Vodná diéta a hladovanie vody | pangudownloads.com
Šport a zdravie

Vodná diéta a hladovanie vody

Všetci pravdepodobne počuli, že človek, v závislosti od veku, tvorí 55-90% vody. Pri dehydratácii je štruktúra kvapalín - krvi, lymfy a iné - narušená. Stávajú sa viskóznejšie, transportujú potrebné látky horšie.

Vodná diéta a hladovanie vody

Existuje riziko vzniku trombov, usadenín soli, výskytu rôznych trosiek. Koniec koncov voda je univerzálne rozpúšťadlo a bez tela je ťažké odstrániť toxíny.

Bohužiaľ, zvyk pravidelne pitnej vody chýba vo väčšine ľudí. V najlepšom prípade piť jednu alebo dve šálky čaju alebo džúsu, alebo dokonca škodlivú sladkú sódu. A pri normálnej prevádzke všetkých systémov je potrebná len obyčajná voda v dostatočnom množstve.

Je to pri príjme veľkého množstva vody a každá vodná diéta je založená.

Vodná diéta po dobu 1-3 dní: hladovanie na vode

To je dobrý spôsob, ako uzdraviť telo, zmobilizovať jeho skryté rezervy, aktivovať imunitu a metabolizmus. Toto všetko nastane, ak je hladovanie vody správne.

Príprava

Dva týždne pred navrhovaným hladom vody musíte zmeniť svoju výživu kvalitatívne. vylúčiť:

 • vyprážané, údené, solené, marinované, polotovarové a konzervované;
 • akékoľvek výrobky s konzervačnými látkami, arómami a inými chemikáliami;
 • sladké šumivé nápoje, káva;
 • cukor a výrobky obsahujúce cukor, syntetické náhradky cukru (med a stevia môžu byť);
 • kvasnicové produkty a pečenie z jemnej mleciej múky (celozrnný chlieb povolený);
 • soľ (ak je veľmi ťažké bez soli, aspoň nahraďte zvyčajnú soľ morskou soľou a výrazne znížte jeho použitie, je lepšie pridať ďalšie bylinky, čierne korenie, iné korenie);
 • alkoholu a cigariet.

Jedzte zdravé, čerstvé, prírodné jedlo, nezabudnite zahrnúť do stravy veľké množstvo surovej zeleniny, ovocia a zeleniny. Veľa chôdze, ísť, navštíviť parný kúpeľ a robiť cvičenia (alebo ísť do telocvične).

Jeden týždeň pred hladovaním vody vylúčte mäso a prestaňte užívať akékoľvek lieky. Pokračujte v chôdzi, choďte do kúpeľa, urobte ľahké cvičenie.

Vo večerných hodinách pred začiatkom diéty s hladom vo vode urobte čistiaci klystýr. Ak sú črevo znečistené, uvidíte slabosť, nevoľnosť, môžu sa vyskytnúť vyrážky a iné negatívne reakcie - príznaky otravy organizmu toxínmi z čreva.

Priame hladovanie vodou

V priebehu 1-3 dní nič, čo jesť, s výnimkou čistého stále vody (najlepšie zo všetkého - pramenitá voda, môže byť magnetizovaná, nabitá, protium, rozmrazená, kremičitá).

Množstvo vody za deň sa vypočíta takto: 40 ml na kilogram vlastnej hmotnosti. Povedzme, že keď vážite 70 kg, musíte vypiť 2,8 litra denne. Tento objem je rozdelený na malé časti a pravidelne pije.

V priebehu času nepijte viac ako pohár, aby ste netiahli žalúdok a nespôsobili nepríjemné pocity. Voda by mala byť pri izbovej teplote.

Pokúste sa piť viac ráno a večer postupne znižujte hlasitosť tak, aby ste si naliali obličky v noci a vyhýbali sa oparu ráno.

Vodná diéta a hladovanie vody

Tieto dni pokračujú v chôdzi, ale fyzické a duševné zaťaženie je vylúčené. Počúvajte klasickú, tichú hudbu, choďte do prírody, kúpať sa, relaxovať čo najviac a naladiť sa na pozitívny výsledok.

Predstavte si, ako čistá voda preniká do každej bunky vášho tela, rozpúšťa a premýva všetky špinavé, zbytočné, choré. Vizualizácia a samočinné prispôsobenie sú veľmi dôležitými pomocníkmi v každom úsilí a vodná diéta pre chudnutie nie je výnimkou.

Odpoledne sa odporúča, aby sa každý večer od 17 do 19 hodín pripravil čistiaci klystýr (voda s prídavkom citrónovej šťavy - čajová lyžička na liter, tiež odvar z kandizmu alebo len teplou vodou).

Vystúpte z diéty hladomor

To je postupné zvyknutie tela na správnu výživu. Po očistení vodou sa vaše telo stane citlivým na škodlivé potraviny, takže sa vyhýbajte všetkému, čo je uvedené v odseku "Príprava".

Prvé jedlo môže byť takéto:

 • pol šálky kefír;
 • niekoľko lyžičiek dobre varenej ryže bez soli a cukru;
 • kompot zo sušeného ovocia bez cukru.

Dôležité: tekutiny pijú buď pred jedlom, alebo o hodinu neskôr, inak sa žalúdočná šťava zriedi a trávenie je ťažké, existujú procesy fermentácie, trosky sú uložené. Toto pravidlo, mimochodom, je absolútne pravdivé pre všetkých, aj keď v nej nie je človek sedieť.

Výsledky: -3-4 kg počas 3 dní as prípravným obdobím a výstupom - do -15 kg stratenej nadváhy (ak váha neprekročí normu až o 15 kg, straty budú nižšie). Okrem straty hmotnosti pocítite nárast energie, energie, inšpirácie. A nechcete sa vrátiť k staršej škodlivej strave.

Vodná diéta po dobu 7-14 dní

Tento program už zabezpečuje používanie diétnych potravín (ako v prípravnej fáze predchádzajúcej verzie). Zároveň sme aj napriek tomu pili množstvo vody vypočítané podľa toho istého vzorca.

Predtým, ako je tento program na zníženie hmotnosti potrebný aj na tréning, ale menej časovo náročný ako v predchádzajúcom prípade: len pár dní bez vyššie uvedených nebezpečenstiev.

V ponuke vodnej stravy by malo byť:

 • fermentované mliečne výrobky;
 • obilniny;
 • varená, dusená, surová zelenina;
 • ovocie;
 • ľanové semená, olivy, slnečnicové, orechové a iné oleje;
 • Klíčenka z pšenice alebo fazule;
 • Orechy, semená (bez smaženia);
 • med, sušené ovocie;
 • veľké množstvo zelene;
 • prírodné korenie;
 • podľa želania - bez smaženej ryby, varených vajec.

Denné menu vodnej diéty pre chudnutie by malo byť založené na minimálnom počte kalórií: pre ženy - 1500, pre mužov - 1700 kcal pre normálny životný štýl. Ak výrazne znížite príjem kalórií, dôjde k poruchám metabolizmu. Vo všeobecnosti sa pokúste vyhnúť nízkokalorickým stravám.

Účinok zníženia telesnej hmotnosti by sa mal dosiahnuť vylúčením škodlivých, ťažkých, nie vysokokalorických potravín, ako aj cvičením, masážou a kúpeľom. V opačnom prípade stratíte váhu na úkor svalov a budete mať tendenciu rýchlo sa zotaviť v budúcnosti.

Odporúčania pre spôsob života sú rovnaké. Nezabudnite, že by ste mali piť vodu medzi jedlami, v žiadnom prípade nepiť piť potraviny. Je dovolené nahradiť raňajky vodou s citrónom a medom.

Vodná diéta a hladovanie vody

Je lepšie vykonať takú diétu v horúcom lete: výrazné množstvo kvapaliny sa vyparí cez kožu a obličky nebudú mať nadmerné zaťaženie.

Nie je možné piť toľko tekutiny dlhú dobu - je plná poruchy močového mechúra a obličiek. Dva, maximálne tri týždne - potom dlhá prestávka, počas ktorej nepijeme viac ako 1,5-2 litrov za deň. Najprv sa pokúste sedieť na takejto strave počas 7 dní.

Ak pijete viac ako 3 litre počas vodnej stravy, mali by ste brať minerálne komplexy: voda v takých množstvách prepláca vápnik, sodík a ďalšie prvky.

Kontraindikácie pre vodnú diétu:

 • ochorenia močového mechúra alebo obličiek;
 • hypertenzia;
 • tehotenstva a kŕmenia.

Výsledky: -2-4 kg počas 7 dní, ľahkosť v tele a dobrá nálada. Toto je za predpokladu, že nezabudnete chodiť, navštíviť parný kúpeľ, robiť fyzické cvičenia. Ak budeme hovoriť o výsledkoch stravy s vodou počas celého obdobia - od prípravy až po prepustenie - potom straty kilogramov budú viac.

A nech sa zvykne na vás pravidelná zdravá strava, pohyb, spotreba čistej vody minimálne 1,5 litra denne - potom zabudnete navždy problémy s nadváhou!

http://youtu.be/YOtG2UiKpjs 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

58 + = 60