Gyvūnai leidžiami

Patarimai, kaip rūpintis skruzdžių ūkiu

Daugeliui džiugina kruopštaus muroso kontempliacija, jų judėjimas ir sunkios pastangos. Galbūt jūs vis dar nežinau, tačiau namuose labai lengva turėti formicaria, ir, norint pasirūpinti skruzdėlėmis, jums reikės mažiausiai pastangų. Iš šio straipsnio jūs sužinosite, kaip išlaikyti mažą šių juokingų vabzdžių koloniją ir savo rankomis sukurti ant ūkio.

Contents

Kas yra formaria – ant lauko ūkis?

Tai plastikinė permatoma talpykla, užpildyta substratu, kuriame vabzdžiai gyvena ir vystosi, visiškai nepriklausomi nuo aplinkos. Tokie konteineriai taip pat vadinami akvariumu. Jei norite gauti augintinių, turite nusipirkti paruoštą konteinerį, užpildytą specialiu geliu, ir paleiskite keletą pirmųjų jo gyventojų. Kaip tai padaryti?

Atlikite šiuos veiksmus:

Patarimai, kaip rūpintis skruzdžių ūkiu
 1. atidarykite porą valandų vėdinamąją vonią;
 2. gilinti apie 6 cm gylį su švariu vamzdžiu;
 3. leiskite į suformuotą vabzdžių skylę – 8-10 vienetų;
 4. uždarykite konteinerį ir palikite kelias dienas.

Praėjus 4-5 dienoms po nusėdimo, formariumas turi būti ventiliuojamas: atidžiai uždarę dangtį atidarykite dangtį ir laikykite jį ore, tada uždarykite atgal – to pakanka, kad oras pakeistų kanalus. Priežiūra reikalinga, kad vabzdžiai nesunaikintų!

Vėdinkite ūkį kartą per savaitę. Laikui bėgant, “Murash” suvaldys didelę dalį užpildo, dažydamas ją su judesiais ir “Kambariai”, ir sukurti savo koloniją. Ir jums patiks jų nuolatinio darbo kontempliacija.

Želė ūkiui – kas tai?

“Gel ant farma” yra paprasčiausias pasirinkimas tiems, kurie ką tik pradėjo įsisavinti šias vabzdes veisti ir mažai supranta jų poreikius ir įpročius. Be to, gatavam prietaisui nereikės rūpintis, todėl jis tinka užimtiems žmonėms ir visiems, kurie nori turėti naminių gyvūnėlių, bet yra tingus, kad daug jų rūpintųsi.

Antžeminio ūkio gelis yra skaidrus substratas, kuriame skruzdės daro praeinančius, gyvus ir veisiamus, taip pat pašarus.

Patarimai, kaip rūpintis skruzdžių ūkiu

Tai reiškia, kad vabzdžiams yra viskas, ko reikia gyvenimui. Gelio sudėtis yra NASA mokslininkų plėtra, skirta kosminių skruzdžių kosminiams tyrimams.

Šiandien kiekvienas, kuris nori veisti skruzdes, gali nusipirkti šį užpildą.

Dažniausiai yra mėlynos spalvos gelis, retai – skaidrus arba žalsvas. Ir nesijaudinkite, kas atsitiks, kai jūsų augintiniai naudoja didelę jo dalį. Gali būti apleistas akvariumas “Refill” nauja dalis, kuri visai netrukdo jos gyventojams.

Tikriausiai tai yra lengviausias ir patogus šių vabzdžių veisimosi būdas.

Kaip padaryti, kad skruzdžių ūkio savo rankomis

Mes jau kalbėjome apie paprastą išeitį, kaip su savo rankomis sukurti gelio formariumą – tai tik klausimas įsigyti konteinerį ir gelį ir persodinti skruzdėlės. Bet jei nenorite ieškoti paprastų būdų ir nori daryti viską nuo pat pradžios iki pabaigos, tai yra veiksmų vadovas.

Ant skruzdžių ūkis su skruzdėlėmis gali būti sukurtas iš dviejų skardinių, tarp kurių yra vienas. Ši pertvara turi būti užpildyta žeme, paleisti vabzdžius ir užpilti apvalkalu ant mažesnių skardinių dangtelio – tai yra visas principas. Ir dabar mes išsamiau suprasime.

Jums reikės:

Patarimai, kaip rūpintis skruzdžių ūkiu
 • didelis stiklinis indas su plati kakleliu ir užsukamu dangteliu;
 • nedidelis stiklinis indas su dangteliu, kurį patogu įdėti į didelį;
 • žemės mišinys iš dirvožemio ir smėlio 2: 1;
 • nagą ir plaktuką, kad dangteliai būtų dangteliai;
 • medvilninis tamponas;
 • juodos skruzdėlės iš vieno pilvo 10-15 vnt.
 • cukraus sirupas.

Ant lauko ūkis atliekamas taip:

 1. Paruoškite švarius indus – palaikykite garu ir sausu;
 2. padėkite mažesnį indelį didesniu;
 3. ant didesnio kanalo viršelio uždėkite nedideles skylutes oro cirkuliacijai, mažesniame dangtelyje padėkite vieną mažą skylę, kad joje būtų tvirtinama medvilnė;
 4. laisvai užpildykite dirvožemį skardinėse ir paleiskite skruzdes;
 5. ant mažesnio talpykloje esančio tampono, lašinamas cukraus sirupas, skirtas viršutiniam išpilstymui;
 6. uždarykite didelę stiklainį su dangteliu.

Skruzdikų priežiūros taisyklės

Nepaisant to, kad turite turbūt labiausiai nepretenzingas naminius gyvūnėlius, turėtumėte žinoti, kaip juos rūpintis. Po to, kai gyventojus paleisite į minkštiklį, jo nerekomendu, kad netrukdytumėte padarytoms jėgoms ir nepažeistumėte muroso.

Patarimai, kaip rūpintis skruzdžių ūkiu

Jei nenorite jų stebėti, uždenkite talpyklę tamsia audeklu, kad būtų užtikrinta, kad elektros energija būtų apsaugota nuo vabzdžių.

Jei neperkirsite, bet paimk skruzdėlių patys, turėsite surasti ir pasiimti savo karalienę. Jame išdėstyti kiaušiniai, iš kurių atsiranda nauji asmenys, o senosios kareivių skruzdės miršta po trijų savaičių gyvenimo – tai yra įprasta, o jūsų ūkyje turėtų būti tęstinis naujų bendruomenių narių gimimo ciklas. Norint rasti karalienę natūralioje antilinėje, jūs, žinoma, turėsite ją sunaikinti – giliai iškaskite. Jei jums nepatinka sunaikinimo antsėlis idėja, užsisakykite ant vieneto su karaliene internete.

Vabzdžiai turėtų būti šilti, todėl laikyti konteinerį šilčiaje buto vietoje, bet ne saulėje. Priešingu atveju kolonija perkaista ir “Išdegti” – Skruzdėlės gali mirti dėl šilumos banke arba perkaitinti želė formica.

Jei neturite gelio, bet paprasta žemė su smėliu, tuomet turėtumėte žinoti, kad dirvą reikia sudrėkinti dažnai, maždaug kas 3-4 dienas, bet ne taip dažnai, kad šeima negyva drėgme. Tai atliekama drėkinamuoju vandens sluoksniu – jį reikia padengti 1-2 valandas ant stiklainio kaklo, tada pašalinti. Jūs negalite vandentiekio su vandeniu!

Kad pašarų lervos ir suaugusieji, naudokite sirupą arba šviežiai išaugintą medų vandenyje. Kaip baltyminis maistas, negyvas muses ir siaubo, jie turi būti laikinai dedami ant nedidelio viršelio – tiektuvo. Be manų kruopos ir vaisių gabalėlių, paprastų žmonių mitybos skruzdžių negalima.

Dabar esate susipažinę su formica turinio pagrindais. Atsižvelgiant į jų mažą pasaulį yra labai įdomu suaugusiems ir vaikams. Jei galėsite sau leisti tokį užgaidą, geras ankstesnio gelio ūkis bus puiki dovana, tik nepamirškite ją išjungti po patikrinimo.

Žinoma, jūs galite įvertinti gamtos grožį, kurį įkūnija sunkiai dirbantys skruzdėlės!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply