Pratimai gražiems keliams - prarasti svorio namuose! | pangudownloads.com
Sportas ir sveikata

Pratimai gražiems keliams – prarasti svorio namuose!

Lieknos kojos yra šlaunys be erzinančių trinkelių kelio srityje, kabančios virš tušas ir sugadinančios sijonų išvaizdą. Kelių formą lemia ne tik kaulų forma, būtent kelio dangtelis, bet ir raumenys.

Ko jums reikia harmonijai?

Dėl liekamųjų kelių, būtinos keturios sąlygos:

Pratimai gražiems keliams - prarasti svorio namuose!
 • kad raumenys yra, sudaro kojų formą ir perėjimo lygumą;
 • kad ant kelių ir virš jo nebūtų riebalų;
 • kad veikia raumenys, padeda deginti riebalus;
 • tinkamą mitybą su nedideliu kalorijų deficitu.

Kalorijų trūkumas yra bet kokio svorio praradimo garantija. Tai pasiekiama atmetant kenksmingus produktus ir fizinį aktyvumą.

Kaip padaryti savo kelius gražiai namuose?

Pratimai gražiems keliams apima:

 1. raumeningos struktūros formavimas gražioms formoms ir elastingumui;
 2. riebalų sluoksnio perdegimas.
Pratimai gražiems keliams - prarasti svorio namuose!

Siekiant užtikrinti dvigubą poveikį - raumenų stiprinimas ir riebalų deginimas - treniruotės vyksta apskrito formato būdu. Penkios ar šešios pratybos komplekse pakartojamos vienas po kito tam tikrą skaičių kartų su minimaliomis poilsio pertraukomis.

Negalima tikėtis, kad sūpynės kojos ar išspaudimas ant kėdės sėdintį rutulį padėtų jūsų kelio tobulumui ir riebalų pagalvėms pašalinti. Norėdami sudeginti riebalų nuosėdas, turite išleisti energiją, prakaitą ir išbandyti krepatą. Patikėkite, po dviejų savaičių treniruotės kūnas yra visiškai pripratęs prie apkrovos.

Padėkite kojos kelio zonoje lieknas, kad padėtumėte šiems pratimams:

Pratimai gražiems keliams - prarasti svorio namuose!
 1. Squats - atliekami be hantelius pradedantiesiems. Atsistokite tiesiai, padėkite kojas šiek tiek platesnę nei pečiai ir švelniai iškelkite kojines šonus. Pateikdamas, kad kažkas traukia dubens atgal ir žemyn, nusileisk iki didžiausio gylio, nesukeldamas kulno nuo grindų;
 2. Šonuose esantis kritimas yra būtinas deginant riebalus ant šlaunų vidinio paviršiaus. Padaryti platus žingsnis į dešinę pusę, Crouch užimdamas dubenį atgal į kelio nėjo į priekį nuo tne linija, atgal į pradinę padėtį;
 3. Šokinėja su kryžiaus kojos judesiu. Atsistokite tiesiai, šokinėti abiem kojom Apart - platesni pečiai, tada pereiti atgal ir žemė, kerta jo kojas. Pakartokite judesį pakaitomis koją, kuri eina į priekį;
 4. Plie pritūpimai su spyruokle. Norėdami įdėti kojas daug platesnę už pečius, kojines išdėstyti šonuose. Sėdėti prie lygiagretės, paskleiskite kojas plačiai, padarykite tris spyruoklinius judesius, ištiesinkite kojas;
 5. Plokštelė su kelio kojomis ir kojomis. Stumkite stumdomas akcijas, ištieskite kūną vienoje linijoje nuo kojų iki galo. Pakelkite dešinę koją virš grindų ir sulenkite kelio, priartindami ją prie skrandžio. Grįžkite į pradinę padėtį, pakartokite tą patį - kėlimas ir lenkimas kairėje kojoje;
 6. Eiti ant kėdės. Atsistokite priešais kėdė (STEP platforma), žingsnis į dešinę koją, ištieskite ją į viršų, pareikšti kaire koja į pilvą, atgal su kaire koja.

Greitai pasukdami savo kelius, reikia treniruotis 10-20 kartų be poilsio ir apskritime. Krovą galima padidinti intervalais, naudojant riebalų deginimo pratimus: kiekvienas pratimas atliekamas 30-50 sekundžių, o poilsio intervalas - 10 sekundžių. Apskritai turite sukurti 3-4 apskritimus, norėdami sudeginti 200-300 kalorijų per treniruotę.

Ką galima ir reikia valgyti?

Pratimai gražiems keliams - prarasti svorio namuose!

Kad gražūs keliai, pratimai, kaip normalus svorio netekimas, turėtų būti derinami su tinkama mityba, o ne dieta.

Riebalai išnyksta tik tada, kai kūnas gauna pakankamai kalorijų, kad išlaikytų raumenis, bet naudingų produktų sąskaita - ne pirktų pusgaminių, bet virtų ir mažai apdorotų.

Svorio praradimo procesas neįmanomas be tinkamos mitybos. Šlaunys ir sėdmenys yra nuo hormono priklausomos zonos, kuriose riebalų ląstelėse yra daug receptorių, nes jie lengvai padidėja.

Jei pašalinsite sočiųjų riebalų iš dietos, galite pašalinti riebalus iš probleminių sričių:

 • kiauliena, riebalinė jautiena, taukai;
 • margarinai, majonezas;
 • konservai;
 • pusgaminiai su palmių aliejumi ir margarinais;
 • turės sumažinti saldus, paliekant tamsaus šokolado su 70 ar daugiau procentų kakavos;
 • Jūs galite valgyti du šaukštus medaus ir du vaisius per dieną.

Reikia reguliariai ir tvarkingai vartoti maistą: tris pagrindines priėmimus ir du užkandžius.

Tinkamai ir sistemingai atlikę aukščiau paminėtą pratimų kompleksą, taip pat valgydami tinkamą maistą, netrukus galėsime tapti laimingu kojų patraukliu savininku. Efektyvus treniruotes tau!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =