Stratil som svoje kľúče od auta - čo mám robiť? | pangudownloads.com
Útulný dom

Stratil som svoje kľúče od auta – čo mám robiť?

Tichý život motoristov závisí od mnohých malých "príslušenstvo", Ktoré majú vlastnosť stratiť. A je to dobré, ak je to technický pas alebo práva, môžete ho obnoviť za pár hodín, ale majitelia automobilov často strácajú kľúče od auta. Pri kúpe auta sa spravidla vydáva druhá sada kľúčov, ale stane sa to, že osoba z auta vytratila dva kľúče naraz.

Akčný plán

Strata dôležitých vecí vždy prináša paniku, takže prvá vec, ktorú musíte urobiť, je upokojiť.

Ak chcete rozhodnúť, ako nájsť stratené kľúče od auta, mali by ste postupovať podľa nasledujúcich bodov:

Stratil som svoje kľúče od auta - čo mám robiť?
  1. Pokúste sa nájsť. Ak by ste v miestnosti stratili kľúče, mali by ste to znova skontrolovať, ale upokojiť sa. Strata kľúčov je opraviteľný problém, takže by ste sa nemali obávať. Ak by boli počas pobytu v miestnosti ľudia, mali by byť vypočutí.
  2. Zapojte "služby". Stáva sa, že kľúče sú stratené na pracovisku alebo v obchodaku. V tomto prípade je šanca na úspech mnohokrát zvýšená. Preto by majiteľ vozidla mal ísť na správu priestorov a informovať o značke vozidla o hlasitý odposluch a kde presne stratil kľúče od auta.
  3. Pomôžte priateľovi. Ak minulý deň prešiel v spoločnosti priateľov, je potrebné získať ich pomoc. Potrebujete požiadať osobu, s ktorou ste strávili čas, aby ste zostavili celý plán aktivít dňa. Nemôžete si spomenúť na niektoré detaily kvôli paniky alebo iným okolnostiam a váš priateľ je mimo straty, pretože môže situáciu posúdiť triezvo.
  4. Uverejnite oznámenie. Prakticky v každom meste sú združenia alebo skupiny motoristov v sociálnych sieťach. Malo by sa uviesť podrobné oznámenie o strate, určiť miesto a čas straty, značku automobilu a telefón pre komunikáciu.

Takéto opatrenia pomôžu len v polovici prípadov. Odchod sa môže objaviť v ten istý deň, ak vlastník auta nedávno stratil svoje kľúče od auta. Čo ak je stroj potrebný v blízkej budúcnosti? Najprv musí byť prepravovaná.

preprava

Ak chýbajú kľúče z domu, potom bude potrebné prepraviť auto. Vo veľkých mestách existujú služby, ktoré ponúkajú pitvu a duplicitný kľúč. Takéto služby budú stáť viac ako pravidelné nahrádzanie. Navyše neporušenosť takýchto služieb zostáva otázna.

Ak chcete prepraviť auto na požadované parkovisko alebo garáž, mali by ste využiť služby odťahovacieho vozíka. Ak chcete vykonať takýto postup, budete potrebovať dokumenty o vozidle a preukázať svoje práva na vlastnú potrebu.

Strata kľúča do auta bez čipu

Stratil som svoje kľúče od auta - čo mám robiť?

Nahradiť kľúč na vozidle pred 90. rokom vydania je oveľa jednoduchšie. Stroje tých rokov neboli vybavené takzvaným "čipy"Takže na otvorenie auta stačí nahradiť larvu zámku dverí a samotného zámku. Kúpte tieto komponenty od autorizovaného zástupcu alebo na trhu s automobilmi. Služby na výmenu zámkov ponúkajú mnoho služieb v oblasti automobilov.

Vo väčšine prípadov postup na výmenu zámku netrvá dlhšie ako 2-3 hodiny. Kompletná sada lariev, zámkov a kľúče stojí od 4 000 osôb v závislosti od značky a triedy automobilov. Pre inštaláciu bude musieť platiť dodatočne.

Majitelia japonských automobilov nemôžu vždy využívať túto službu. Tieto zariadenia majú špeciálnu konfiguráciu zámku, takže ju môžete nahradiť iba autorizovaným dodávateľom.

kľúče čip

Princíp kľúča s čipom je veľmi jednoduchý. Je pripojený k prijímaču hlavnej jednotky vozidla. Ak signál, ktorý má špeciálne kódovanie, nebol prijatý systémom, potom niekoľko minút po začiatku pohybu imobilizér vypne riadiace systémy vozidla.

Chiping recovery keys je komplexný proces prispôsobovania nových kľúčov elektronike vozidla. Tiež je potrebné vymazať z pamäte systému, že kľúčové dáta boli stratené. Potom sa imobilizér rekorduje. Po dokončení práce sa chyby imobilizéra resetujú. Vyžaduje to špeciálne vybavenie. Ak stratíte čipové kľúče zo zariadenia, čo v takomto prípade môže vyvolať servisný personál.

Kľúče sú obnovené na mieste, v zriedkavých prípadoch je auto doručené do služby. Ak je karta s kódom ovládania imobilizéra, výroba čipu bude oveľa lacnejšia. Ak stratíte kľúč s vozidlom pomocou čipu, mali by ste ho odniesť do servisného strediska.

Ako sa vyhnúť strate kľúčov

Aby sa nepodarilo prejsť všetkými kľúčovými postupmi obnovy, stojí za to ich ušetriť zo straty, preto stojí za to spomenúť si tieto triky:

Stratil som svoje kľúče od auta - čo mám robiť?
  1. Najskúsenejším spôsobom je urobiť ďalší duplikát a nechať ho na bezpečnom mieste. Možno je to priateľ kamaráta, ktorý vám v každom prípade môže pomôcť.
  2. Neveďte, ak budete piť. Dokonca aj keď po užití alkoholu nechcete riadiť, neberte si s sebou auto. Je lepšie sa dostať na miesto zábavy verejnou dopravou alebo taxíkom, čo ušetrí nielen vy, ale aj kľúče a auto.
  3. V posledných rokoch sú veľmi populárne krúžky s číslom štátu. Na zadnej strane môžete uviesť telefónne číslo a žiadosť o vrátenie platby.

Takéto opatrenia nevyžadujú špeciálnu disciplínu, ale v budúcnosti sa nevzdávajú, aby znova stratili kľúče.

Ako otvoriť auto

Ak stratíte kľúče od auta s alarmom, existuje mnoho spôsobov, ako ho otvoriť.

Najjednoduchším spôsobom je použiť ohýbanie drôtu pri 45 °:

  • Drôt by mal ľahko prejsť spojom tesniacej hmoty na sklo, ale neohýbať sa od najmenšieho tlaku.
  • Potom je potrebné zasunúť háčik medzi okienko a tesnenie a potom vytiahnuť tiahlo, na ktorom je tlačidlo umiestnené.
  • Akonáhle je tlak cítiť, musíte pretiahnuť drôt k sebe.

Ak chcete pochopiť, ako otvoriť auto, ak ste stratili kľúče, stojí za to pozrieť sa na viac "hlasný"Spôsoby - pomocou vŕtačky. Nástroj potrebuje vyviesť tajomstvo. Avšak táto metóda vyžaduje ďalšiu náhradu každého z lariev. Tiež môže byť užitočné použiť prázdne tlačidlo. Ak chcete otvoriť dvere, stačí ju vynútiť do zámku a ostro posúvať. Hlavná vec je robiť veľké úsilie.

Ak chcete zistiť, ako spustiť auto, ak stratíte kľúče, pomôže zistiť elektrický okruh vozidla. Ak nemôžete otvoriť dvere, keď sú zámky zmrznuté, existuje niekoľko spôsobov, ako sa dostať do vášho auta.

Stratil som svoje kľúče od auta - čo mám robiť?

Môžete použiť kábel zámku kapoty. Preteká z kapoty na ľavé krídlo a potom do interiéru vozidla. Najjednoduchším spôsobom je, aby ste ho dostali pomocou drôtu v blízkosti ľavého svetlometu a potom ho prudko zatlačte smerom k sebe.

Okrem toho môžete pripojiť externú batériu. Musíte dať z batérie mínus na váhu auta a plus - na pozitívny kontakt štartéra. Pomocník súčasne musí otvoriť krúžok / kľúč zámku.

Ak chcete naštartovať vozidlo, musíte odstrániť ochranný kryt volantu a potom dostať drôty, musíte nájsť tie, ktoré sú zodpovedné za napájanie a napätie. V prípade voľného kontaktu môže zariadenie zaniknúť.

Takéto tipy vám pomôžu rýchlo nájsť spôsob, ako spustiť auto (napríklad prio), ak stratíte kľúče.

Problém straty kľúčov je často riešený na mieste, niekedy je potrebné poslať vozidlo na údržbu. Ak problém vyriešite sami, musíte si uvedomiť, že to môže viesť k strate záruky na ďalšiu údržbu vozidla.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 29 = 32