Krása a zdravie

Makeup s kamienkami – pikantná koža obrazu

Pravdepodobne každá dievčina chce byť jasná a priláka pozornosť každého na sviatky alebo párty. Môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi, napríklad výberom extravagantného oblečenia, vytvorením neobvyklého účesu alebo vytvorením make-upu na tvári s kamienkami. Je to make-up s dúhovými kryštálmi – najnovším trendom módy.

Makeup s kamienkami - pikantná koža obrazu

Viacfarebné ozdoby na tvári pomáhajú vytvoriť neobvyklý a živý obraz, ktorý samozrejme pritiahne pozornosť. Takéto experimenty s vzhľadom budú vyhovovať odvážnym, kreatívnym dievčatám.

Najdôležitejšie je mať na pamäti, že make-up s kryštálmi je dôležitý len pre večery a sviatky, v každodennom make-up, prebytočný lesk bude vyzerať nevhodným.

Contents

Aké šperky si vyberiete?

Veľkosť a farba oblázky na výrobu make-upu nezáleží. Najdôležitejšou vecou pri výbere drahokamu je zohľadnenie vášho oblečenia a udalosti, kam idete na svoj obraz. Napríklad na párty venovanej oslave Halloweenu môžete použiť kryštály červených a čiernych odtieňov. A kryštály rôznych tvarov a veľkostí dodajú make-upu osobitnú šikovnosť.

Ale robiť svadobné make-up s kamienkami, je lepšie použiť make-up pastelových farieb, a kryštály by si mali vybrať transparentné odtiene. Víťazstvo bude vyzerať v makeupu nevesty rozptýlenie malých kryštálov striebornej farby.

Ozdobíme oči

Takže, ak ste sa rozhodli urobiť make-up oko s kamienkami, potom nezabudnite, že musíte lepiť šperky s mysľou. Preto, na formovanie kryštálov, povedzme, na hornej viečka nestojí za to. Po prvé, jednoducho nie je možné otvoriť oko s takými ozdobami a za druhé, kamienky sa budú neustále odrážať, čo vyzerá škaredo.

Profesionálni umelci odporúčajú lepenie kryštálov v nasledujúcich oblastiach:

  • Vonkajší okraj storočia, kde väčšina dievčat robí očné linky. Krásy, ktoré sa najprv rozhodli lepiť kryštály, stojí za to, aby boli pripevnené na samom konci špičky;
  • Vnútorný okraj storočia. Umiestnite kryštál vedľa mosta nosa. Nechajte to byť jedna malá kamienková. Bude stačiť dať oči žiaru;
  • Dolné viečko. Je menej pohyblivá ako horná, takže tu obdĺžniky budú dobre držať. Len je potrebné vziať do úvahy, že koža dolného viečka je veľmi tenká a jemná, s odstránením ozdôb môžu vzniknúť bolestivé pocity;
  • Riasy. Je pravda, že táto metóda lepenia kryštálov je vhodná len pre dievčatá, ktoré budujú cibuľu. Pretože pri odstraňovaní kryštálov z prírodných rias môžu byť poškodené. Tí, ktorí chcú vložiť kamene na cibuľu, stojí za to pamätať, že tu bude len tá najmenšia z nich. V ideálnom prípade, ak majú rovnakú farbu s riasenkou.
Makeup s kamienkami - pikantná koža obrazu

Teraz sa obrátime na otázku, ako lepiť kamene. Samozrejme, ak máte prostriedky, potom môžete navštíviť kozmetický salón, v ktorom profesionálny majster vytvorí krásny make-up s použitím kamienkov.

Ale ak nemáte príležitosť navštíviť make-up umelca a chcete mať svetlý make-up, musíte to urobiť sami. Na splnenie myšlienky budete potrebovať kamene rôznych farieb a veľkostí, lepidlo (malo by to byť špeciálne) a zrkadlo.

Pre prehľadnosť uvádzame všetky kroky nezávislého make-upu s kryštálmi:

  • Make hlavné očné make-up;
  • Naneste lepidlo na vatový tampón a dotknite sa oblasti, v ktorej plánujete lepenie kryštálov;
  • Teraz na mieste ošetrenom lepidlom priložte kamienku (ak nemáte prst, použite pinzetu), stlačte ho na 15 sekúnd;
  • Po vlepení pasty počkajte pár minút a potom začnite lepiť ďalšie šperky.

Opakujte postupnosť, kým nezlepíte všetky štrk, ktoré ste naplánovali. V tejto práci nie je nič ťažké, trochu tréning a všetko sa ukáže. Hlavná vec, pamätajte na zlaté pravidlo: môžete kryštály lepidlo len so špeciálnym lepidlom, obvyklé “čas“A iné výrobky môžu poškodiť pokožku.

A ďalší tip. Ak prvýkrát urobíte make-up s dekoráciami, potom pred umiestnením kamienkov na lepidlo jednoducho ich prilepte na tvár a uvidíte, ako sa hodia vašej strane a obrazu. Ak sa vám všetko páči, potom ho môžete prilepiť. Tento prístup zachráni vašu pokožku pred trvalým lepením a strihaním kamienkov.

Makeup s kamienkami - pikantná koža obrazu

Okrem toho, že musíte kamene lepiť správne, musia byť tiež odstránené. Ak chcete odstrániť kamienky, nemusíte sa cítiť nepríjemne, len párkrát klepnite na kameň. Musí spadnúť. Ak sa tak nestane, použite kozmetický prostriedok na odstránenie makeupu.

Kvapkajte trochu na lesklých kryštáloch, lepidlo sa namočí a kryštál padne bezbolestne. Po odstránení všetkých šperkov odstráňte pokožku odstraňovačom očných make-upov. Ak vidíte sčervenanie na mieste, kde boli okruhy, nepanikujte, sčervenanie by malo prísť za niekoľko minút.

Podšívka pery

Samozrejme, make-up pery s oblázky nie sú tak často ako oko, ale má tiež miesto.

Pre každý deň kryštály na perách nezapadajú, pretože prestávajú jesť, hovoriť a vo všeobecnosti normálne žiť. Ale pre niektoré tematické fotografie, módne prehliadky alebo party ornamenty pre pery sú veľmi dôležité.

Preto ak sa chystáte na akúkoľvek udalosť a chcete pritiahnuť pozornosť, krásne kamienky na vašich perách vám môžu pomôcť v tomto. Môžete si nastaviť takú krásu sami.

Ak chcete make-up huby, vyberte matné rúž, ako je na tomto povrchu, že dekorácie sú najlepšie udržiavané. Aplikujte rúž, počkajte pár minút a natiahnite pery trochu v polovici úsmevu. Teraz s vatovým tampónom, mierne ochuteným špeciálnym lepidlom, dotknite sa seba na miestach, kde budete pripevňovať kamienky.

Makeup s kamienkami - pikantná koža obrazu

Pomocou pinzety umiestnite okraje na pery a jemne ich zatlačte. Keď sú všetky ozdoby rozmiestnené, počkajte 5 minút, kým sa lepidlo vysychne. Potom môžete na vrchu použiť lesk alebo kvapalnú rúž. To poskytne jasu a šťavu pery.

Pri make-upu môžu byť obrázky umiestnené na spodnom okraji, mierne priečne. Použitie veľkého počtu kamienkov nestojí za to, môžu hrať krutý vtip, čím sa obraz zdá príliš absurdný a “prísny“. A nadbytok šperkov jednoducho zasahuje.

Trochu rada tým, ktorí budú používať kamienky na perách na fotografovanie. Lepidlo šperky bez použitia rúžu, napríklad len s červenými kryštálmi. Tento make up vyzerá veľmi kreatívne, ale vzhľadom na to, že je jednoducho nemožné usmievať sa s takými dekoráciami, fotografie budú veľmi efektívne.

Vo všeobecnosti, ak sa chcete vyzdvihnúť a pritiahnuť pozornosť na slávnosť, potom urobte oči a pery výraznejšie pomocou štrasov. Hlavnou vecou nie je preháňať ju s brilantnosťou, dodržiavať opatrenie a potom budete hviezdou!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply