Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos

Emeraldinės akys, kurias giedodavosi poetai ir menininkai, realiame gyvenime labai retai pasitaiko. Kai kurie žmonės, kurie seka svetimus svetimus "gyvuosius", abejoja, kad jie egzistuoja gamtoje, nes juos numato tik žmonės, turintys dekoratyvinių kontaktinių lęšių.

Ar yra realių smaragdo akių?

Taip! Bet ši rausvos spalva iš tikrųjų yra unikali, ir jiems pasisekė, kad tik 2 proc. Pasaulio gyventojų. Palyginimui, "Reti" žalias akis gali pasigirti 15% žmonių.

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos

Tiesą sakant, smaragdą tradiciškai vadina pilkai žalia, o gana ryškios akys. Tai ne paslaptis, kad akių spalva, ar netgi jų rainelė, priklauso nuo melanino pigmento sintezės lygio. Pavyzdžiui, rudos akimis ir pilkakiais žmonėmis šis pigmentas yra didžiausias, žalia akimis - šiek tiek mažiau, mėlynas akimis - šiek tiek, o albinosai nėra.

Šiuo atžvilgiu svarbų vaidmenį atlieka genetika.

Nors sąžiningai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad poros mėlynakių žmonių dažnai gimsta erškėpais vaikais, todėl ši problema iki šios dienos išlieka atvira ir prieštaringa.

Smaragdo akių atspalvių savininkai

Žmonės su smaragdo akių spalva yra unikalūs ne tik išvaizda, bet ir pobūdžio. Jie išsiskiria drąsa, ryžtingumu, energija ir tikslingumu. Bet tai yra tokios savybės, kad trūksta tiek daug šiuolaikinių žmonių!

Be to, tokios stebuklingos ir gražios rainelės spalvos savininkai yra labai ištikimi ir ištikimi tiek savo pasirinktai, tiek apskritai jų artimiesiems. Jie yra puikūs draugai, kurie visada pasirengę padėti, ir netgi savanoriškai dirbti savarankiškai, kai jų apskritai neprašoma. Kartais šie žmonės yra įtartini, kurie, galų gale, numalšina savo pasaulio suvokimą ir verčia paklusti kitų žmonių požiūriui. Partneriai, kuriuos jie pasirinkia patys, ir dažnai juos labai myli iki adoracijos. Bet jei pusė nebus abipusis, žmonės su smaragdu akimis vos greitai atvėsins.

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos

Iš tiesų smaragdo atspalvis gaunamas maišant gilią pilką ir ryškiai žalią. Pilkoji rainelės spalva būdinga despotiškiems, pernelyg įsitikintai, tam tikru mastu agresyviai ir itin galingiems žmonėms.

Tačiau žalia tonas, kaip buvo "Likučiai" visos šios savybės, todėl asmuo tampa minkštesnis, patrauklesnis ir ramus. Kaip rezultatas, paaiškėja, kad asmuo yra vidutiniškas ir daugialypis visais savo elgesio veiksniais.

Smaragdiškas akių tamsumas rodo, kad esi drąsus, tvirtas ir bebaimis žmogus. Jūsų minčių srautas yra nepaprastai intensyvus, o jūsų galvoje nuolat yra daugybės grandiozinių idėjų ir planų. Tuo pačiu metu jūsų gyvybiškai svarbi energija būtų pakankama, kad kuo greičiau jas įgyvendintų.

Tačiau, deja, tik keli iš jų tampa realybe. Ir viskas, nes esate svetimas konfliktas, ypač su artimais žmonėmis. Jūs nežinote, kaip aiškiai laikytis savo pozicijos, ir labai lengva pakeisti savo mintis. Jūs neturite silikonumo žmonių savybes. Ir be tokių savybių, kaip žinote, negalima priimti rimtų sprendimų ir pertvarkymų.

Ką sako psichologai?

Remiantis profesionalių psichologų įsitikinimu, akių spalva stipriai įtakoja jo vežėjo charakterį. Yra net tam tikra psichologinių asmenybės tipų klasifikacija pagal rainelės šešėlį.

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos

Nustatyta, kad žmonės su pilkšvai žaliomis ar smaragdinėmis akimis turi išskirtinę valią ir tikslumą, tam tikrą pasitikėjimą ir netoleranciją. Tačiau visa tai taikoma nepažįstamiems. Šeimoje tokie žmonės yra tiesiog, pacientai ir šiek tiek romantiški.

Kalbant apie svetimą, jie gali iškart pasidaryti netoleruojančią ir sunkiai ištvermingą. Mylime esate linkę savęs aukoti savo artimo gerovei. Jei jūsų partneris jums atsakys, tai jums bus neįtikėtinai lojalus. Tai bus nuostabi šilta ir vaisinga gyvenimo sąjunga.

Bet jei kažkas nepasileidžia, o jūsų pasirinktas žmogus nėra labai noras įrodyti ar parodyti jausmus tau, tu gali atsipalaiduoti jam akimirksniu ir nustoti suvokti jį kaip savo brangią ir brangų asmenį. Jei nesijaučiate absoliučio pasitikėjimo savo mylimuoju, jūs lengvai atsilenkate ryšius.

Jums būdingi tokie gražūs bruožai kaip išmintis, ryžtingumas, tvirtumas ir vidinė jėga. Jūs neturite ambicijų, bet visi jie "Gerai", nesusijusi su suklestėjimu ir nesveika pervertinimu. Jūs esate sąžiningas, tačiau tuo pačiu metu subtilus, niekada nepatenkitės į svetimšalės sielą ir nepradėkite jaustis su nepageidaujamu patarimu. Jūsų paprastumas visada yra suvaržytas ir subtilus. Jūs turite harmoningą žvalgybos ir fantazijos vaizduotės dalį. Jūs turite gyvą protą ir nuostabią atmintį. Kartais savyje nėra pakankamai šilumos, bet jūs visada pasiruošę padėti vargšams arba apsaugoti silpnąsias. Jums reikia nuoširdaus, patikimo ir nuolatinio žmogaus šalia durų.

Mes pasirenkame makiažą smaragdinėms akims

Yra daug smaragdo akių atspalvių. Jie gali būti šviesūs ir tamsesni, giliau. Vaivorykštėje gali būti vienu metu įvairiomis spalvomis, pavyzdžiui, intensyviai pilka, geltona-žalia ir jūros bangos spalva. Tokie deriniai daro smaragdo atspalvius dar originalesnius ir fantastinius.

Tačiau tikros smaragdinės akys visada turi dominuojančią žalią spalvą. Ir jų makiažas turėtų būti parinktas būtent dėl ​​to.

Galite naudoti tokius akių šešėlių atspalvius:

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos
 • Terakota;
 • Violetinė;
 • Slyva;
 • Bronzos;
 • Swamp;
 • Pistacijos;
 • Gilus vynas;
 • Jūros bangos spalva;
 • Fuksija;
 • Neutralus smėlio arba šampanas;
 • Giliai žolelių;
 • Persikas;
 • Varis arba bronzos;
 • Riešutas;
 • Levanda;
 • Smėlis

Labai netinkami tokie tonai:

 1. Smolyanoy;
 2. Kava arba šokoladas;
 3. Šviesi mėlyna;
 4. Sidabras;
 5. Pilka (ypač jei ši spalva dominuoja rainelės atspalviuose).

Turėtumėte atidžiai stebėti odos būklę, kad ji atrodytų net ir minkšta, ir švelni. Naudokite nesvarias mineralines miltelius ir neperkraukite jo nudegimo atspalviais. Jūs netinkate šviesių persikų arba daugybe plytų tonų. Geriau teikti pirmenybę delikatiniam rausvos ar šilto smėlio tonui. Be to, neturėtumėte piktnaudžiauti kontūrine forma: jis gali padaryti jūsų veidą grubus, ir toks tikras lobis, kaip ir jūsų retas smaragdas, tampa tik išblukusiomis neryškėmis dėmėmis.

Smaragdinės akys yra gamtos dovana dėl jūsų unikalaus išvaizdos

Niekada neleiskite miego trūkumo, nes mėlynės ir tamsūs apskritimai po akimis gali sumažinti iki "Ne" jūsų tikrojo gamtos orumo suvokimas. Apskritai, atsižvelgiant į jūsų natūralų ryškumą, turite būti suvaržytas makiažas.

Būtinai išlaikykite savo odą švarią: prisiminkite, kad pagrindinė "Trumpoji kortelė" pritraukia entuziastingas ir pavydus akis ne tik savo akims, bet ir visam veidui. Negalima pagaminti klasikinio smokey-ayz: jis gali padėti jūsų akims išsisukti ir pernelyg kontrastingai.

Jei jums tikrai patinka šis makiažo tipas, norėčiau susiaurinti pagrindinį tonas.

Jei taip pat turite raudonų plaukų, derinant juos su smaragdu akimis, toks originalus bruožas yra toks ryškus, kad papildomas kontrastingas makiažas gali sugadinti visą jūsų įvaizdį, todėl jis yra vulgarus ir pretenzingas. Todėl turėtumėte susilaikyti nuo tokių niuansų, kaip riebalinės piniginės rodyklės, skulptūrinės blakstienos ir pernelyg tamsūs šešėliai. Geriau derėkitės prie natūralumo, ir jūs garantuosite sėkmę tarp priešingos lyties.

Juodas akių pieštukas tau nėra kažkas visiškai neprieštaraujantis, bet tai yra nepageidautina. Bet kokiu atveju, kasdieniai dėvėti. Geriau pirmenybę teikia sudėtingesnėms ir neutralesnėms įdėklų spalvoms - Burgundijai, turtingai violetiniams, bronziniams, mėlyniems, šokoladams. Taip pat būtina vengti šviesiai geltonos, rožinės ir mėlynos spalvos šešėlių. Tai sukurs įspūdį "Tearful" rūšis. Kur priimtina ieškoti koralų, jūros, garstyčių atspalvių.

Kadangi jums pasisekė gimti su unikaliomis smaragdinėmis akimis, turėtumėte visokeriopai pabrėžti savo orumą ir išmintingai jį įveikti.

Būti nenugalimas!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 1