Varenie chutné

Ako variť coho v rúre: originálne recepty

Coho – červená ryba, ktorá má množstvo užitočných látok. Mnoho reštaurácií ju používa na prípravu rôznych jedál. Môže sa marinovať, soľovať, fajčiť, ale najčastejšie sa upečia telá alebo steaky.

Medzi ostatnými druhmi rýb, čo je losos, je lahodné, jemné, šťavnaté a ochutené mäso. Okrem toho treba poznamenať, že nemá veľa kostí. Zvážte obľúbené recepty, ktoré môžete používať doma.

Contents

Recept na coho losos vo fólii v rúre

Začnime najjednoduchšou verziou, ktorá vám umožní variť neuveriteľne chutné jedlo. Recept je veľmi jednoduchý a každý sa s ním dokáže vyrovnať. To je skvelý zážitok pre slávnostný stôl.

pre Táto miska by mala byť pripravená takéto výrobky: jatočné telá približne 2 kg, 4 lyžice. lyžice majonézy s citrónovou šťavou, zelená cibuľa, petržlen, kôprom, soľ a korenie.

Proces varenia krok za krokom:

Ako variť coho v rúre: originálne recepty
 1. Najskôr pripravte ryby: vyčistite ich od váhy, odstráňte rebrá, ak je to potrebné, odrežte hlavu. Dôkladne umyte kostru a utrite ju papierovou utierkou. Vykonajte hlboké rezy bez poškodenia hrebeňa, čo vám umožní získať tzv. Akordeón;
 2. Zmiešajte soľ s korením a výsledná zmes dôkladne rošte ryby zvonku, vnútri a na rezy;
 3. Zmerajte fóliu tak, aby sa zmestili dvom dĺžkam rýb. Zložte ho na polovicu. Položte kostru a zakryte ho majonézou, rovnako ako so zmesou soľou. Umývanie zelených plní vnútri koho. Všetko zabaľte do fólie a zaistite okraje. Vložte do formy a vložte do rúry, zahrievajte na 200 stupňov po dobu pol hodiny. Rozdelte kostru a vystrihnite hrebeň, aby ste získali jednotlivé kusy.

Recept na koho so zeleninou v rúre

Varenie rýb a v pergamenovom papieri, ktorý vám umožní dobre piecť mäso, ale zároveň si zachováva šťavnatosť. Môžete si vziať rôzne druhy zeleniny, budeme používať zmrazenú zmes, čo znamená, že môžete pripraviť také jedlo kedykoľvek počas roka.

Na varenie vezmite: jatočné telá v 900 g, 550 g mrazenej zeleniny, 2 lyžice. lyžice korenia pre ryby, 1 polievková lyžica. lyžicu masla, sójovej a chilovej omáčky.

Proces varenia krok za krokom:

 1. Po prvé, postarajte sa o zeleninu, vydajte si ju vopred a rozmrazte. Vyčistite ryby a odstráňte zbytočné časti. Vložte ho na potravinový film a urobte rezy na oboch stranách. Pripravený zmesou korenín, olejom kostra zo všetkých strán a nezabudnite spracovať rezy. Film potiahnite zo všetkých strán a nechajte ho v chladničke na noc;
 2. Vezmite pergamen, mačte ho olivovým olejom a položte vrstvu zeleniny a zhora položte losos coho. Na vrchole s dvoma omáčkami a znova položte zeleninu. Zbaliť pergamen, zafixovať okraje a posunúť výsledný materiál “Puzdro” na plech na pečenie, ktorý by mal byť poslaný do rúry, ohriaty na 200 stupňov. Doba varenia 10 min. Potom znížte teplotu na 180 stupňov a varíme ďalších päť hodín.

Recept na coho losos v krémovej omáčke v rúre

Nemôžete myslieť na nič lepšie pre červenú rybu ako krémová omáčka, ktorá spôsobí, že sa jedlo doslova topí v ústach. Počet zložiek sa vypočíta na 4 dávkach. Doba pečenia – 30 min.

Ako variť coho v rúre: originálne recepty

Pre toto jedlo by malo byť pripravené takéto produkty: 400 g filé, 200 ml smotany, 55 g syra, soľ, 1 čajová lyžička nasekaného kôpru a bylín a zmes papriky.

Proces varenia krok za krokom:

 1. V podobe vložte filé, nalejte krém a posypeme vrcholom drveným syrom;
 2. Formulár vložte do rúry, ktorá sa musí ohriať na 220 stupňov. Pečieme všetko 25 minút. Ak sa syr rýchlo začervenal, zakryte tvar fóliou a pokračujte v pečení. Podávame ryby v omáčke s akoukoľvek oblohou.

Ako v chlade v chlade pripraviť kokosový šalát s citrónom?

Ešte sme nepovedali, že tento druh rýb je nepožívateľný, čo znamená, že z neho môžete jesť jedlá pre tých, ktorí sledujú svoju váhu. Tento recept používa citrón, ktorý perfektne dopĺňa červené ryby, čím je ešte chutnejší.

Pre toto jedlo vezmite: 600 g filé, 3 cibule, polozlina, 125 g syrového polotovaru, 3 lyžice. lyžice oleja, soli a korenia.

Proces varenia krok za krokom:

 1. Odlúpnite nakrájané cibuľové krúžky a smažte ich zahriatym olejom s pridaním korenia. Dajte ju do jednotného pekáča;
 2. Umyte filé, nakrájajte a nakrájajte na malé kúsky, ktoré musíte vložiť do formy. Mimochodom, koža by sa nemala odstraňovať, pretože je jedlá a pomáha zachovať šťavnatosť samotného mäsa;
 3. Na vrchole s plátkom citróna a posypeme nakrájaným syrom. Formulár vložte do predhriatej rúry na 180 stupňov a pečte pol hodiny.

Ako si vyrobiť coho lososa v peci so zemiakmi?

Vďaka tomuto receptu sú okamžite pripravené ryby aj obloha. Miska sa môže podávať v jednej forme alebo v osobných bankách. Chutné rybie mäso dáva šťavu a robí zemiaky voňavé.

Pre túto misku vezmite tieto zložky: jatočné telá v 1 kg, 9 zemiakov, kyslá smotana s obsahom tuku 30%, soľ a korenie.

Proces varenia krok za krokom:

Ako variť coho v rúre: originálne recepty
 1. Nakrájajte vyčistené ryby na porciované kusy s hrúbkou približne 2,5 cm a osušte ich papierovou utierkou. Vezmite plech na pečenie a vložte fóliu do vnútra a zdvihnite okraje, čím vytvoríte zásobník. Umiestnite kusy čo najbližšie k sebe. Na vrchole soľou a korením;
 2. Hore s zemiakovou doskou, ktorej hrúbka by nemala byť väčšia ako 5 mm. V hornej časti mast všetko s kyslou smotanou a položte ďalšiu vrstvu zemiakov. Dajte ďalšiu úroveň kyslej smotany. Horný povrch s vrstvou fólie a pripevnite okraje;
 3. Vložte plech na pečenie, ktorý by mal byť ohrievaný na 180 stupňov. Pečieme 25 minút. Potom odstráňte hornú vrstvu fólie a umiestnite ju do rúry ďalších 20 minút.

Ako variť pečený coho losos s paradajkami?

Červené ryby sa ukážu chutné v tandeme s rôznou zeleninou. V tejto verzii budeme používať paradajky, ktoré dodajú rybej mäse ešte šťavnatosť.

Pre tento recept by mal byť odobratý coho losos v rúre: jatočné telá červenej ryby, 2 paradajky, 100 g tvrdého syra, sójová omáčka a majonéza.

Proces varenia krok za krokom:

 1. Pripravte ryby a rozdeľte ich na rovnaké steaky. Vezmite plech na pečenie, ktorý by mal byť predom mazaný olejom a vložte doň kúsky rýb. Ľahko soľ a posypeme sójovou omáčkou;
 2. Paradajky nakrájame na malé kocky a dáme ich na pripravené steaky. Umiestnite strúhaný syr na vrchol a urobte si sieť z majonézy;
 3. Zasuňte nádobu do rúry, ktorá sa musí ohriať na 180 stupňov. Pečieme 15-20 minút.

Ako chutné variť coho salát v cukety?

Vďaka použitiu cukiet si ryba zachováva šťavnatosť. Okrem toho je jedlo veľmi užitočné a nepotravinové. Počet zložiek sa vypočíta na 6 dávkach.

Pre toto jedlo vezmite: 3 steaky, 600 gramov cukety, banda petržlenu, zelenej cibule a šalátu, cibuľu, zmes papriky, soľ a maslo. Ryby možno použiť zmrazené, ale potom by sa mali uchovávať vopred pri izbovej teplote.

Proces varenia krok za krokom:

Ako variť coho v rúre: originálne recepty
 1. S umytou dreňou odstráňte kôru a nakrájajte ju na tenké platne. Polovica získaného množstva, vložte do malej formy, ktorá by mala byť predom mazaná olejom. Na vrchole soľou a korením;
 2. Umývajte zeleninu, vysušte a jemne nakrájajte. Zmiešajte, pridajte soľ a trochu oleja. Dôkladne premiešajte všetko;
 3. Umiestnite na steaky z cukety a vnútri vložte zmes zeleniny. Na vrchole soľou a korením.
 4. Ďalšia vrstva položí cibuľové krúžky a zvyšnú cuketu. Kryt s fóliou a variť na 180 stupňov po dobu 40 minút. Potom odstráňte fóliu a varíme ďalších 20 minút.

Teraz viete, že koho je jednoducho pripravený. Sme si istí, že bez ohľadu na recept si vyberiete jedlo veľmi chutné. Uistite sa, že túto rybu pripravíte na nasledujúcu dovolenku.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply