualinio patrauklumo abejonė, į kurią jis paaiškina nesėkmes, susijusias su moterų seksu.

Bandydami išryškinti karpas – gyvenime jie stengiasi slopinti savo temperamentą.

Įdomu Sigmundas Freudas aiškina sapną, kuriame vienas pastebėjote karpų ant kūno, ir nežinau – rodyti savo atostogas, tai sukelia diskomfortą ar ne.

Netolimoje ateityje būtina pasirinkti partnerius ar aplinkybes, turinčias abipusiškai išskirtinių savybių. Vienas geras draugas yra dar vienas puikus meilužis, pritarti vienam pasiūlymui – gauti ekonominį pelną, o kitam – turėti galimybę pagerinti savo poziciją, ir tai taip pat žada papildomą naudą.

Kaip elgtis, nei sapnas, nei aiškinimų autorius, nėra pagreitinti – sprendimai turi būti priimami atskirai. Tačiau … ar ne tai, ką darome visą mūsų gyvenimą?

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply