Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz | pangudownloads.com
İş ve Kariyer

Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz

Kriz sadece yiyecek ve diğer ev ihtiyaçları için fiyatları yükseltmek değildir. Her şeyden önce, bu, genel nüfusun neredeyse tüm kesimlerini eşit derecede etkileyen genel işsizlik ve parasızlıktır. Bir krizde kazanmak için çok zeki ya da çok sanatsal insanlar olabilir.

Ama parlak zeka ve dünyevi bilgelik, alas, her insanda içkin değildir. Bu nedenlerle, kadınların bir fikri olduğu bir krizde. “Ben korunmuş bir kadın olmak istiyorum”. Bu bakıcı kim ve ne “Görevler” içine girmek “İş”?

Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz

Katkılar, erkeklerin pahasına yaşayan ve başka hiçbir gelir kaynağına sahip olmayan, ne aktif ne de pasif olan kadınlardır. Doğru, ikincisi genellikle sponsorlarından bir hediye olarak alırlar (örneğin, gayrimenkul, iş, girişim). Bu kocasının pahasına yaşayan herhangi bir ev hanımı olarak adlandırılabilir, ancak bu temelde yanlış olacaktır. Bu kadınların tek sorumluluğu vardır – tedarik eden insanın cinsel ihtiyaçlarının tatminidir.

Sponsorlu kızların ortak yaşamı ve mülkleri, ilişkideki resmi görevlerin yanı sıra değildir.

Bir kadının hayatı: İş mi, yaşam tarzı mı?

Aslında, tutulan kadın zengin bir adamın sevgilisidir. Sendika için sorumluluk taşımaz, belki evli veya boşanmış bazen “Sahibi” tek tutku değildir ve çocukları vardır.

Tutulan kadının işgali birdir – isteğine göre sponsora cinsel ilişkiye girmelidir. Böyle kadınlar nadiren onları sağlayan adamla aynı bölgede yaşarlar. Ve bu doğrudur, çünkü aksi halde bir adam sadece bedenlerini değil, aynı zamanda kişisel, içsel özgürlüğü de ihlal etmeye başlayabilir.

Bu tür ilişkilerin geleneksel modeli zengin bir adam + özgür bir genç kadındır.

Ile temas eden erkekler “Ücretli metresleri”, Ayrıca ücretsiz olabilir, ancak bu son derece nadirdir. Genellikle evlidirler ve taraftaki bütün ilişkilerden saklanırlar. Doğal olarak, bir kadının hiçbir hakkı yoktur ve bu bağlamda bir statü yoktur. Destekleyici ortalama bir gelire sahip olabilir, ancak bu daha az yaygındır. Bir kadın tarafından kendi tarafında harcanan para miktarı bir oligarşınkinden birkaç kat daha azdır. Bu nedenle, kadınların kendileri arasında, bu tür talep çok düşüktür.

Hayat bekçileri, ilk bakışta göründüğü gibi çok tatlı ve kolay değildir. Sponsorlar her zaman rol oynamaz “Soylu şövalyeler”. Çoğu zaman onlar için böyle bir kız – bir oyuncağa benziyor. İstedikleri her şeyle yapabilirler ve onun ne düşündüğünü veya hissettiğini umursamıyorlar. Örneğin, çok iyi değilseniz ve sponsorunuz şu anda size gelmek istiyorsa, reddetmeniz zor olacaktır. Ve eğer bunu yaparsanız, muhtemelen ana (ve sadece) gelir kaynağınızı kaybedersiniz.

Zengin beyefendilere bu hizmetleri veren kadınlar, arkalarında her zaman olanlar olduğunu hatırlamalılar. “Kafanın arkasına nefes alır” – Genç, güzel, bakımlı. Bu nedenle, bekçiler, her şey için hazırlık göstererek, sıradan sponsorlarına gerçekten çaresiz bir şekilde tutunurlar.

Neden bir kadın olur?

Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz

Kriz ve işsizlik, çoğu kez, kızın böyle bir iradenin iradesi için nedenler haline gelmiştir. Ancak bunun tek nedeni bu değil. Dahası, metreslerin ezici çoğunluğu, nasıl ve farklı bir şekilde yaşamak istemediklerini bilmezler – krizin ne olduğunu bile bilmezler, çünkü her zaman bir başkasının güvenliğinde yaşarlar. Sponsor olarak hareket eden ortaklar nadiren kızları çeker ve neredeyse onlarla hayatı ilişkilendirmeyi asla istemez.

Bir kadının ona aşık olduğu durumlar da olsa “The Guardian”, ve hatta ondan çocuk sahibi olmak istiyor.

Kadın olmanın başlıca nedenleri:

 • Çalışmadan ve iş yapmadan rahatça yaşamak arzusu;
 • Kolay para sevgisi;
 • Yaşamın olağan şartlarında sağlanamayan lüks arayışı;
 • Büyük bir şehirde adaptasyon ihtiyacı (çoğu kez bakıcılar, mega şehirlere taşınırlar – onlar için sponsorluk burada kalmanın en kolay yolu olur);
 • Kriz ve acil ihtiyaç (bazen sevilen birinin tedavisi için büyük miktarda para kazanmak için metres haline dönüşür);
 • Hobiler (bazı kızlar için) “Meslek” Gerçekten bir tür hobidir);
 • Bir ailenin bir aile oluşturmak için yarattığı olağan arzunun olmaması, bir kişi ile kalıcı bir ortaklık kurar.

Gardiyanın hayatı çok fazla görünebilir “Güzel” – belirli bir zamanda bir partnerle buluşur ve bunun için sürekli olarak maddi tazminat alır. Ama her şey ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir.

Durumun ana dezavantajları

Bu dersin görsel çekiciliğine rağmen, kadının varlığı o kadar renkli ve kolay değildir. Her şeyden önce, insanın kendisi ile ilgilidir. Basit bir eyalet kızı için tipik bir sponsor tam ve çirkin bir adamdır. “Yıllar içinde”. Güzel milyonerler ve milyarderler, basit kadınlardan uzak tutkuyla kendilerini arıyorlar. Tercihleri ​​arasında tanınmış modeller, aktrisler ve şarkıcılar vardır. Başka bir kadın kategorisine para vermeyi tercih ediyorlar.

Bununla birlikte, bir erkeğin görünüşü genellikle bir kızı heyecanlandırmaz.

Böyle bir kaderdeki daha ağır madencilerin nerede olduğuna inanır;

Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz
 1. Aşka düşme ve kişisel yaşamlarını inşa edememe (bir kural olarak, erkek sponsorları mülk sahipleridir ve bu tür hilelere tahammül etmezler, fakat kadın kendini zenginden fakir bırakamaz, sevilen, lüksün alışkanlığı göz önüne alındığında);
 2. Her kadında er ya da geç ortaya çıkan bir çocuğu doğurma kararı bu durumda imkansızdır;
 3. Destekleyici için kızdaki öznel duyguların eksikliği – eğer ahlaki veya fiziksel olarak hastaysanız, bir insan buna tahammül edemez;
 4. olasılık “Değişim” sponsorun arkadaşları ile – senin “Vekil” bir süreliğine arkadaşınla değiştirebilir, bu da bu ilişkilerde mutlak kuraldır;
 5. Prensipte derin ruhsal yalnızlık nedeniyle başlayan duygusal acı. Buna ek olarak, sponsorun sevgisi doğduğunda ıstırap çekmek kaçınılmazdır – erkekler hiçbir zaman mütekabiliyetle bekçilere cevap vermezler, çünkü onlardan tamamen farklı şeylere ihtiyaçları vardır.

Bu kıymetler ve dışarıdan sponsorluk altındaki yaşam nüansları dikkate alınmalıdır. Onları para için tolere etmeye istekli değilseniz – böyle bir yaşam tarzına öncülük edemezsiniz. ve “İşkence sevinci” Durumunuzda buna gerek yok – hepsi aynı, hiçbir şey iyi olmayacaktır.

Zengin biriyle iletişim kurmanın sizin için tehlikeli olabileceğini unutmayın. Örneğin, ilişkileri koparmaya karar verirseniz, “Başkentler”, Bir ilişkide kazanılan, sadece sizden alınacaktır. Tehdit, zulüm, ceza gibi şeylerin ortadan kaldırılması da imkansızdır.

Gelecek bekçileri için tavsiyeler

Eğer arzunuz hala aynıysa, daha ileri “işiniz” için önceden bir “plan” planlamanız gerekir.

Tutulan kadın olmak isteyenler için kısa bir kılavuz
 • Erkek kategorisine karar verin – politikacılar, bürokratlar ve diğer üst düzey yetkililerle temasa geçmek en iyisidir, ancak buradaki rekabetin daha yüksek olduğunu düşünmeniz gerekir. Yani, potansiyel rakipleri her açıdan aşmak zorundasınız;
 • Sponsor ile ilişki hedefinizi belirtin. Sadece para olmalı;
 • Alınan malzeme araçları, bir kerede sermayede tercüme edilir;
 • Dönemin süresini planlayın “İş”. Tamamlandığında, hemen çekinmeden çekinmeyin;
 • Potansiyel sponsorlara doğrudan gelirleri hakkında bilgi vermeyin.

Nasıl yaşayacağınıza ve kim olmanız gerektiğine kendiniz karar verebilirsiniz – sevgili bir eş veya şımarık bir metres.

Asıl önemli olan seçiminizin sizin için doğru ve üretken olmasıdır.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 81 = 91

Adblock
detector