Ako sa stať nádhernou milenkou pre svojho manžela | pangudownloads.com
psychologie

Ako sa stať nádhernou milenkou pre svojho manžela

Dobrý manžel chce byť odmenený za to, že sa snažia: pečujúci muži si zaslúžia pohladenie, pozornosť, rovnako ako vašu účasť na ich malom hrôzach. Tipy a nápady, ako môžete potešiť svojho manžela v posteli – prečítajte si ďalej.

Buďte pripravení na sex podľa svojich pravidiel

Ako sa stať nádhernou milenkou pre svojho manžela

Mierny postoj k sexu zdobí žena. Aby sme uspokojili svojho milovaného, ​​nie je potrebné, aby sme sa stali sexuálnym strojom, ale aj to, aby sme obmedzili svoje impulzy, je tiež škodlivé. Urobte si čas na introspekt a rozhodnite sa, čo chýba vo vašom intímnom živote.

Možno si udržať manžela v rukaviciach a použiť odmietnutie sexu ako trest? Týmto rozhodne nedosiahnete zlepšenie vzťahu. Alebo si príliš náročný a chcete viac, než muži dajú?

Sexuálna únava, vynásobená stresom pri práci, spôsobuje, že manžel vychladne svoju ženu. Nechoďte do extrémov, počúvajte rovnako citlivo na svoje telo a na potreby svojho manžela. 

Hlavnou črtou dobrej milenky

Ide o neustálu pripravenosť na intimitu. Ak naozaj záleží na tom, aby si človek bol v posteli s vami, pripravte sa na jeho rytmus.

A nenechajte slovo “nastaviť“: Ženská polovica spoločnosti získala právo na uspokojenie v posteli už toľko rokov, že niekedy trpia naši muži prejavmi sobeckosti žien v tejto veci.

Ak si naozaj chcete vedieť, ako potešiť muža, pokles falošné ego a pozorne počúvať, čo signály, že predloží vám z toho, čo je veľmi potešený, alebo to, čo požaduje priamo.

Úprimne povedané, po zvládnutí takého malého obetavého zručnosti budete mať právo očakávať od svojho manžela väčšiu pozornosť, ale nezabudnite na rozdelenie síl medzi sebou. Ak sa človek dobre stará o blaho svojej ženy, nie je nič zlého s tým, že žena potešuje svojho manžela všetkou svojou silou. 

Tajomstvo uspokojujúceho sexuálneho života

Prieskumy uskutočnené medzi ženatými mužmi stredného veku ukázali, že väčšina z nich považuje sex za optimálne trikrát týždenne. Použite tento indikátor na svojho partnera: Buďte pripravení na to, že to môže byť príliš málo alebo príliš veľa pre neho. Pravidlo, ktoré pre mnohé ženy zostáva tajomstvom za siedmimi tuleňmi, je odmietnuť a nútiť.

Ako sa stať nádhernou milenkou pre svojho manžela

Nikto nezbaví vašu iniciatívu – muži láska, keď ich partneria zvádzajú pre sex. Len udržať svoju ženu tónom, akoby ju chcel – často alebo nie, ráno alebo večer, v uvoľnenej doma alebo v neobvyklých okolností, v prírode, v odľahlom kúte preplnené mieste.

Mnohí muži poukazujú na to, že podriadenosť partnerov k ich plánom a túžbe po sexe vyvoláva viac než len tie najjemnejšie laky. 

Buď skromný kurtizan pre svojho muža

Nie je potrebné stať sa otrokom vášne. Umenie milostnej hry sa skladá výlučne z radu a flirtovania, čo znamená, že nadmerná horlivosť len ubližuje. Nenechajte sa vystrašiť svojho manžela s veľmi pokročilým sexom, nesnažte sa s ním opakovať všetky pózy a spôsoby, ktoré niekde boli odčítané.

Stačí sa pozrieť na nasledujúce krátke tipy, ako sa dopriať svojmu manželovi:

 • používajte relaxačnú predohru na sex, najmä keď je muž stresovaný;
 • dajte sa do ponuky rýchleho sexu, keď je váš muž obzvlášť hravý;
 • byť na vrchole, keď to chce;
 • Vychutnajte si vzhľad svojho manžela – noste v spálni krásnu bielizeň a župan;
 • Nezapínajte svetlo počas sexu – len trochu mufflete;
 • zaoberajúce sa preťahovanie – pružné telo a nohy rovno (namiesto niečo ako pookrial) úžasne spektakulárne vo väčšine pozícií, dať váš partner väčšiu voľnosť pri určitých pohyboch a poskytovať estetické potešenie;
 • povedzte, že dnes máte náladu niečo vyskúšať – a s tajomným úsmevom ho nechajte s vami urobiť, čo už dlho neúspešne hľadal od vás;
 • Nedávajte dovolenku v pracovných dňoch: “bolo to zaujímavé“Je to dostatočná reakcia na potešenie vášho manžela a nemusíte opakovať tento výkon.
 • vziať na seba všetky práce súvisiace s pohlavím: muži neradi sa starajú o sviežosť posteľnej bielizne, utierky v ruke alebo o výber kondómov a mazív;
 • Nevyžadujte, aby niečo odstrániť za sebou po sexe alebo “niečo“Vyhodil to – aby sa tak zhovievavý, zostal po dobu piatich minút tichá sluha vo svojej vlastnej spálni. 

Tieto tipy sa nevzťahujú na konkrétne sexuálne techniky, ale sú univerzálne pre všetky páry. Ak sa cítite neisto a zjavne nemáte zručnosti alebo informácie, zapojte sa do sexuálnej výchovy.

Objavovať erotogénne zóny mužského a ženského tela, naučiť sa pár trikov, čo ste sa vám zdá zaujímavý – od ľadových kociek a šľahačku na vaginálnych guličiek, a hry s dressingom. Ale neohýbajte sa odrodou: dobrý starý sex je spokojný väčšinou mužov. 

Ako potešiť manžela s tehotnou ženou

Keď je manželka v pozícii, je obzvlášť znepokojená otázkou intímnych vzťahov, najmä preto, že v tejto veci existuje mnoho názorov. Máte právo očakávať pochopenie a starostlivosť manžela v tejto ťažkej dobe. Niekedy doktor, ktorý vedie tehotenstvo, trvá na úplnom sexuálnom odpočinku, ale má zmysel objasniť s ním, či sa zákaz týka iba vaginálneho pohlavia alebo excitácie tehotnej ženy všeobecne.

Ako sa stať nádhernou milenkou pre svojho manžela

Ak je váš sexuálny vzrušenie prípustný, nemôžete odmietnuť spokojnosť svojho manžela pomocou iných možností:

 • orálny sex;
 • ručná stimulácia;
 • erotická masáž.

Ako dobrá milenka zvládnite tieto techniky a nechajte svojho manžela vychutnať si s vašou pomocou bez toho, aby ste na jej vlastnú spokojnosť žiadali. Po uplynutí doby obmedzenia budete mať príležitosť získať vašu odmenu, ale teraz sa postarajte o to, aby sa váš manžel v posteli nestal nadbytočným. 

Teraz, keď máte túžbu potešiť svojho muža, viete, čo máte robiť!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 4 = 4