May-sling - ebeveynler için uygun, çocuklar için rahat | pangudownloads.com
Ben annem

May-sling – ebeveynler için uygun, çocuklar için rahat

Aile içinde küçük bir çocuğun ortaya çıkması, aktif yaşamı bebek bezleri ve raspashonok lehine durdurmak ve dört duvardaki kararnamede kendinizi kapatmak için bir neden değildir. Böylece modern kadınlar karar verdi ve çocuk ürünleri üreticileri onları destekledi, küçük çocuklar için daha rahat ve rahat taşımalar yaptı.

May-sling, içine dikilen dört kayışa sahip bir kumaş dikdörtgeni olan bu tür taşıyıcılardan biridir. Onun popülaritesi diğer prototiplerden daha basit olduğu gerçeği ile açıklanır, bu yüzden deneyimsiz anneler bunu daha kolay anlarlar.

Mayıs-sling’in avantajları

May-sling - ebeveynler için uygun, çocuklar için rahat

May-sling anne ve çocuk için rahat olarak kabul edilir, hatta ilk gören kadın bile, nasıl giyileceği ve bebeğin içinde nasıl düzenleneceği konusunda bir fikriniz yok.

İşte her şey sezgisel olarak açıktır. Taşığın alt kayışları bel çevresine bağlanır, üst olanlar omuzların üzerine giyilir ve bebek uygun bir cebe yerleştirilir.

May-sling’de başka avantajlar da var:

 • Çabuk giyinip çıkar;
 • Çocuğun cebinde, iki eline bırakarak, güvenle sabitlenir;
 • İki omuza konur, bu nedenle büyük bir vücut ağırlığına sahip bebekler için uygundur;
 • Ayarlama sayesinde, bebeğinizi sling dışında bırakmadan beslemek mümkündür, ancak burada bazı beceri gereklidir;
 • Bebeğin ağırlığı eşek, kalça ve sırtta eşit olarak dağıtılır, böylece küçük kişinin kasları ve eklemleri doğru şekilde gelişir;
 • Çocuğun bacaklarının geniş ölçüde yan yana ayrılması nedeniyle displazi için mükemmel bir profilaksi görevi görür;
 • Yarı bohem sling-scarves’in aksine, şık bir görünüme sahiptir.

Bu tür taşımaların avantajları, terzilik için daha fazla kumaşa izin verilmesi gerçeğine de atfedilebilir, örneğin, kot gibi yoğun malzemeler burada kullanılabilir.

Dezavantajları yem, değil tüm annelerin mümkündür grudnichka gerçeğinde yatıyor bir şikayet var ve uzun zeminde kirli alabilirsiniz askıları, taşıma-sapan olabilir. Her türün kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu yüzden bir taşıma seçerken, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ve slingin hangi yaşta kullanılacağını açıkça anlamanız gerekir.

May-sling modelinin özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi, sapan uzun askıları vardır, standart ölçüleri 2 metredir, bu da annenizin 52 bedene kadar olan giysilerini kullanmanızı sağlar. Boyut daha büyükse, o zaman sipariş verirken veya sling’i kendi ellerimizle diktiğimizde, uzunluğa 20-30 santimetre daha ekleyeceğiz.

Genişliği seçerseniz “geri“Çocuğun büyüdükçe daha geniş olması gerektiğine dikkat etmeli. 35 santimetre standart genişlikteki başlar ve büyüme için taşınabilirliği aldıysanız 45. biter ve şallar bebeklerini taşırken, Güney Afrikalı kadınları gibi, daha sonra, beline bacaklarını izin bebeğiniz için çok geniş.

“Sırtlığın” yüksekliğini seçerken, bebeğin tercihlerine göre kendinizi yönlendirmelisiniz. kalemi gizlemek için seviyor, o zaman 55 santimetre taşınabilirliği uzunluğunu almak en uygunudur ve cebinde ellerini sallamak ederken sevdim eğer daha düşük bir iniş 45 santimetre olan bir model için durmalıdır.

Bununla birlikte, böyle bir büyüklük göstergesi, çok büyük sapanlar için kolayca çıkarılır. Bunu yapmak için, pansumandan önce bel kemerinin etrafındaki “geri” yi bükmeniz gerekir.

Yeni doğmuş bir bebeğin onu sokakta giydirmek için seçilmesi, uykuya dalmak için bebeğin başını destekleyecek bir başlık ile modele tercih edilmeye değer.

Bir çocuk hangi yaşta May-sling kullanabilir?

May-sapanlar modeli, her yaştan küçük çocuklar için, yenidoğanlar ve bebek üçe ulaşıncaya kadar evrensel kabul edilir. Eğer yaşamın ilk günlerinden bunu biraz giymek istiyorsanız, size içinde kırıntıları tutun ve yıpranmış yük eşit olarak küçük vücut üzerinde dağıtılır optimum modeli seçmenize yardımcı hakkına öğretecek deneyimli slingokonsultantu, yardım almak gereklidir.

Yaşlılara gelince, üç yıla kadar kabul edilebilir. Daha yaşlı olan çocuklar cebinde çok rahat değiller. Bu çocuklar için sling dardır, bu da içerideki doğru uyumu engeller. 

May-sling doğru bir şekilde nasıl bağlanır?

Mayis-sling’de bir çocuğu pozisyonda takabilirsiniz “beşik“Kalçaların yanı sıra, onun önünde ve önünde.

Öğe “beşik“Yenidoğanlarda mayıs-sapan kullanılır:

May-sling - ebeveynler için uygun, çocuklar için rahat
 • Bunu yapmak için anne önce alt iplerle bel bağlar, sonra çocuğu yüz yüze alır ve yanında bir cebinde düzenler. Çocuğun bir eli, böylece anne koltukaltında bırakır. Eğer bir “beşik” e 3 aya kadar çok küçük bir çocuk yerleştirirseniz, o zaman yayılan ellerle arkaya oturur.
 • Daha sonra, bebeğin başının bulunduğu bir omuzda, üst kayışlardan biri yıpranmış. Aynı zamanda bebeği elinizde tutun.
 • Elimizi değiştirir ve bandajı ikinci omuza fırlatırız, hadi küçük bir kişinin dizlerinin altındaki taşıma geçişinin alt kenarını görelim.
 • Yine ellerim ve ilk üst sırt kayışı alarak, öne anlamak bebeğin arkasında onları ezip geçecek, tekrar düğümleri çözmeye çalışıyorum, sırtını da hareketli.

Eğer bir çocuğu uyluk pozisyonundaki mayıs-slingte taşımak istiyorsanız, o zaman tarafın değiştirilmesinin gerekeceğini unutmayınız, alternatif olarak küçük olanı sola ya da sağ kalçaya yerleştiriniz. Bu, annenin duruşunu bozmamak ve bebeğin kas korse edilmesini düzgün bir şekilde geliştirmemesi için yapılır. Bu pozisyonda, 4 aylık çocuklara izin verilir.

Ancak bebeği bir askıya yerleştirmeden önce, ilk önce kollarındaki uyluktaki anneye oturmasını öğretmek gerekir:

 • Önce alt kayışları bele bağlayın, sonra çocuğu seçtiğiniz baldırda oturun;
 • Pick up “geri“. Bebeği desteklemek için durmadan, arka kayışı yakala ve arkaya doğru git, ileriye doğru götür;
 • Kolunuzun altına sabitleyin ve ikinci kayışı alın, omzunuzun üzerine atın ve elinizi değiştirin. “uzak“;
 • İkinci elimizi sırtımızın arkasından alıp kayışı yakalayıp ileriye doğru çekiyoruz;
 • Her iki kayış da önde. Çocuğun arkasından geçin ve bacakların altından çekin ve karşınızdaki uyluk kemiğine bağlayın.

Kendi elleriyle bir bebek için sling-mai nasıl dikilebilir?

Sürgülü değil, biraz genişleyebilir, güçlü ve yoğun bir kumaş seçin. Önerilen kumaşlar – yoğun pamuk, keten ve kot:

May-sling - ebeveynler için uygun, çocuklar için rahat
 • Sadece sırt için ihtiyacınız olan desen, kayışlar uzun dikdörtgen şeritler halinde dikilir. Başlangıçta, şeritler yanlış tarafta ele geçirilmekte, daha sonra ön tarafa çıkarılmakta, her taraftan düzleştirilmekte ve boyanmaktadır. Bel kayışı için, genişlik 10 santimetredir ve uzunluk, üst – 14 santimetre için yaklaşık 2,1 metredir;
 • Bir desen seçerken, bir başlık mı yoksa bir başlık mı ihtiyacınız var mı düşünün? Bir kafalık ile bir model dikmeyi planlıyorsanız, o zaman bebeğin başının ağırlığına dayanabilecek şekilde nasıl sıkıştırılacağını düşünün;
 • Taban deseni üzerindeki malzemeden, 55 santimetreye kadar yüksekliğe ve 35 santimetreye kadar genişliğe sahip tek parça bir sırtlık. Dikişler için ödenekler hakkında unutma;
 • Arkalığı etrafa doğru katlayın ve tüm parça kemerinin iç kısmını bükerek ve arkaya dikiş yaparken bel kemerini takın;
 • Omuz kayışını yukarıdan panele takın ve bir kenarın yan tarafta, diğerinin üstünde yer almasını sağlayın. Tak ve kale için dekoratif bir çizgi ver.

Bitti! Bunu deneyebilirsiniz!

May-sling’i aktif olarak kullanan ebeveynler, birkaç saat boyunca bir bebek taşımak zorunda olmadıklarını, çünkü çocuğun ağırlığının vücudun her tarafına eşit olarak dağıldığını not ederler. Dene ve sen! Aktif bir yaşam sürün, çünkü kararname evde kilitlenip her zamanki zevklerden vazgeçmek için bir bahane değildir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

61 − 57 =