Medaus mėnesio plaukų spalva - spalvos privalumai ir paslaptys | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Medaus mėnesio plaukų spalva – spalvos privalumai ir paslaptys

Medaus plaukų spalva seniai yra susijusi su dievišku dovana. Šukuosena kaip tik toks atspalvis puošia graikų Afroditė galvą, ir daugelio senovės tautų kultūrą atrodo graži su aukso nerijos. Tas pats atspalvis šviesūs plaukai gali sušvelninti įvaizdį, todėl neįtikėtinai romantiška ir švelni, todėl dažnai renkasi merginos su ramiu ir malonus disponavimo.

Savo ruožtu, medaus plaukų spalvos yra būdingos šiaurės ir rytų Europos teritorijų gyventojams, kuriuose yra šviesi oda ir atitinkama akių spalva.

Kam leidžiama dažyti šį toną?

Medaus mėnesio plaukų spalva - spalvos privalumai ir paslaptys

Iki šiol platinos girliukai buvo labai populiarūs. Šiandien pirmaujanti buvo elegantiška, giliai ir elegantiška auksinė medaus spalva, galimybė dažyti, kurioje yra bet kokios moters, nes svarbiausia pasirinkti tinkamus ir aukštos kokybės dažus.

Idealiu atveju plaukų dažai su pavadinimu “Medaus spalvos“Ar labiau tinka moterims, susijusioms su spalvų tipu”Pavasaris

Jos atstovai turi šiuos natūralius duomenis:

 • Per turkio akis, gvazdikėlio mėlyną, karego, mėlyną arba žalsvai gintarą;
 • Šviesi lūpų liga;
 • Gimtoji plaukų spalva, arti lengvo kaštono, raudonos arba kviečios atspalvio:
 • Šiltas odos tonas, arti persikų, natūralus smėlio, švelnus rožinis ar dramblio kaulas;
 • Natūralus raudonis šviesos odos fone.

Dabar mes siūlome patarimus, kaip pasiekti natūralios medaus spalvos įvairių tipų moterims:

 • Aukso ir minkštas tonas netinka ponios tsvetotipa šalta, nes per provokuoja žymiai kontrastą tarp pavėsyje gauti garbanos ir natūralios spalvos odos ir į akis;
 • Blondes su platinos plaukais geriau naudoti specialius dažus, kurie gali suteikti spindesio;
 • Ant tamsių karamelės-medaus karvių, natūraliai atrodanti plaukų spalva neišsiveda, nebent jas iš anksto išaiškinsite. Bet net ir taip, platinos susidarymo rizika tebėra didelė. Siekiant sušvelninti vaizdą, rekomenduojama apšviesti sieneles šalia veidrodžio ovalo;
 • Tamsių akių ir raugintos odos savininkams gali būti patariama būti dažytos rudai aukso, spinduliuojančio saulės tonu, kuris tuo pačiu metu gali padaryti sluoksnius labiau prisotintus;
 • Brunetės gali būti patariama pabandyti pasiekti pakartotinai dažymo aukso, ir kiekvieną kartą, kai reikia ieškoti dėl atspalvių lengvesni nei ankstesnės pora priemones. Būtinas dažymas yra būtinas tik interjero sąlygomis, ir privaloma plauti.

Taip jau atsitinka, kad dauguma moterų – yra savininkas tamsių garbanų, ir jie turi atlikti daug bandymų, kol jie prisijungti prie blondinių gretas.

Plaukų apšvietimo idėjos kalba, kuri yra padaryta keliais būdais:

 • Švelnus – tai reiškia citrinų ir vandenilio peroksido naudojimą;
 • Cheminis – naudojant dirbtinius dažus su papildomu gebėjimu neutralizuoti tokį nekenčiamą geltoną atspalvį.

Šešėlio parinktys

Skirtingi dažų gamintojai siūlo savo aukso blondinės tematikos variantus ir galite pasirinkti iš:

Medaus mėnesio plaukų spalva - spalvos privalumai ir paslaptys
 • Smėlio spalvos tonai;
 • Auksiniai atspalviai, tokie kaip: šviesiai rudi vidutinio ir tamsiai aukso, graikinių riešutų ir kt.
 • Kremo paletė, kuri puikiai tinka tamsiosios akies blondinėms;
 • Reti spalva, vadinama “Venecijos blondinė” Ši spalva anksčiau buvo paskirstyta senosios Venecijos moterims, kurios buvo labai šviesios odos su šviesiai rausva.

Jei manote, kad stilistai, tada auksinis medus, kiek įmanoma natūralios plaukų spalvos, galite padaryti dar madingesnį, pridedant rožinio aukso jutiklį. Norint pasiekti šį efektą, labai subtilus melioracijos procesas yra medaus, abrikosų ir aukso atspalvių.

Kas bus dažyti nei buvo naudojamas siekiant gauti norimą spalvą su aukso rudos arba blondinė garbanos reikia rūpintis su konkrečių balzamai, šampūnai ir kondicionieriai pagalba.

Visi šie fondai užkirs kelią pirminės spalvos išblukimui. Be to, su kuo Aš norėjau, kad mano įvaizdis būtų romantiškas, dažydamas siūlus, vieną kartą per savaitę aš plaukiu plaukus, kad užpildytų drėgmę.

Bendrasis stilius ir makiažas

Tos moterys, kurios eina į dirbtinai sukurtą medaus plaukų spalvą, turėtų persvarstyti savo drabužių spinta ir makiažą. Faktas yra tas, kad toks vaizdas nepriima vulgarių aprangų, ryškių lūpų dažų ar akių traukiančių šešėlių.

Šiltai spalvos reikia šilta spalva, todėl turėtumėte sekti keletą patarimų:

Medaus mėnesio plaukų spalva - spalvos privalumai ir paslaptys
 • Akių šešėliai turėtų būti iš visų žalių, auksinių, rudųjų ar persikų atspalvių, neatsižvelgiant į tai, ar jie turi derinti su mėlynomis akimis ar rudos spalvos;
 • Mes taip pat turime imtis šokolado, žalios, bronzos, bet ne juodos spalvos;
 • Rekomenduojama naudoti rudos, mėlynos arba žalios blakstienėlės;
 • Kalbant apie skaistalą, galite tai pasakyti: ši kosmetika turėtų būti smėlio spalvos, apelsinų, šviesiai rausvos, persiko arba visiškai oranžinės spalvos.

Savininkai karamelės spalvos garbanos yra daug ir ryškių drabužių, mirkyti tamsiai violetinė, žolė žalia, turkio, pomidorų, apelsinų ir aukso atspalviais. Visi blondinės, be išimties, gali būti įdėti mėlyna, mėlyna, juoda, pastelė ir tamsiai žalios komplektus.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =