Gyvūnai leidžiami

Raudoni papūgos – rūšys, mityba ir gyvenimo būdas

Šie paukščiai yra labai populiarus. Jie turi būdingą išlenktą snapelį, stiprios kojos su dviem pirštais priekyje ir dviem pirštais atskirai, taip pat dažnai turi labai ryškią spalvą. Papūgos, kaip ir kiti paukščiai, gali valgyti maistą savo kojomis, jie gali paimti sėklų, vaisių, kad juos perneštų į snapelį.

Raudoni papūgos - rūšys, mityba ir gyvenimo būdas

Šie paukščiai gali išsiveržti, triukšmo, gali išduoti skirtingus garsus ir net imituoti žmogaus balso. Dėl šios priežasties, taip pat dėl ​​minkštų spalvotų plunksnų, jie labai mėgsta vaikų ir suaugusiųjų. Be to, juos lengva laikyti namuose.

Dauguma šių paukščių gyvena ant medžių, kai kurie iš jų visiškai arba laikinai nusileidžia į žemę. Kai kurie negali skristi. Didžioji dalis papūgos patieki tik vaisių ir sėklų. Galingas, išlenktas foralas bazėje turi skylutes nosyje.

Kartu knjažas gali būti pavojingas ginklas. Paukščiai taip pat gali naudoti jį kaip trečią koją, kad įveiktų kelią į medžio viršūnę. Jų kojos yra palyginti trumpos, bet storos ir stiprios.

Populiarus mūsų apartamentuose ir namuose yra raudonieji papūgos. Tai gali būti asmenys su raudonuoju pilvu, šaltuoju, geltonu papūga su raudonomis skruostėmis, raudonuoju tunu, pilka papūgiu su raudonuoju uodega.

Contents

Raudona rožė (Platycercus elegans)

Tai labai charizmatiškas ir spalvingas raudonas papūgas. Dėl savo raudonos-mėlynos, ryškios plunksnos, jis yra labai populiarus. Tai gana nedidelė rūšis, ji pasiekia tik 32-37 cm ilgio ir yra gana lengvas – 100-150 g. Šio gražaus paukščio galvoje, kaklelyje, krūtinėje ir pilvoje intensyviai raudonos spalvos.

Jo skruostai yra mėlyni, kuris labai skiriasi nuo likusios spalvos. Apskritai slyva daugiausia yra raudona. Sparneliai padengti juodai raudonu žvynu. Išorinė sparno dalis yra nudažyta nuo tamsiai mėlynos iki beveik mėlynos spalvos. Žiūrėdamas į jį mes suprantame, kad jis “pavogė” visą vaivorykštės spalvų spektrą. Dėl šios unikalios mozaikos fone labai pastebimas didelis tamsus snapas ir kojos.

Moterys turi mažiau masyvų snukio ir mažesnio galvos. Būdingas savybes moterims yra ryški apatinė sparnų dalis, kuri dingsta vystančių lizdų metu. Šiuo metu ši rūšis turi daugybę spalvų mutacijų.

Paukščio gimtinė yra Australijos šiaurinė, rytinė ir pietinė dalis. Nepaisant to, šis gražus vaizdas nėra šalia Tasmanijos. Be to, jis buvo pastebėtas Naujosios Zelandijos ir Norfolko salos teritorijose.

Veisimo laikotarpis

Raudoni papūgos - rūšys, mityba ir gyvenimo būdas

Šių labai neįprastų rūšių veisimosi sezonas prasideda balandžio mėnesį ir gali tęstis iki vasaros pabaigos. Esant palankioms sąlygoms, pora padaugėja net du kartus per metus. Kai moteris yra pasiruošusi, ji uždeda 4-5 kiaušinius ir inkubuoja maždaug 21 dieną. Paukščiai palieka lizdą maždaug po 3-4 savaičių, tačiau kitą 3-4 savaites maitina daugiausia vyrai.

Iš karto po išsiurbimo mažos viščiukai aklai. 12 dieną jie atidaro akis, o jų balsas tampa tylus. Tuo pačiu metu jie gauna pilką pūką, o laikui bėgant jį pakeičia žalia spalva. Nuo 13-15 m. Amžiaus jauni vyrai švelnina, o po kurio laiko jų apvaizda tampa nuolatine. Tačiau pilna mėlynos spalvos plunksnų spalva, būdinga suaugusiems, pasirodo juose ir apima visą kūną tik po 2 metų gyvenimo. Šių labai spalvingų ir gražių žmonių gyvenimo trukmė yra apie 25-30 metų.

Paukščių mityba, gyvenimo būdas ir sveikata

Paukščių dieta yra labai įvairi. Jų maisto sudėtį daugiausia sudaro žolių ir medžių, vaisių, daržovių, gėlių nektaro, vabzdžių ir jų lervų sėklos. Nepriklausomybėje jų dietą gali sudaryti saulėgrąžų sėklos, soros, avižos, daržovės, o jauniklių šėrimo metu pridedama tarkuotų morkų ir kiaušinių mišinio. Vidutiniškai papūgos narvei galima pridėti šakų vaismedžių, kurie savo laisvalaikiu su malonumu obglodyvaet, teikia sau pramogas ir skanius užkandžius.

Lauke paukščiai gyvena mažose grupėse iki 10 individų, o veisimosi sezono metu jie yra suskirstyti į poras, kurios tampa labai agresyvios. Jie yra geri “pilotai” ir nori pakilti, todėl jiems labai smagu.

Atsižvelgiant į tai, kad šis požiūris labai nepriklausomas ir griežtas, turėtų būti erdvus aviarynas, kuris leistų jam mėgautis judesiu. Be to, turite organizuoti jam prieigą prie atitinkamų žaislų, leisdami pramogas laisvalaikiu. “Rosella” yra atspari žemai temperatūrai ir netgi vienerius metus gali laikyti korpusus, jei jie yra apsaugoti nuo stipraus vėjo ir sniego.

Dėl jų neįprastos ir apsvaiginimo plunksnos, jie yra labai populiarūs ir dažni. Žmonės mėgsta plaukti net šaltu oru, o vasarą mėgsta sėdėti po lietaus upėmis. Todėl jūs turite suteikti jiems prieigą prie pakankamai didelių vandens dubenėlių, iš kurių jie gali daug džiaugtis.

Ara – raudonas papūga

Raudoni papūgos - rūšys, mityba ir gyvenimo būdas

Ara nurodo į įvairaus pobūdžio papuošalus su įspūdingais dydžiais. Jos kūno ilgis yra 84-89 cm, iš kurių iki 50 cm patenka į didingos uodegos. Jie laikomi vienu iš didžiausių ir patraukliausių, be to, žmonės gerai prisitaiko prie naujų gyvenimo sąlygų. Ap apiumage Apeina vyrauja raudona spalva, labai intensyvi, puikiai sumaišoma su kitomis spalvomis, suteikiant jiems atspalvių daugybe svaigiųjų ir įdomių spalvų vaivorykštės.

Aplink nugaros ir uodegos viršus yra ryškios mėlynos plunksnos, aiškiai matomos raudonojo pilvo ir krūtinės fone. Išorėje sparnai padengti nuostabiu trijų spalvų deriniu – lygiais mėlynais, intensyviai geltonais ir ugningais raudonais. Apatinė uodegos ir sparnų dalis turi raudonos ir aukso spalvos, todėl papūga atrodo didinga. Uosto spalvos paletę daugiausia sudaro raudona ir safyras.

Jų galva yra ryškiai raudona, skruostos yra plikos, padengtos balta oda ir šviesiai geltonos akys. Tarp plikių skruostų yra didžiulis, bicolour, aštriai išlenktas snapas, neįtikėtinas stipris, galintis suspausti riešutų kevalą. Ara yra laikoma viena iš gražiausių rūšių.

Veisimo laikotarpis

Ara veisimo sezonas patenka į laikotarpį nuo lapkričio iki kovo mėn. Moteriška yra 1-4 kiaušiniai, kurie inkubuojami per 24-28 dienas. Per veisimą paprikos gali tapti labai agresyvios. Iš pradžių jaunieji viščiukai skiriasi nuo suaugusiųjų tik trumpomis uodegomis ir tamsiomis akimis. Išliekimas įvyksta po 15 mėnesių gyvenimo. Jie pasiekia lytinę brandą 3-4 metų amžiaus.

Gyvenimo trukmė. Ara laikoma ilgaamžė rūšis. Asmenys gali gyventi iki 80 metų, tai yra tiek, kiek vidutinio žmogaus. Tačiau iš tiesų jų vidutinė gyvenimo trukmė yra daug mažesnė, jos diapazonas yra nuo 40 iki 50 metų.

Paukščių mityba ir gyvenimo būdas

“Ara” mėgsta tokius vaisius kaip bananai ar apelsinai, riešutai ir šviežios daržovės, suteikiančios jiems svarbių maistinių medžiagų ir sveikų riebalų rūgščių, reikalingų jų gyvenimui. Jie valgo žolelių ir javų, daržovių, gėlių, taip pat mažų vabzdžių ir lervų sėklą. Labai svarbu, kad asmenys turėtų nuolatinį prieigą prie šviežių medžių šakelių, kurie yra užkandžiai.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad laukinis Ara sunaudoja tam tikrus vaisius, kurie daugeliui egzotinių gyvūnų yra kenksmingi ar net toksiški. Šios papūgos yra idealus būdas neutralizuoti toksinų poveikį valgant daug molio.

Asmenys yra monogamiški, gyvi poromis ar mažomis paukščių harmonijomis. Gyvenimas tokiose mažose grupėse suteikia jiems saugų nuo plėšrūnų. Lauko lizdai deda didelių medžių aukštybėje, kur jauni paukščiai yra apsaugoti nuo visų rūšių pavojų.

Turite nepamiršti, kad jų emocinė pusiausvyra yra labai nestabili. Jie yra labai pažeidžiami ir jautrūs nepakankamam gydymui ir vienatvėtei, dėl to jie patenka į apatiją, dėl kurios gali atsirasti savęs žalojimas, kad būtų paprasčiausiai pritrauktas savininko dėmesys. Šis papūga turi būti įdomus ir atkreipti dėmesį į jį.

Be jau minėtų populiariausių raudonųjų papūgos, yra daugybė kitų paukščių – papūgos su raudonomis skruostomis arba raudonos dėmės ant nugaros, papūgėlės su raudonomis skruostomis ir kuokštais. Šių paukščių spalva yra labai ryški ir įspūdinga.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply