Gyvūnai leidžiami

Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?

Mūsų keturkampiai draugai kenčia taip dažnai, kaip ir žmonės, su tokiomis pačiomis ligomis. Dažnai savininkai atsitikti sutrikimams gydyti virškinimo trakto savo augintinio, praleisti antihelmintiškai terapija ar duoti raminamieji esant aukštesnei nervingumas, pavyzdžiui, kaip juda iš vietos į vietą rezultatas. Tačiau augintinis nesupranta gydymo poreikio ir negalės savanoriškai gerti vaistų. Ką daryti šiuo atveju ir kaip šuo praryja vaistą?

Contents

Kirminas gydymas

Jaunesnio nei dviejų savaičių šuniukas turi būti gydomas antihelmintais. Su narkotiko pasirinkimu, jūs turite nuspręsti kartu su savo veterinarijos gydytoju. Jei tai neįmanoma, nusipirkite vaistą pačiame vaistinėje ir atidžiai perskaitykite jo nurodymus. Labai svarbu stebėti tinkamą dozę, todėl jums reikia žinoti gyvulio svorį.

Paprastai visa tabletė yra skiriama šuniui, kurio svoris yra 10 kg ar daugiau. Jei šuo sveria 5 kg, jis turi būti padalytas į dvi dalis, jei 2 kg – tada 4 vienetai. Dabar labiausiai svarbus momentas: kaip suteikti savo šuniui kirminų tabletę?

Štai vienas būdas:

Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?
  • jei vaistas turi neutralų skonį ir kvapą, nieko nėra lengviau: tiesiog sumaišykite į miltelius ir sumaišykite jį su maistu;
  • tokiu būdu negalima apgauti gyvulio, ateityje veiks kartu su padėjėju. Jis nustato gyvūną taip, kad jis negali ištrūkti: geriau laikyti šuniuką krūtinėje. Jūs turite nulenkti tabletes tarp rodyklės ir nykščio iš vienos rankos, o kitą šunį paimti už snukio ir šiek tiek pakreipti atgal, kad žandikaulis šiek tiek atsidaro šiek tiek;
  • Kaip teisingai šuniui išvilioti tabletes nuo kirminų? Su laisvu pirštu iš rankos, kurioje tabletė yra užspausta, spauskite liežuvio šaknį ir greitą judesį stumkite narkotiką giliai į gerklę. Insultas šuns kaklo, todėl ji praryja ir giria jos pavyzdinį elgesį. Duok jai kažką skanu.

Kaip dažnai turiu šuniui duoti kirminų tabletę? Veterinaras jus įspės apie būtinybę vėl gydyti anthelmintikus, o jei įsigijote vaistą patys, ieškokite informacijos apie tai, kaip nurodyta instrukcijoje.

Paprastai, norint atsikratyti kirminų, pakanka vieno ar dviejų priėmimų.

Negermenų gydymas

Jauni šunys yra labai aktyvūs ir smalsūs, jie viską mėgsta, tačiau kaip ir vaikai. Todėl jie dažnai sukelia virškinimo ir skausmo puvimą ir pilvo pūtimą. Daugelis savininkų nerimauja ir nori žinoti, ar galima pateikti naminių šunų

Bet-shpu tabletėse? Šis vaistas yra antispazminis myotropinis poveikis. Jis sumažina vidinių organų lygiųjų raumenų toną ir išplečia kraujagysles, be to, sumažina skausmo sindromą. “No-shpu” gali būti skiriamas šunims su urethiazės, cistito, žarnyno kolių uždegimais. Priimtinumo ir nuorodos yra vidurių užkietėjimas, proktitas, Tenezmai spazminio kolito, opos ir dar daugiau. Net mažiausias gyvūno svoris gali būti padėjo tai antispazminiai. Dozė yra: 1 draže 40 mg 10 kg gyvūnų svorio. Kaip man šuniui skirti tabletes?

Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?

Galite pasinaudoti aukščiau nurodytu metodu. Jei šuo nėra labai gero proto ir siekia įmesti pirštą, turite įtvirtinti savo skruostus – toje vietoje, kur jungiasi žandikauliai. Tai leis jums išstumti skruostų odą tarp dantų ir taip išvengti greito burnos uždarymo ir įkandimo jūsų rankose. Tuo metu turite išmesti tabletes į gerklę kita ranka ir leisti gyvūnui nuryti.

Taip atsitinka, kad gyvūnai žaidimo metu valgo tabletes. Jei gyvūnėlis yra naudojamas skraidyti gydyti, galite tabletę paslėpti malta mėsa, sūrio gabaliukais ar sviestu. Pabandykite pirmiausia žaisti su šunimi ir paruošti porą gabalėlių delikatesų be vaistų ir tik tada į jį įdėkite narkotiko tabletes. Jei jūsų augintinė turi laisvą išmatą, kyla klausimas: kokia pigułka gali šuo sukelti viduriavimą? Nauda šiuo atveju gali atnešti Loperamidas, aktyvuota anglis, “Levomicetinas”, Enterofurilis, Furazolidonas. Taip pat reikia apskaičiuoti dozę pagal gyvūno svorį. Šuniukas iki 2 kg svorio rodomas 1/6 Loperamidas 3 kartus per dieną.

Tas pats pasakytina ir apie kitus narkotikus. Paprastai dozė yra tokia pati kaip ir anthelmintikams vartoti skirtų vaistų atveju “No-shpoy”. Jei šuo yra didelis ir sveria apie 25 kg, tu gali suteikti vienkartinę kapsulę Enterofurila tuojau pat ir kitą dieną. Suaktyvinta medžio anglis yra geriau maišyti su kiaušinių baltymu ir gyvūnui išgydyti per vidurį per švirkštą. Kaip mes rašome žemiau. Dvi tabletės vaisto sumaišoma su baltymu ir ryte tuščiu skrandžiu skiriama 1,5 kubo šuniukas, sveriantis iki 2 kilogramų.

Nervų gydymas

Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?

Jei jūsų augintinis nerimauja įvairiose situacijose: su transporto ragai, perforatoriaus garsu, orlaivio variklio garsais ir kitais išoriniais dirgikliais, jums reikia jį padėti ir palaikyti.

Jei planuojate palikti namą su bet atostogų augintiniui arba turite ilgą kelionę, jums reikia rūpintis tuo, kad jis buvo ne nervų, drebulys ir bando rasti prieglobstį slėpti. Daugelis savininkų domisi: ar galima šunį valerijoną sudėti tabletes? Galite, bet pirmiausia turite pasikonsultuoti su specialistu.

Tik jis galės paskirti gyvūnui ypatingą raminamąjį, pagrįstą nerimo priežastimi.

Labai svarbu suteikti tinkamą balerijoną, nes šį vaistą du kartus per metus gydoma dviejų mėnesių kursu. Naminiams gyvūnams, kurių svoris yra iki 10 kg, skiriamas 1 tabletes, vidutiniškai 10-20 kg svorio šunį gali būti 2, o kartu ir didelis šuo ir 3 dražezės.

Ne visi augintiniai gali praryti patį vaistą, tuo skausmingiau jie yra, kai du kartus arba po tris tabletes iš eilės stumba gerklėje. Ką daryti šiuo atveju? Ištirpinkite vandeniu ir į švirkštą įpilkite skystį.

Tada atlikite tokius veiksmus:

Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?
  • kartu su asistentu, kuris nustato naminį gyvūnėlį. Viena ranka neužtempia šunų žandikaulio, o kita ištraukia skruosto odą iš priešingos pusės į išorę;
  • šiame piltuvo formos skylę ir reikia įdėkite švirkštą, bandydami gauti tarpą tarp dantų. Žinoma, adatą ištraukite iš švirkšto;
  • Nebandykite išspausti visą švirkšto turinį tuo pačiu metu, kitaip gyvūnas gali užspringti. Palaipsniui išspauskite vaistą, leis šuniui jį nuryti.

Tačiau šis gydymo metodas nėra tinkamas, jei gyvūnui yra putos iš burnos. Tokia reakcija yra pastebėta daug kartaus skonio narkotikų, pageidautina, kad šuo valgė tabletes, kad yra praryti ją gydyti arba stumiama žemyn jos gerklės su pirštu.

Nurodykite vaistus taip dažnai, kaip reikalaujama, ir niekada nutraukti gydymą savo nuožiūra. Kantrybė ir sveikata tavo augintinei!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply