Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku? | pangudownloads.com
moda

Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku?

Half-dance alebo tancovanie na stĺpiku je druh gymnastiky zmiešaného s prvkami choreografie, ktorá za posledné roky získala bezprecedentnú popularitu u žien rôzneho veku.

Tento typ kondície pomáha nielen posilňovať hlboko ležiace svaly a utiahnuť celé telo, ale rozvíja aj dobré sebavedomie.

Kto a prečo potrebujete tancovať na pylóne?

Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku?

Tisíce žien sú zaradené do podobných tried po pôrode s cieľom obnoviť sebavedomie. Navyše výborné plastové a napínanie nikoho nezastavilo. A účinok straty hmotnosti a posilnenie svalov – súhlasia, veľmi príjemný bonus na všetky vyššie uvedené.

Ale aj keď nie ste profesionálom a nemusíte zasiahnuť žiadne atletické výšky z hľadiska úspechov v polovici tanečných disciplín, musíte sa postarať o výber kvalitného oblečenia pre tréning.

Akékoľvek športové záťaže sú ťažké. A ani páskové plastu v tomto ohľade nie je výnimkou. Obzvlášť ťažké pre vás, ako obvykle, bude na začiatku. Pri výučbe sa musíte postarať o svoje vlastné pohodlie. Oblečenie pre polotovary by malo zodpovedať všetkým funkciám tohto športu, to znamená, že je pohodlné a praktické.

Musíte pochopiť, že tancovanie na stĺpiku nie je len zábava, je to dosť tvrdá práca, takže vaše pohyby by nemali byť obmedzené a zavesené. Ako si vybrať oblečenie na tréning na stĺpiku a čo by sa malo zvážiť pri výbere na prvom mieste?

Odevy najdôležitejšej potreby

Takže ak máte záujem o takýto šport, ako je polovica tanca, je čas začať sa pripravovať na lekcie. A hlavnou úlohou v tomto obchode je získať základnú súpravu nevyhnutnosti. “Fancy” Formulár bude potrebný len v prípade, že sa profesionálne zúčastníte tohto športu, a preto budete mať súťaže.

Oblečenie pre bežné tréningy by malo byť pre vás čo najjednoduchšie, praktické a pohodlné. Produkty musia zodpovedať vašej “Rozmery” a prispôsobte veľkosť. Ak sú veľké – jednoducho sa budete cítiť nepríjemne, a ak sú malé – vystavujete sa riziku vzniku mikrotrauma.

Preto odporúčame zakúpiť si prvý formulár “Live”, ale nie na internete. Iba potom, keď presne viete svoju veľkosť, môžete veci online objednať.

Odevy by mali byť vyrobené zo špeciálneho materiálu – mäkkého športového dresu. Na tento účel sú vhodné mikrovlákno polyamid, polyester, sapplex, elastan, mikrovlákna, dvojvrstvová alebo bavlna. Berte prosím na vedomie, že kvalitatívne charakteristiky vášho nového formulára na výcvik na stĺpiku by mali byť o niečo vyššie ako to, čo sa týka legovania pre beh alebo aerobiku.

Vaše nové “vybavenie” by malo vyhovovať nasledujúcim normám:

Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku?
  • hypoalergénne (vyberte tkanivo, ktoré nespôsobuje vyrážky, svrbenie a iné nepríjemné prejavy alergickej reakcie);
  • hygiena (musíte venovať osobitnú pozornosť tomuto, najmä pokiaľ ide o šortky);
  • priedušnosť (počas tried je zaručené, že sa budete potiť, možno veľmi silne, takže by ste mali venovať pozornosť materiálom, ktoré majú poréznu štruktúru);
  • Podpora prsníkov (tento moment je dôležitý v akejkoľvek športovej forme, najmä ak ste šťastný majiteľ nádhernej busty);
  • Absorpcia vlhkosti (takže plochy tela, ktoré prichádzajú do styku s textíliou, nie sú pokryté plienkovou vyrážkou a samotná tkanina sa nerozrezáva na vlhkú pokožku);
  • Optimálna priľnavosť s tyčou (pretože musíte vykonať rôzne triky, niekedy veľmi ťažké, mali by ste sa postarať, aby vaša forma nekĺzala na stĺp);
  • Kompresia v stehnách (vaše boky budú hlavnou časťou zainteresovaného orgánu, takže musíte poskytnúť dostatočnú kompresiu na zníženie rizika úrazu);
  • Nízky stupeň opotrebenia (pretože počas tréningu bude mať oblečenie trvalé trenie s kovom, je dôležité postarať sa o celkovú pevnosť materiálu a jeho vysokú kvalitu).

V športových predajniach často nájdete takýto štýl “Topy” (pokiaľ ide o živôtik). Takéto podprsenky majú hlboký výrez medzi lopatkami. Pokiaľ ide o tanec na stĺpiku, budete potrebovať ako živicu špeciálny “Topy” s väčším objemom výrezov po ruke.

Tiež horná žaba (takéto výrobky sú zvyčajne šité na polovičnú hustotu). To je dôležité pre správnu priľnavosť šiestej ruky a bočnej časti kufra. Ako alternatívu “Žaba” môžete si vybrať špičku v štýle “Carmen” – toto je krátke tričko s asymetrickým ramenným popruhom. Ak sú však vaše prsia väčšie ako druhá veľkosť, takáto vec môže byť nepríjemná.

Výrobcovia športového vybavenia pre polovičnú hustotu obyčajne budujú svoju zostavu takým spôsobom, aby sa na akomkoľvek živote začínajúci športovec mohol vyzdvihnúť dobré šortky. Vo všeobecnosti sú boxerové šortky pre poltany nie odlišné od podobných nohavičiek.

Samozrejme, okrem materiálu – v prípade športovej formy je hustšia. Dĺžka výrobku je spravidla minimálna. To je nevyhnutné na zabezpečenie normálnej priľnavosti nôh, bokov a zadku. Zvyčajne dievčatá nosia jednofarebné topánky a šortky, v súprave kupujú obleky. Môžete však experimentovať a vyzdvihnúť položky z rôznych sád odtieňov a ozdôb.

príslušenstvo

Čo ešte potrebujete na výcvik na stĺpiku, s výnimkou športového oblečenia?

Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku?

Samozrejme budete potrebovať špeciálne príslušenstvo. A táto podmienka je povinná, ak chcete, aby vaše cvičenie prinieslo skutočné výsledky.

Prvá vec, ktorú potrebujete z príslušenstva, sú špeciálne rukavice. Zvyčajne sú vyrobené z lakovej podložky s vložkami z mikrovlákien a pleteniny. Môže byť zdobené čipkou alebo guličkou. Nie je to jednoduchá dekorácia pre tanečníkov, ale skutočné športové vybavenie, ktoré poskytuje určitú úroveň bezpečnosti pri vykonávaní rôznych manévrov na tyči.

Tiež si zachytíte jemné dlane z mozaiky počas aktívneho pôsobenia mimo tanečných prvkov. Tieto rukavice zvyčajne nemajú materiál na prstoch. Ale nemyslite si na to, aby ste si takéto príslušenstvo vytvorili sami, len tým, že ste mali správny tvar starých kožených rukavíc. Výrobok pre polovičky hustoty má špeciálny posuvný náter a prvky, ktoré zlepšujú komunikáciu s lešteným kovom.

Ak máte šancu na zranenie, mali by ste sa postarať o zakúpenie špeciálneho kompresného obväzu. Môže sa nosiť na kolená, rameno, lakť, členok. Takéto úpravy sú obzvlášť dôležité pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí majú naozaj slabé svaly alebo väzy. Nosenie takýchto výrobkov vám pomôže vyriešiť prvky, ako sa hovorí, “Sto percent”, bez strachu z následkov a bolestivého syndrómu po záťaži.

Tanečníci, praktizujúci prvky v štúdiách, často nosia na svojich nohách legíny. Zvyčajne sú obzvlášť užitočné počas tréningov, pretože dodatočne “Zahrievanie” mäkké tkanivo, fascia a šľacha nohy. Nemožno však odstrániť všetok zostávajúci čas tréningu. Ak máte v pláne zachytiť pylón na úrovni kolena, stačí jednoducho naviest akordeón. Niektorí športovci dokonca považujú gamaše “Elegantný” atribútov. Oni nosia neustále, a dokonca aj na sandále, napodobňovať “Boots”.

Topánky: Potrebuje polovičný tanec?

Tu všetko závisí od vašich osobných preferencií. Niektoré dievčatá chcú nosiť biele topánky s klinom. Iné preferujú podobné topánky, ale iné odtiene (alebo všeobecne transparentné, čo bol najnovší módny pískanie medzi tanečníkmi).

Aké oblečenie a doplnky sú potrebné pre tréning na stĺpiku?

A ostatné ženy, ktoré prichádzajú do polčasu tanca, sú obmedzené na obvyklých poločechov, v ktorých sú gymnasty zapojené. V každom prípade by začiatočníci mali začať s druhým, “Modest” voľba.

Ale to, čo by ste mali naozaj odísť doma – tak to sú tenisky. Paul-dance, rovnako ako akákoľvek gymnastika, si vyžaduje neustály krok na polovicu nohy, rovnako ako neustále ťahanie ponožky. Ťažká atletická obuv tu môže len zasahovať. Ak nechcete kupovať Čechov alebo polovice Čechov, zapojte sa do bežných pletených ponožiek.

Tanec na tyči je veľmi vzrušujúci a užitočný pre ženy. Nepredpokladajte, že je vhodná len pre emancipované dievčatá.

Naopak – môžete prebudiť svoju ženskosť, vášňou a šarm tým, že navštevujete niekoľko tried.

A nezabudnite – máte kvalifikovaného a skúseného trénera, ktorý vám poskytne dobré rady týkajúce sa športového vybavenia a iných “Zásoby”.

Nechajte svoje hobby priniesť veľa pozitívnych emócií!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 4

Adblock
detector