Gyvūnai leidžiami

Kaip veisti neonines žuvis akvariume

Akvariumo žuvys, kurių mažas kūnas yra spalvos neonais, kaip ir daugelis kitų. Šių kūdikių pulkas atrodo labai vaizdingas akvariume, o jų sinchroniniai judesiai yra smagu žiūrėti, atsipalaiduojant ant sofos. Tačiau, neonšikai, nepaisant jų dydžio, reikalauja dėmesio ir kaip juos sulaikyti, mes jums pasakysime.

Akvariumo neono charakteristikos

Kaip veisti neonines žuvis akvariume

Tai nedidelis šiltųjų žuvų šešėlis. Artimiausia iš jų yra ir akvariumo žuvis – tetrisas. Yra keletas neončikovų rūšių: jie yra mėlynos, žalios, raudonos ir juodos, tačiau subpecifinis pavadinimas tik nurodo nelygumus jų nugaros.

Visuose porūšiuose būdingos juostos išilgai bagažinės su šviesia spalva – neoninės spalvos poveikis, dėl kurio savininkai jų labai myli.

Neonas – žuvys akvariatorių, kurie mėgsta stendų turinį. Skirtingai nuo savo laukinių pusbroliai, turi trumpą gyvavimo ciklą, namų neonchik gyvenimą 5 metus, per tą laiką nekeičia savo dydžio ir visada išlieka per 4 cm. Mažas korpusas idealiai tinka mokyklinio turinį į akvariumą.

Kaip užpildyti neoną

Kaip atsakingas akvariumo savininkas, turite žinoti apie šių žuvų turinio ypatumus. Norėdami gauti neoną, jums reikės 6-7 gabalėlių paketo, nes vien šios rūšies neegzistuoja – žuvys patiria stresą ir miršta. Galima pradėti daugiau, mažiau nerekomenduojama.

Talpykloje turi būti geras aeratorius, kuris turėtų būti pasirinktas geriausiu sklaidytuvu. Tai reiškia, kad oro burbuliukai, kuriuos gamina aeratorius, reikalauja mažiausių, kurie praktiškai nesukuria vandens srove. Neonai likti toli nuo upelių, pageidaujantys ramių vietų be srovės.

Kaip veisti neonines žuvis akvariume

Natūralioje jų buveinių aplinkoje neonos pasirenka vietas su tankiu vandeningu augimu. Turite atkurti tankią augmeniją rezervuare, naudodamiesi daugybe akvariumo augalų su ploniais storais lapais.

Instinktas, nuolat pasakoja šios Žuvytės pasislėpti nuo didesnių ir galingesnių priešų, tirštoje žolės, jie jausis puikiai ir jums bus malonu pamatyti savo šviesią veršį žaliame fone. Kalbant apie dizaino sprendimus, pasirinkti augalus, kurie primena tropikus – tai atrodys įspūdingai.

Labai svarbu, kad žalumos akvariumas būtų tikras, gyvas. Faktas yra tas, kad, skirtingai nuo kitų rūšių, tyliai greta plastikinių dekoracijų, neonai yra jautrūs pakeitimui. Jei ketinate veisti šią rūšį, tuomet suteiksite gyvų džiunglių.

Neonui skirtas vanduo yra pageidautinas 20-24 ° C temperatūroje ir suminkštinamas, tačiau suaugusiems nereikia specialaus gydymo. Dažnai galima rasti patarimų, torfovat vandens šios rūšies, bet jis iš tikrųjų labai sunku rasti aukštos kokybės durpių, kuris bus Parūgštinama vandenį, o ne apgyvendinti jį su kenksmingų bakterijų ar tiesiog nudažyti ruda. Paprastas filtruotas vanduo neonui yra pakankamas gyvybei.

Ką maitinti neonchikov?

Ši rūšis yra nepretenzinga maiste, tačiau laikomasi paprastų šėrimo principų. Toks mažas žuvis reikia būti šeriami gerą maistą, nes ji yra lengva paspringti didelių gabalų, nes neono nėra atgnybti maisto ir bandyti praryti, kaip visumos, net savęs žalojimo.

Antrasis bruožas yra perdozavimas, todėl savaitės alkis turėtų būti atliekamas per savaitę, be akmenų mitybos. Mažiausias maisto kiekis bus geriausia jų strategija, todėl nereikės apmąstyti savo pilvo skausmo, kuris yra pasiruošęs sprogti.

Šios rūšies maistas yra įvairus:

Kaip veisti neonines žuvis akvariume
  • Skrudintos sausųjų dribsnių rūšys;
  • Užšaldytos lervos (nauplii) artemija (vėžiagyviai);
  • Maitinti kepant mikrograužiklius, pvz., Sera arba Tetra;
  • Užšaldyta koretra (lervos nuo uodų).

Negalima maitinti kraujo kirmėlių, pernelyg sunkių ir didelių mažoms žuvims, nebent esate pernelyg tingus, kad jį paguostumėte. Taip pat netinka smulkintos žuvies ir kitų jūrinių gyventojų mėsos. Paprastai neonchiki yra nepatogūs, tačiau jiems taip pat reikia įvairinti dietą, o tai gali būti daroma permainingų sausųjų maisto produktų firmų sąskaita.

Neontinio dauginimo paslaptys

Nepriklausomybėje ne vienos rūšys gamina vienodai gerai. Nėščios neončikai – nenuostabu, visas sunkumas yra tas, kad apvaisinti kiaušiniai sustoja vystytis ir negimsta kepti. Tai yra netinkama vandens akvariumo aplinka, kuri yra per sunki ir šarminė, tačiau ji yra normali suaugusiems.

Kaip pasiekti efektyvias reprodukcijas? Yra tik vienas patikimas ir patikrintas būdas – tai laukti, kuriuo kiaušinius ir pieniai apvaisinimas jos vyrą ir tada persodinti į atskirą indą sankabą su labai minkštu distiliuotu vandeniu. Priėmimo tikslinga antrą dieną dedeklių, pagrindinis dalykas – atidžiai sekti procesą ir nepraleiskite momento.

Kodėl miršta kiaušiniai? Jų minkštas korpusas negali atlaikyti osmozės, o druskos iš “suaugęs»Akvariumo vanduo. Jei išsaugosite kelias žuvų rūšis, taip pat vėles, sraiges ir kitus gyvulius, aktyviai “dulkių siurblys“Žemės paviršius, tada nenuostabu, kad neoniniai kiaušiniai taps jų skanu maistu, o laukti žuvų palikuonių neklausysite.

Kaip veisti neonines žuvis akvariume

Galite pereiti kitu būdu, kai kelias dienas sunaikinote suaugę egzempliorius iš akvariumo, kuriame įvyko mūriją. Nerimas vyksta 22-24 ° C temperatūroje ir gera šviesa. Tada, kai atskirėte suaugusius nuo kiaušinių, rezervuaras su pastaruoju turėtų būti šiek tiek tamsintas. Priešingu atveju kiaušinių nokinimas ir kepimo nebus.

Jei atliksite veisimą atskirame rezervuare – neršto žemėje, tada įdėkite vienos rūšies žvejybos liniją, apdorotą verdančiu vandeniu arba akvariumo augalo krūmu. Nėščiam neonui reikia tokio substrato kiaušinius. Tręšimas pienu vyksta vėlai naktį ar ryte, todėl galite pora praleisti 1 dieną.

Kaip identifikuoti moterį ir vyriškį, kad juos atleistų neonų neršimui? Kartais tai padaryti nėra lengva. Turite sutelkti dėmesį į tai, kad dažniausiai moterys yra šiek tiek didesnės nei vyrų pilvulyje, dėl kurių jos spalvos juostelės ant nugaros atrodo šiek tiek išlenktos, o vyrų – ekspresyviai tiesi. Pasirinkę porą, auginkite juos neršto srityje, kruopščiai išvalę ir dezinfekavę indą.

Fry iš neonchikovų žuvų

Žuvis išsiskleidžia iš lervų, atsiradusių iš mantijos ikrų. Viena neona gali suteikti apie 100 kiaušinių, kai kurie iš jų sulėtės vystymosi metu ir negimdysių lervų. Likę 2-3 dieną išleisti lervas, plaukiančias be judesio vandenyje. Penktą dieną lerva degeneruoja į kepimą, kuris gali plaukti ir maitinti mažiausiu maistu. Kruopšta priežiūra ir atskiras kepimo turinys užtikrins sėkmę.

Kaip veisti neonines žuvis akvariume

Nepamiršk, kad akvariumas su keptuvėmis nebėra būtinas, kad šešėliai būtų atspalviai, ir apšviesti difuzine šviesa. Palaipsniui žuvys taps stipresni, o jų suaugę tėvai gali būti apgyvendinti paukščių pulke.

Tinkamiausias kepimo maistas yra ciuliacijų ir rotifų mišinys. Kiekvieną dieną turėsite išvalyti baką apie maisto likučius, kad vanduo būtų toks pat švarus ir naudingas, kiek tai įmanoma naujagimių žuvims.

Vandens pakeitimas padės palaipsniui priprasti juos prie didesnio standumo, todėl jaunų gyvūnų mirtis nepasikartos, kai jie grįš į bendrą akvariumą. 10 litrų “kepkite“Minkštas vanduo pilamas kasdien 1-1,5 litro įprasto”suaugęs” 10-12 dienomis žuvys yra pasirengusios susivienyti su visa šeima.

Ar nusprendėte, ar papildyti savo kolekciją neonu ar sutelkti dėmesį į šį, prisiminti, kad šie gražiai kūdikiams reikia jūsų priežiūros ir apsaugos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply