Varenie chutné

Aké jedlá je možné pripraviť na svadbu a možnosti bufetového stola

Dnes väčšina párov uprednostňuje oslavu svadby v reštauráciách, kde si môžete vybrať správne menu a nemusíte sa obávať skutočnosti, že jedlá nie sú dosť alebo niečo nebude pripravené. Ďalšou vecou je, ak sa slávnosť oslavuje doma, pretože mnohí veria, že tabuľka by mala prasknúť.

V tomto prípade je na ramenách mladých a blízkych príbuzných zodpovedná úloha – variť chutné, uspokojujúce a krásne jedlá pre slávnostný stôl. Tento úkon trochu zjednodušíme a ponúkneme niekoľko populárnych a osvedčených receptov.

Contents

Aké jedlá pripraviť na bufetový stôl na svadbu?

Aké jedlá je možné pripraviť na svadbu a možnosti bufetového stola

Fourchette znamená podávať malé občerstvenie, ktoré môžete jesť bez ďalších prístrojov. Takéto jedlá na svadbe sa vo väčšine prípadov podávajú po výplate, teda pred odchodom do registra, po maľovaní, ako aj pred reštauráciou, ak je veľa voľného času.

Pre malé sendviče môžete použiť úplne iné zložky, sladké aj slané. Hlavným pravidlom je zvážiť kompatibilitu výrobkov.

Občerstvenie je možné podávať na špekáčoch, v miskách, balvanoch alebo na malých plátkoch chleba.

Pozrime sa na niektoré originálne varianty, ktoré sa stanú základom vašich kulinárskych experimentov:

  1. Pre bufetový stôl môžete sledovať sleď so sleďami. Pikantné predjedlo je pre milovníkov rýb. Puff pečivo a vystrihnuté obrobky s akýmkoľvek tvarom, môžete použiť bežné sklo. Vezmite jedno vajce a olejové kúsky. Pečieme 20 minút pri teplote 220 stupňov. Smažte niekoľko vajíčok a oddeľte žĺtky. Vezmite filé sleďa a nakrájame na mixér spolu s tvarohom, žĺtkami a kyslou smotanou. Pridajte prísady podľa vašich predstáv. Pripravte zmes na tablety a ozdobte zeleninou;
  2. Pre bufetový stôl sú vhodné originálne kanapky s kuracím mäsom a čerešňou. V panvici vypustite olej a smažte ho strúhaným klinčekom. Smažte veľké kuracie kocky až do červenej farby, pridajte soľ a korenie. Smažte celú čerešňu na rovnaký olej. Na špejle, dajte na kus kuracích, paradajok a bazalka listy;
  3. Na slávnostnom stole a na bufetovom stole môžete podávať ešte jednu občerstvenie – losos s palacinkami z zemiakov. 1 kg zemiakov, vyčistite, umyte a rošte na veľkom strúhadle. S rukami stlačte škrob a pridajte zelenú cibuľu na zeleninu. V panvici zohrejte 5 polievkových lyžičiek. lyžice zeleniny a 2 lyžice. lyžice masla. Smažte na ňom malé palacinky od zemiakov až po hrubosť. Rozložte na obrúsky. Pre každú palacku položte trochu kyslej smotany a solené rolky z lososa so šípkou.

Aké sú hlavné jedlá pre svadbu?

Aké jedlá je možné pripraviť na svadbu a možnosti bufetového stola

Aké lahôdky budete slúžiť na stole, závisí od rozpočtu a kulinárskych zručností. Na stole by mali byť šaláty, rôzne občerstvenie, mimochodom, tie, ktoré ponúkame na koktejlové párty, takisto vyhovujú. Osobitná pozornosť by sa mala venovať horúcej. Samozrejme, recepty na plnohodnotné hostiny, nemôžeme vám ponúknuť, ale na populárnych možnostiach, aj napriek tomu sa zastavíme.

Šalát šunky. Existuje obrovský počet šalátových receptov, navrhujeme, aby ste zostali na takejto možnosti, ktorú mnohí radi. Miska nie je len chutná, ale aj originálna.

Pre toto jedlo na svadbu by mali mať tieto výrobky: 0,5 kg filé, 255 g šunky, 3 vajcia, 200 g mäkkého syra a majonézy, 4 konzervované broskyne, soľ a korenie. Samozrejme, počet zložiek závisí od počtu pozvaných hostí.

Proces varenia:

  1. Mäso na začiatku varenie vo vode s prídavkom soli, ochlaďte a nakrájajte dostatočne veľké kocky. Varené vajcia, šupy a mletie. Šunka a syr sú tiež nakrájané na veľké kusy. Broskyne rozrezané na kocky alebo plátky;
  2. Vezmite si misku na šalát, kombinujte všetky prísady, pridajte soľ a korenie podľa chuti a nalejte majonézu. Všetko premiešajte a nechajte hodinu v chladničke. Vyzdobte pred podaním.

Roll “Moskva”. Jedna z populárnych teplých jedál, ktoré sa môžu stať hviezdou, sa pripravuje veľmi jednoducho, a čo je najdôležitejšie, neodchýli sa od inštrukcií. Pred podávaním sa môžete zahriať v rúre alebo v mikrovlnnej rúre.

Pre toto teplé jedlo na svadbu by mali mať tieto produkty: 300 gramov teľacieho rezu, 200 gramov jazyka a srdca, koreň petržlenu, 1 kg teľacieho prsníka, 50 gramov bravčovej slaniny, mrkvy, 0,5 lyžičky. mlieko, cibuľa, 0,5 lyžice. sušienky na chlieb, soľ, korenie, zeleninu a 2 vajcia.

Proces varenia:

Aké jedlá je možné pripraviť na svadbu a možnosti bufetového stola
  1. Všetky hotové jedlá začínajú robiť s prípravou výrobkov. Jazyk variť podľa všetkých pravidiel a čistý. Nakrájajte teľacie mäso, kúsky srdca, nakrájanú cibuľu, mrkvu a petržlen v panvici do mäkkej. Všetky tieto prísady skombinujte a rozmiešajte ich mixérom alebo mlynčekom na mäso. V prijatej hmotnosti dajte vajcia, sušienky, mlieko a zeleninu. Všetko premiešajte, až kým nebude hladká
  2. S hrudníkom musíte odstrániť filmy, kosti a chrupavky a urobiť rez v strede. Nakoniec by ste mali dostať takzvané vrecko. Soľte ho a naplňte ho pripravenou náplňou. Pomocou nite fixujte hrany tak, aby počas varenia nič nevypadlo;
  3. Rolovať kotúč na plechu a vrchol s tenkými plátkami slaniny. Vložte do rúry, zahrejte na 220 stupňov, variť, až kým nebude mäkký a ružový a pravidelne vylejte šťavu, ktorá vyniká.

Želé ryby

Mnoho ľudí pripravuje jedlo pre doma doma, ktoré sa stalo slávnym vďaka filmu “S ľahkou parou”. V prípade potreby sa ryby môžu nahradiť mäsom alebo jazykom.

Pripravte si náplň takýchto výrobkov: 1 kg tresky alebo biskupa, 1 liter bujónu, 40 g želatíny, 2 bielkoviny, mrkva, petržlen, cibuľa, polozlina, kôpra, petržlen a varená zelenina.

Proces varenia:

  1. Želatína predbežne naplňte vodou. Ryby odlúpnite a ochlaďte. Naplňte živnú pôdu a do nej vložte napučanú želatínu. Zmiešajte do úplného rozpustenia. Potom vo vode, zrieďte proteíny a pridajte do vývaru. Potom pošlite cibuľu, petržlen, mrkvu a vložte do ohňa, aby sa variť. Varíme, až kým nie je kvapalina úplne číra a potom sa rozdrví a ochladí.
  2. Vezmite ploché jedlo s bokmi a nalejte do nej určitý vývar. Vložte do chladničky a keď je tekutina studená, rozložte krásne kúsky rýb, plátky citrónu, zeleninu a plátky každej varenej zeleniny, napríklad mrkva, repa a hrášok. Nalejte trochu viac vývaru, aby bola zelenina polovica zakrytá a znovu vložte do chladničky. Po 20 minútach. vylejte zostávajúcu kvapalinu a vložte ju do chladu až do úplného stuhnutia.

Čo môžem vyzdvihnúť jedlá na svadbu?

Aké jedlá je možné pripraviť na svadbu a možnosti bufetového stola

Plánovanie svadby, každý chce, aby všetko bolo dokonalé, vrátane slávnostného stola. Ak chcete vytvoriť jedinečnú atmosféru, môžete použiť rôzne dekorácie riadu. Vzhľadom na to, že hlavnou výzdobou sú kvety, môžu ozdobiť a jedlo, ale púčiky budú jedlé.

Najviac trvanlivé kvety doma sú získané z hustých zeleniny a ovocia. Napríklad, môžete si uhorku a nakrájame na tenké prúžky.


Jeden z nich sa valí do trubice – to bude stred. Potom otočte ostatné plátky, ohýbate a vytvorte ružu. Podstavec by mal byť upevnený špáradlom. Ak chcete vyrobiť ornamenty z reďkovky, môžu byť namaľované rôznymi potravinárskymi farbivami.

Dekoráciu možno vyrobiť z krájaného mäsa. Napríklad, môžete sa valiť role, znova robiť kvety, napríklad, nakrájajte šunku s kulechkom, vložte do stredu tenkú dosku syra a budete mať kvetinu kalu. Nezabudnite na originálne občerstvenie, ktoré bude slúžiť ako dodatočná dekorácia. Ak je tam svadobná téma, potom ju určite použite na vytvorenie šperkov.

Teraz viete, aké jedlá je možné pripraviť na svadobný stôl. Použite svoje podpisové jedlá na prekvapenie hostí. Nezabudnite premýšľať v ponuke vopred, aby bola dovolenka veľkým úspechom.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply