Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės

Tokios kosmetinės priemonės, kaip maskuojantis pieštukas, yra esminė realios moters makiažo savybė. Tačiau daugelis ponios ignoruoja šį įrankį, nes jie nevisiškai supranta jo tikslą ir būtinumą. Fondo kremo naudojimas net populiariausias prekės ženklas neišsaugos nuo nedidelių defektų. Būtent šiuo tikslu buvo sukurtas toks korektorius. Koks yra jo paslaptis ir kaip naudoti tokį veiksmingą maskavimo trūkumų metodą?

Kas yra maskuojantis pieštukas ir kodėl tai reikalinga?

Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės

Kas yra pagirtinas pieštukas? Tiesą sakant, tai tam tikras toningo agento pakeitimas. Tai atrodo kaip pieštukas ar butelis, panašus į lūpdažį. Tam, kad galėtumėte jį naudoti, jums reikia jį atidaryti ir ant odos užpilti nedidelį kiekį. Tepinėliai yra tamsesni, o iš nedidelių defektų, tokių kaip spuogai, nėra jokių pėdsakų.

Toks korektorius priklauso dekoratyvinės kosmetikos kategorijai. Tačiau kai kurios įmonės siūlo geresnes priemones, kurios ne tik gali slėpti trūkumus ir pigmentacijos dėmes, bet ir iš dalies juos išgydyti. Be to, jie turi rūpestingą poveikį odai kaip visumai. Tai tikra plėtra, kuri yra populiari visoms moterims be išimties.

Pavyzdžiui, reguliarus maskuoto pieštuko naudojimas nuo spuogų skatina pašalinti paraudimą, uždegimą ir palaipsniui išdžiūvo išbėrimas, dėl kurio visiškai išnyksta. Kitaip tariant, antibakterinis maskavimo pieštukas turi ne tik išorinį vizualinį efektą, bet ir veikia vidinius procesus bei teigiamą pusę.

Pagrindiniai pieštukų tipai ir jų savybės

Norint geriau suprasti korektoriaus darbo principą, reikia kreiptis į jo pagrindines veisles. Klasifikavimo rodiklių nustatymas yra pigmento atspalviai, kurie tiesiogiai veikia šios kosmetikos apimtį.

Yra tokių pagrindinių pigmentų tipų:

 • Žalia;
 • Violetinė ir violetinė;
 • Balta;
 • Geltona;
 • Pink;
 • Mėlyna;
 • Ruda
Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės

Kaip matote, atspalviai yra ne tik skirtingi, bet net beveik neatitinka odos spalvos. Koks skirtumas tarp jų, be kardinolo spalvos?

Populiariausi moterų kosmetikoje yra žalia maskavimo pieštukas. Tai neįtikėtinai veiksminga priemonė, kuri leidžia jums išsaugoti savo išvaizdą iš spuogų per vieną sekundę. Įprastų medicinos komponentų derinys yra ypač veiksmingas.

Pavyzdžiui, galime paminėti salicilo korektorių, kuris puikiai kovoja su uždegimu ir mikrobų atsiradimu. Šis įrankis yra būtinas riebios odos savininkams. Be to, žalias korektors leidžia paslėpti raudoną kraujagyslių tinklelį, o atsirandančios mėlynos venos padės tiems patiems narkotikams kaip ir mėlynėms.

Purpurinis ir violetinis maskuojantis pieštukas padeda susidoroti su geltonųjų pigmentų dėmių problemomis. Prieš strazdanų dažniausiai geriausia pasirinkti baltu pieštuku. Tos pačios spalvos padeda paslėpti tamsias dėmeles po akimis.

Jei, esant apatinei plazmoje, buvo cianozinė edema arba tiesiog nukentėjo, dėl ko atsirado mėlynės, geriausia naudoti geltoną ir oranžinį pigmentą. Pink maskuojantis pieštukas taip pat naudingas norint paslėpti mėlyną ir geltoną pigmento dėmeles. Be to, tai padeda atnaujinti veido spalvą. Tačiau mėlynasis kaukės pieštukas padeda slėpti net tamsiai rudas odos dalis.

Jei veido įdegis nelygiai pasikeitė, iš dalies oblezas arba tiesiog kenčia nuo pigmentacijos, ant odos atsiranda šviesių dėmių, jums padės rudas maskavimo pieštukas. Pasirinkite tai kiek galima arčiau natūralaus veido veido.

Gydomieji korektūros

Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės

Kaip jau minėta, korektoriai gali būti suprojektuoti tik vizualiai užmaskuoti arba turėti papildomų terapinių savybių. Pardavimų lyderis yra maskavimo džiovinimo pieštukas. Tiesą sakant, tas pats salicilinis korektorius. Joje daugiausia yra žalias pigmentas, todėl jis yra unikalus kovos su spuogų gydymas.

Šio kosmetikos stebuklo poveikis yra pagrįstas poveikiu paveiktai terapinių komponentų sričiai. Jie turi antibakterinį poveikį, dėl kurio galima pašalinti uždegimą ir patinimą. Be to, raminantys ingredientai susiaurina kraujagysles, pašalina paraudimą.

Po kelių naudojimo dienų nuo spuogų nėra jokių matomų pėdsakų. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad salicilinis antibakterinis maskuojantis pieštukas gali pernelyg išdžiūti odą ir atvirkščiai sukelti dirginimą ir lupimą. Kad tai nebūtų, nepamirškite pasirūpinti savo veido drėkinamuoju kremu.

Iš turimų medicinos kaukių pieštukų ženklų reikėtų išskirti “Sustoti problemos” Tai yra nebrangus, tačiau tuo pat metu jis turi milžinišką kosmetinį ir terapinį efektą. Tonas yra plokščias ir nekeičia savo atspalvio ir struktūros per dieną, o tai taip pat labai svarbu.

Be “Sustabdyti problemas“Galite identifikuoti ir tokius prekių ženklus kaip:

Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės
 • Avon;
 • Oriflame;
 • Vichy;
 • Lancôme;
 • Pupa.

Daugelyje panašių šių markių produktų pavyzdžių yra vaistų ir priežiūros komponentų.

Naudojimo sąlygos

Kaip teisingai naudoti maskavimo pieštuką? Jei viskas aiškiai pasakytina apie pigmentų pasiskirstymą, vis dar lieka klausimas, kaip taikyti priemonę, kad tepinėliai nebūtų pastebimi ir veidas tonas būtų kuo natūralus. Norėdami atlikti tobulą makiažą, turite laikytis tam tikrų taisyklių, taip pat pridėti kitų kosmetikos priemonių savo arsenale.

Prieš taikydami makiažą, kruopščiai nusiplaukite savo veidą arba nuplaukite jį valymo toniku. Tada, esant drėgmės trūkumui, rekomenduojama naudoti priežiūros grietinėlę. Padarykite tai ne mažiau kaip 20 minučių prieš tepant makiažą.

Maskuojantis pieštukas: pagrindiniai tipai, savybės ir naudojimo taisyklės

Po pilnos absorbcijos pašalinkite perteklių riebalinį plėvelę su medvilnine kempine ir toniku. Tada švelniai ant veido ir kaklo odos reikia švelniai judėti. Jis suderina odą ir slepia nedidelius skirtumus.

Kitas žingsnis – atsikratyti matomų defektų. Tai yra ta pati akimirka, kai reikia žinoti, kaip tinkamai naudoti maskavimo pieštuką. Prie apatinio voko užtepkite geltoną arba rožinį maskuojamą pieštuką, šiek tiek baltą ant nosies ir žalią pigmentą, skirtą spuogų slėpimui. Švelniai atspalvių šepetėlių smūgiai, kad nėra aiškios paraiškos ribos.

Viršuje reikia naudoti pamatą. Jis parenkamas atskirai, priklausomai nuo odos spalvos ir tipo. Idealiu atveju jis neturėtų skirtis nuo natūralaus veido atspalvio ir atrodyti kaip kaukė. Geriausia naudoti šiek tiek rausvą atspalvį, kad atsinaujintų išorę. Tačiau tai netaikoma spalvingai spalvai. Galutiniam smūgiui paruoškite veido miltelius, kad susidarytumėte drumstumą ir sureguliuotumėte makiažą.

Dėl kamufliažo piešimo jūs atrodysite puikiai. Ir teisingai ją naudojant, niekas net neprimena, kad jūsų išvaizda yra netobula.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

17 − 13 =

Adblock
detector