Ay takvimlerine göre dişleri tedavi ediyoruz. | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Ay takvimlerine göre dişleri tedavi ediyoruz.

İlk bakışta tıp ve bilim astrolojisi arasında sıkça ciddiye alınmayan kesin ve katı bilim arasında ortak bir şey bulmak zordur. Bununla birlikte, aralarındaki bağlantı hala var ve en ateşli şüpheciler tarafından bile teyit ediliyor. İnsan hayatının birçok alanını etkileyen ay meselesi.

Ayın sağlık üzerindeki etkisi

Ay takvimlerine göre dişleri tedavi ediyoruz.

Şu anda hiç kimse, ayın gezegenimize ve tüm canlı organizmalara olan etkisinin bariz olduğu gerçeğini tartışmıyor. Herkes bu küçük dünya uyduyu biliyor "Yönlendirir" denizlerde ve okyanuslarda sular ve abiyeler. Aynı zamanda insan vücudundaki sıvıların durumunu (kan, lenf) ve hücre bölünmesi ve büyümesinin oranını da etkiler.

Astrologlar, Ay'ın doğrudan fiziksel olarak daha fazla enerji etkisine sahip olduğuna inanırlar. Ancak, antik çağda görülen insan ve ayın durumu arasındaki bağlantı, günümüzde modern bilimsel araştırmalarla doğrulanmaktadır.

Birinde birçok sağlık görevlisi ve astrolog dayanışma içinde: Ayın evresi, bu ya da cerrahi müdahalenin ne kadar başarılı olacağına, ameliyat sonrası yaraların ne kadar çabuk iyileşeceğine ve iyileşmenin tamamlanacağına bağlıdır. Son yıllarda ay takviminde dişlerin ve protezlerinin tedavisi çok popüler hale geldi. Birçok hasta diş hekimi ile randevu için sadece dişlerin tedavisi ve çıkarılması için ay takvimine başvurduktan sonra kayıt yaptırır.

Hangi aşamada ve ne tedavi edilebilir?

Ay takvimlerine göre dişleri tedavi ediyoruz.

Birçok gizemli olayın ve tesadüflerin atfedildiği zaman dolunayla ilgili en fazla soru ortaya çıkıyor. Dolunaydaki astrologlar, dişlerin çıkarılması, tedavisi ve protezlerinden kaçınmanın yanı sıra herhangi bir cerrahi müdahalenin yapılmasını önermezler.

Bu kısıtlamalar güneş ve ay gibi tutulma günlerinde de geçerlidir. Diş tedavisi için ay takvimi için en olumsuz ve hatta kritik günler, 9, 7 ve 15, yanı sıra 23, 26 ve 29 gündür.

Büyüyen ayın dişlerini tedavi etmek de önerilmez. İnleyen ayın veya yeni ayın gününü seçmek en iyisidir. Genel olarak, büyüdüğü zaman, bedenin daha sonra harcanan ayla harcayacağı kuvvetleri biriktirdiğine, yani herhangi bir prosedürü transfer etmenin ve çabucak toparlanmanın kolay olduğuna inanılır.

Dişhekimliği prosedürlerini yürütmek için en uygun olanı ayın azaldığı günlerdir, yani dolunaydan yeni aya kadar her zaman.

Ay takvimlerine göre dişleri tedavi ediyoruz.

Yeni ay ile tartarın çıkarılması, dişlerin dolması, taç ve köprü protezinin kurulumu etkili olacaktır. Yeni aydan bir hafta önce, dişlerinizi güvenle kaldırabilir ve çenede ameliyat yapabilirsiniz. Diş prosedürleri için uygun günler - Ay döngüsü 2, 6, 7 ve 14 ve 15, 24, 27 ve 28 gün. Diş tedavisini planlıyorsanız ve ayın evrelerine uygun olarak yapmak istiyorsanız, bir takvime geçin ve tüm işlerinizi cesurca planlayın ve ayrıca dişlerin tedavisi için ay takvimine uygun günleri toplayın.

Herhangi bir kitapçıda veya kiosk'ta 2016 yılı için geçerli olan takviminizi alabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir kistin, akut ağrının ve hastalıklı dişlerden gelen yanakların varlığı gibi ciddi sorunların yeni ayı beklememesi gerektiğini unutmayın. Gecikmeden doktora gitmek ve problemi çözmek gereklidir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

37 + = 39